Samsung galaxy s3 oyun yükleme problemi

Bu konuyu okuyanlar

ulukanu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar. bende galaxy s3 kervanına katıldım telefona çok hakim değilim o yüzden bir kaç sorum var oyunlar ile ilgili. max payne, gta gibi oyunları telefonuma yükleyemiyorum google playde Bu öğe Korek Samsung GT-I9300 cihazınızla uyumlu değil diye uyarı alıyorum ve yüklüyemiyorum. apk olarak indirip appinstaller ile kurmaya çalıştığım zaman paketi ayrıştırmada sorun var hatası verip yüklemiyor veya oyun açılıp hemen kapanıyor. izlediğim youtube videolarında max payne, dead space, gta gibi oyunları s3 te çatır çatır oynuyorlar ben beceremedim. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa çok sevinirim.
NOT: teledonda jb 4.1.1 sürüm yüklü ve rootsuz.

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
İlk defa senden duydum format filan denedinmi ? Olmadı samsung garantiyi arayıp durumu iza edebilirsin. :) Günceleme gelecek 4.1.2 güncelleyince düzelir belki bi ihtimal.Millet s3 dendead space oynayamıyor ben one v de wild blood oynuyorum. :D Lütfen alınma :D

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İlk defa senden duydum format filan denedinmi ? Olmadı samsung garantiyi arayıp durumu iza edebilirsin. :) Günceleme gelecek 4.1.2 güncelleyince düzelir belki bi ihtimal.Millet s3 dendead space oynayamıyor ben one v de wild blood oynuyorum. :D Lütfen alınma :D

S3'te Dead Space oynayamıyor mu ? Dostum iyimisin sen ben oynuyorum karşında en büyük örnek olarak ;)

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
S3'te Dead Space oynayamıyor mu ? Dostum iyimisin sen ben oynuyorum karşında en büyük örnek olarak ;)
İki dakika sevinmeme izin vermiyorsunuz kayıt olduğumdan veri :D Elbet oynanıyordur canavar gibi telefon :) Bende böyle ucundan izliyorum oyunu :D

bboy_junior

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.a arkadaşlar telefonuma lord knights yükledim yanlız yazı karakterlerini tam göstermiyo nedenini bi türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende bi turlu oyun ındıremedım ınternetım var baglantılarda acık ama samsung apps ye gırdıgımde baglantı yok dıyor nasıl ındırıcem yardımcı olursanız sevınırım ?:rolleyes:

businessx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyunlar programlar indiriliyor ama bazıları yukleniyor açılır gibi olup birden gidiyor kapanıyor nasıl çalıştıra biliriz resimli anlatım olarak göstere bilirmisiniz
asphalt 7 heat the dark night rises modern combt 4 we bazı oyunlar