DLC 2.00 - PES 2013 Resmi Güncelleme Yaması

Bu konuyu okuyanlar

veysel247

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz gün, PES 2013 için KONAMI tarafından yani oyun yapımcıları tarafından, oyunun orjinal güncellemesi DLC 2.0 yayınlandı. Resmi güncelleme ile oyununuzun orjinalliği bozulmayacak, ayrıca bulunduğunuz kariyer mod, kupa vb veriler silinmeyecek.
DLC 2.0 Update ile eklenenler:

• Tüm takımların güncel kadroları
  • Yeni krampon ve birkaç ekstra içerik.

link:
https://hotfile.com/dl/178576094/7606431/PES_2013_DLC_2.00.rar.html

Kurulum:
Windows 7/8: C:\ProgramData\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\download
Windows XP: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\download

jaccal555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu yamayı attım amam olmuyor oyun acılnınca hata veriyor

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Oyunun içerisinden yükleyin güncellemeleri, yoksa hata almanız yüksek ihtimal.

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Oyunun içerisinden yükleyin güncellemeleri, yoksa hata almanız yüksek ihtimal.
Bilgi kısmından güncellemeleri denetliyorum. Oradan yüklememe rağmen her seferinde yine güncelleme var diyor ve kadroda bir değişiklik olmuyor.

veysel247

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bn yaptım oldu paylaştım allah allah

Bugün ki server güncellemesi sorunu ile ilgili olarak çıkmış olan DLC 2.0 patch'ibird burdan dinlyin

İndirdiğiniz dosyaları oyunun kurulu olduğu klasördeki "img" içersine yapıştırın.

Daha sonra oyun içindeki ANA MENÜ'den BİLGİ menüsüne girerek Veri Güncelleme Paketini indirin.

Hepsi bu kadar.

DLC 2.0 dediğimiz şey, Versiyon 2.0dır. İlk resimden görebilirsiniz.

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1152x542.
c80izxqwmjsti8qsu.jpg

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1247x632.
c80iv05s6gam2t032.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bellekte boş yer yok diyoe onu nasıl hallederiz bi yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o ekstra içerikler neler acaba granpon haricinde ve oldu çok tşk indirdim masa üstüne çıkardım çıkanları img içine koplayalım oyuna girdim ve oldu güncenlemelerin nesi yapılcak o rasını buladım bide

chilacash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bn yaptım oldu paylaştım allah allah

Bugün ki server güncellemesi sorunu ile ilgili olarak çıkmış olan DLC 2.0 patch'ibird burdan dinlyin

İndirdiğiniz dosyaları oyunun kurulu olduğu klasördeki "img" içersine yapıştırın.

Daha sonra oyun içindeki ANA MENÜ'den BİLGİ menüsüne girerek Veri Güncelleme Paketini indirin.

Hepsi bu kadar.

DLC 2.0 dediğimiz şey, Versiyon 2.0dır. İlk resimden görebilirsiniz.

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1152x542.
c80izxqwmjsti8qsu.jpg

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1247x632.
c80iv05s6gam2t032.jpg

Hocam aynısını ben yaptım fakat bu sefer indirilen dosya bozuk hatası aldım.

1) DLC 2 dosyasını kurulumun içinde ki img dosyasına atıp oyuna girdim
2) Bilgiden güncelleme ye girdim fakat indirilen dosya bozuk hatası aldım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ordaki deftad dosyasını silerek atın ve imgyede atın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben yukledim img dosyasının içine attım yuklenenleri sonra oyun içinde veri güncelleme paketi kapalı ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yamayı yükledim ama oyun açılınca hata oluştu diyip kapatın deniliyor ne yapmam gerekiyor acaba yardımcı olurmusunuz ?

hulusi98

Asistan
Reaksiyon puanı
8
tamda ihtiyacım olan dlc çok işime yaradı sağolun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar güncelleme yapıyorum ama her seferinde güncelleme var diyor ve fenerbahçenin yeni kadrosu yok bana yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yemin ediyorum sabahtan beri bunu arıyodum Allah razı olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamunalykum ben yaptım baslangıcta 2.00 yazıyo ama gırıyom kadrolar guncel degıl dıo ve ama besıktasın forması yenılenmıs ama kadrolar yok .bide verı paketını yukluyemom bıranda yukluo kurulum basarısız oldu yazıo nası olacak bu iş.allah rızası ıcın bı cözum bulun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler guncelleme yaptıktan sonra edite girip transferlere girip ücgene yada w tusuna basın gelen soruyo evet deyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben güncellemeyi indiremiom htfile yüklemio oyun içinden yükledim dosya bozuk dedi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar patch ın olması ıcın normal pes ın yklu olması lazımmı ? acıl cvp ! tskrLer

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ilk önce düzenleye tıklıyorsun baroniye tıklıyorsun saç stiline tıklıyorsun sonra orta yapıyorsun ve rasta yapıyorsun saçları baroninin ki gibi oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yükledim ancak hiçbir transfer güncel değil editten de ayar yapmaya çalıştım herhangi birşey olmadı. Sadece kramponlar var başka bir şey olmadı.