HTC ONE X 3 Nokta Kaldırma!

Bu konuyu okuyanlar

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bu işlemi root suz yapma ımkanım varmı 4.0.4 e guncelledım o altta cıkan 3 noktayı kaldırmanın bır yolu varmı ?

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Lutfen yardim edin ... Up

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Root yapmanız gerekiyor maalesef

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bu işlemi root suz yapma ımkanım varmı 4.0.4 e guncelledım o altta cıkan 3 noktayı kaldırmanın bır yolu varmı ?

Root yapmanıza gerek yok.

Settings'de, Display Buttons and Gestures bölümünde > recent apps button diye bir kısım var.

Buradan, Recent Apps tuşunun ne işe yarayacağını belirleyebiliyorsunuz.
Normalde bu tuşa basılınca Recent Apps açılıyor. Üçünçü seçeneği işaretlediğinizde ilk bastığınızda Menü tuşu, basılı tuttuğunuzda ise recent apps açılıyor.
Bu ayarı seçtiğinizde menü için bir tuş olduğundan üç nokta kayboluyor.

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5

Settings'de, Display Buttons and Gestures bölümünde > recent apps button diye bir kısım var.

Normalde bu tuşa basılınca Recent Apps açılıyor. Üçünçü seçeneği işaretlediğinizde ilk bastığınızda Menü tuşu, basılı tuttuğunuzda ise recent apps açılıyor.

Türkçe menude nasıl yapıcagımı anlatırmısın ayarlar ekran ve tuşlar ondan sonrasını anlamadım :/

Türkçe menude nasıl yapıcagımı anlatırmısın ayarlar ekran ve tuşlar ondan sonrasını anlamadım :/

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1

Pardon =)
Ben de Türkçe'sini ezbere bilmiyorum ama, ekran parlaklığını ayarladığın menü. Ekran, Tuşlar, Bişeyler falandır (gesture'ın Türkçesi ne yahu :D )
Orada en son uygulamalar tuşu mudur nedir, öyle bir şey olmalı, recept apps ingilizcesi. 3. değil 2. seçenekmiş bu arada.
haa ekran ve tuşlar dediğin orası zaten tamam =)
İşte orada, tuşlar kısmında tek seçenek olmalı. çıkan seçeneklerden de anlarsın, ingilizce'de 2. sırada olan.
basınca menü, basılı tutunca son uygulamalar.

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Pardon =)
Ben de Türkçe'sini ezbere bilmiyorum ama, ekran parlaklığını ayarladığın menü. Ekran, Tuşlar, Bişeyler falandır (gesture'ın Türkçesi ne yahu :D )
Orada en son uygulamalar tuşu mudur nedir, öyle bir şey olmalı, recept apps ingilizcesi. 3. değil 2. seçenekmiş bu arada.
haa ekran ve tuşlar dediğin orası zaten tamam =)
İşte orada, tuşlar kısmında tek seçenek olmalı. çıkan seçeneklerden de anlarsın, ingilizce'de 2. sırada olan.

basınca menü, basılı tutunca son uygulamalar.

sen dedıkten sonra o menuyu kurcalayıp halletmıstım en alttan 2 den 3. secenegı ısaretlıyon oyle kayboluyo cok sagol :D

spy60

Asistan
Reaksiyon puanı
8
kanka bunun root la alakası yok android 4.0.4 te bunu ayarlardan kaldıra biliyorsun ekran ayarlarından. bende aynısını yaptım.

sirnatli21

Asistan
Reaksiyon puanı
3
sen dedıkten sonra o menuyu kurcalayıp halletmıstım en alttan 2 den 3. secenegı ısaretlıyon oyle kayboluyo cok sagol :D

iyide yaptım o dediğinizi , bu seferde herhangi bir uygulamaya girdiğinizde " seçenekler " kısmına girilemiyor, ya da seçenekler kısmına başka türlü girebilecek bir yer varda ben mi bilmiyorum ?

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
iyide yaptım o dediğinizi , bu seferde herhangi bir uygulamaya girdiğinizde " seçenekler " kısmına girilemiyor, ya da seçenekler kısmına başka türlü girebilecek bir yer varda ben mi bilmiyorum ?

Eski, üstteki menü tuşunun olmadığı uygulamalarda da "recent apps" tuşuyla giriyorsunuz işte.
Alttaki kapsitif tuşlardan sağda olanı. O tuşa basılı tuttuğunuzda en son uygulamalar çıkıyor, bastığınızda seçenekler menüsü.

sirnatli21

Asistan
Reaksiyon puanı
3
evet şimdi fark ettim , olmuştur , çok iyi oldu valla teşekkürler , sipasibaaa :)))