Windows 8 64 bit kurulum hatası

Bu konuyu okuyanlar

wako

Asistan
Reaksiyon puanı
1
XoNB5.jpg

Dvd den yükleme yapmak istediğimde bu hata geliyor. Windows 7 32bit kullanıyorum.
Bilgisayara windows 8 64bit kuramıyorum. Oysa bilgisayarıma 64 bit yüklenir. Dvd açılıyor ancak setup a tıkladığımda bu hatayı alıyorum. Yeniden başlatta da açmıyor programı. Yardım ederseniz sevinirim. Anakartım gigabyte.

caglarxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Direk dosyaları attıysan çalışmaz. Windows 7 usb dowlander diye bir program var onunla önce formatlayıp öyle yüklemen gerek

wako

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dvd ye kurulum dosyası olacak şekilde attım imgburn programıyla.

Kutay

Asistan
Reaksiyon puanı
0
32bit sistemi windows 8 64bit ile YÜKSELTME'ye veya windows üzerinden yüklemeyi başlatmaya çalışıyorsun ondan başarısız oluyor bilgisayarı dvd'den başlat sorun çözülür.

wako

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Onuda yaptım Dvd yi taktım yeniden başlat dedim dvd den başlatmak için bir tuşa bastım ama başlamadı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen bendede aynı hata var birebir aynısı hiçbir şekilde yükleyemiyorum bilen kimse yokmu ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Windows 7 yi önce 64 bite yükseltip sonra win 8 64 bit yükseltmen gerekir.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Hiç sanmıyorum
Elinizde sağlam bi ıso kalıbı dvd si olduktan sonra 32 bit işletim sisteminin üstüne 64bit kurulamaz diye bişey yok.. Yeterki işlemciniz 64bit mimariyi desteklesin..

yektayakal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bendede aynı problem var

the computer restarted unexpectedly or encountered an unexpected error.
windows installation cannot proceed. to install windows click ok to restart the computer and then restart the installation

hatası alıyorum sürekli ve hiç bir şekilde bilgisayar açılmıyor

not : 64 bit windows 7 var ve 64 bit 8 kurmaya çalışıyorum :bored:

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
promosyon olarak indirdiğimiz sistemler "üzerine kurulum-upgrade"ürünlerdir.indirirken kaç bitlik sisteme indirdiyseniz kullanabileceğiniz anahtar ona aittir...
yani 32 lik anahtarınız varsa 32 ye kurulum yapabilirsiniz...veya 64 bite..
ha bu durumun alternatifi:indirilecek sürüm paketinin 129 tl.lik olması durumunda iki adet(32-64)dvd gönderiliyor..o zaman seçtiğiniz sisteme kurulum yapabililinir..
bir arkadaşımız "temiz kurulum yapamadım"dedi..bildiğim kadar temiz kurulum olmuyor....
birde son diyeceğim:129 tl.lik paket edinmek istiyorsanız;internetten almayın..piyasada daha ucuza var...
ben 129(122)tl.paketi satın aldım dvdlerim hala gelecek..birbuçuk ay oldu....