Samsung galaxy s3 kies ile güncelleyemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
telefonu kies'e bağlayıp üretici yazılımı yükseltme dediğimde bu en son yüklü üretici yazılımıdır diyor fakat telefonun özelliklerinden girince android sürümü 4.0.4 gözüküyor odinlede güncellemek istemiyorum ne yapmalıyım arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede mevcut yardımcı olabılıcek bırı yokmudur ?

sirnatli21

Asistan
Reaksiyon puanı
3
kullandığın romdaki csc kodu ile alakalıdır.. csc kodunu değiştirirsen güncellemeleri ota ile otomatik olarak tanır ve yükleyebilirsin.. ya da odin ile yükleyeceksin..

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
arkadaşlar, samsung bölümünde güncellemeyle alakalı birçok konu var. oraya bakarak bunları çok rahat anlayabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz. arkadaşların cevap vermemesinin nedeni sanırım bu olsa gerek.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben kiesle yüklemeye çalışıyorum 100% oluyor ve yeniden başlıyor günceellemiyor yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşler bnm telefonum flash playeri açmıyor android sürümü 2.3.6 ben yükseltmek için kiesi zar zor kurudm o kadar çok hata verdi en sonunda bağlandı ve karşımdaki yazı : BU EN SON ÇIKAN ÜRETİCİ YAZILIMIDIR . bunu nasıl atlatabilirim lütfen yarım edin sürümü güncellemek istiyorum ..