Windows 8 Kullandığınız Uygulamalar

Bu konuyu okuyanlar

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Windows 8 mağazada kullandığınız ve tavsiye ettiğiniz uygulamaları bu başlık altından paylaşalım. :)

Canlı Tv
HxrXT.png

Clouder!
Soundcloud üzerinden müzik dinlemeye yarıyor. Masaüstüne dönseniz bile müzik çalmaya devam ediyor.(Bazı uygulamalarda masaüstüne geçince müzik duruyor.)
Npe6U.png
QxyNg.png

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Şimdi zamanım yok ama akşam tavsiye ettiklerimi sıralarım.. Hatta bu konu w8 kategorisine sabitlenmesini öneriyorum..

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Şimdi zamanım yok ama akşam tavsiye ettiklerimi sıralarım.. Hatta bu konu w8 kategorisine sabitlenmesini öneriyorum..

Evet tarayıcılar konusundaki gibi gerekli gördüm o sebeple açtım zaten. Çok uygulama var benim görmediğim güzel bir uygulamayı başkası görüp tavsiye edebilir.

ShiftDelete.Net :D
KBj7d.png

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
boş bir zamanım olsa da bende kursam listedekileri takip ediyorum. :)

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Skype kurdum ama çalışmadı :S

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Tavla Oyunu: Backgammon Pro
n01os.jpg

Cut The Rope :)
4HGEe.jpg

tanerim

Asistan
Reaksiyon puanı
1
clouder, metrovit, shiftdelete.net, süper fm çıkmıyor bende. neden acaba?

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
clouder, metrovit, shiftdelete.net, süper fm çıkmıyor bende. neden acaba?

Bende de çıkmıyordu en başta bilgisayarın güncellemeleri varsa onları yap, mağaza içinde güncelleme yapman gerekebilir.
Bir de mağazadan bir program yüklerken windows hesabın ile giriş yapmanı istedi mi? Hesabınla giriş yaptıktan sonra diğer uygulamalar görünebilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayarlardan Türkçe uygulama bulmama yardım et seçeneğini kapatın.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ya istediğin uygulamayı mağazada arama yaparak bulursun.. Sağdaki bara gelip aramayı aç istediğin uygulamayı yaz enterla.. Tabii mağazanın içindeyken..

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
arkadaşlar ben bunda facebook uygulamasını kaldırdım galiba emin değilim magazada da yok çözüm için fikri olan ?

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Benim uygulamalarım öneriyorum..

Windows un kendi yüklediği uygulamalar haricinde..

sMEDİO trueLink+

image_thumb48.png

Resim video müzik dosyalarını oynatan media player güzel bi multimedya yöneticisi..

Multimedia 8

Multimedia-8-windows-8-icin.jpg

Üsttekiyle aynı multimedia yöneticisi..

Tivibu

tivibu-w8-mn1.jpg

Bildiğiniz tivibunun windows 8 için hazırlanmış metro versiyonu yalnız görüntü kalitesi pek hoşuma gitmedi..

Canlı TV

HxrXT.png

Üstte bahsedilmiş tvlerin canlı yayınları var..

ATV

Atv-Tv-Canli-Yayin-izle.jpg

ATV nin dizileri programları ve eski dizileri mevcut..

Samsung Sinema

File.ashx

Samsung Sinema, yüksek kaliteli filmlere, dizilere ve çizgi filmlere anında ulaşmanızı sağlayan premium bir içerik servisidir. Yüzlerce içeriğe ücretsiz olarak ulaşmanızı sağlar..

YouTube8

windows-8-icin-youtube-uygulamasi-youtube8.jpg

Bence en kaliteli metro arayüzü için tasarlanmış youtube metro uygulaması..

Metro Twit

MetroTwit-Show.png

Metro için tasarlanmış en güzel Twitter istemcisi..

Dailymation

windows8_dailymotion_app_11.jpg

Video paylaşım sitesi Dailymation ın mero uygulaması tavsiye ederim..

Photobucket

1330632834_38-metro-photos-1.jpg

Eğer bi Photobucket hesabınız varsa hesabınızı eşitleyebiliyorsunuz Photobucket metro uygulaması..

Quick Note

20120422191126.jpg

Quick note metro için hazırlanmış güzel bir not alma uygulaması..

Evernote

kucukresim

Evernote mükemmel bi not alma uygulaması benim için en önemli özelliği her yerden bütün notlarınızı senkronize etmesidir..

Box

appstore_508af7b96d2d2.jpg

Eğer Box.net hesabınız varsa bu uygulamayla metro üzerinden dosyalarınıza erişebilirsiniz..

Şimdilik bu kadar kullanıyorum..

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Samsun Sineme üyeliği aylık para istiyordu galiba. :)

YouCam Mobile For Deluxe
Y4QL1.jpg

Kameranız ile anında fotoğraf çekip efect verebilirsiniz, ve ya efectli halde fotoğraf çekersiniz. Lenovo bilgisayar alanlar bilirler Youcam programı yüklü geldiğinden. :)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
arkadaşlar ben bunda facebook uygulamasını kaldırdım galiba emin değilim magazada da yok çözüm için fikri olan ?
Mağazaya girdikten sonra sağ üste fareyle gidip ordaki bardan arama kutusunu açıp facebook yazıp enterlıyoruz sonra bi ton seçenek çıkıyor ancak üstteki filtrelemelerden sosyalı seçtiğimizde sosyal uygulamaların hepsi çıkıyor..

Samsun Sineme üyeliği aylık para istiyordu galiba. :)
Hayır ücretsiz filmlerde var..

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Mağazaya girdikten sonra sağ üste fareyle gidip ordaki bardan arama kutusunu açıp facebook yazıp enterlıyoruz sonra bi ton seçenek çıkıyor ancak üstteki filtrelemelerden sosyalı seçtiğimizde sosyal uygulamaların hepsi çıkıyor..

Hayır ücretsiz filmlerde var..

Sorun orada zaten arama kutusuna yazınca hiç bir şey çıkmıyor mesela box'ta çıkmadı ilginç

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Sorun orada zaten arama kutusuna yazınca hiç bir şey çıkmıyor mesela box'ta çıkmadı ilginç
İlk mağazaya girdiğinde arama kutusuna facebook yazınca sonuçlar çıkıyor bunun gibi olmuyor mu??..

o8vJf.png

Sonuçlar bu şekilde çıkmıyorsa ayarları kontrol etmek lazım..
Mağazadayken ayarlara kısmına geç tercihlere gir oradaki iki seçenekte hayır olarak işaretli olması lazım..

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Birde windows mail adresinizi facebook ile birleştirirseniz varsayılan olarak yüklü gelen mesajlaşma ve kişiler uygulamasında facebooktaki arkadaşlarınıza erişebilirsiniz.
Kişiler uygulamasından facebooktaki olan bitene, bildirim ve mesajlarınıza bakabilirsiniz.
Mesajlaşma uygulamasından ise sohbet edebilirsiniz.
Bunun artısıda masaüstünde tarayıcıdan facebook sayfası açmasanızda oturum açtığınızda facebookta da oturum açmış olursunuz.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
LockPic: Kilit ekranı için resim seçip uygulamanıza ve isterseniz program içeriğindeki resmi bilgisayarınıza kayıtetmenizi sağlar.
fSOha.jpg

IM+ : Birçok servis üzerinden mesajlaşmanıza olanak sağlar.
unpSv.png

bulentvural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben mağazadan uygulamarı yükleyemiyorum (win 8 lisanslı) uyugulama yüklenemedi hatası veriyor nedir acaba bilen var mı ?

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Yemek Sepeti
QgJkR.png

Yemek Sepeti sitesini kullananlar için windows 8 uygulaması.

simurg

Asistan
Reaksiyon puanı
1
windows 8 deneme sürümünü kullanıyorum ve magazaya girdiğimde kısıtlı uygulamalar görüyorum bu sürümden kaynaklanan bir sorunmu yoksa bi kaç ayar yapabilirmiyim y

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
windows 8 deneme sürümünü kullanıyorum ve magazaya girdiğimde kısıtlı uygulamalar görüyorum bu sürümden kaynaklanan bir sorunmu yoksa bi kaç ayar yapabilirmiyim y
Mağazadayken ayarlara kısmına geç tercihlere gir oradaki iki seçenekte hayır olarak işaretli olması lazım.. Üstte söylediğim gibi..

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Yandex Disk

x3Ptf.png

Yandex disk hesabınıza eklediğiniz dosyalara Dünyanın her yerinden ulaşıp paylaşın..

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Language Translator: Kelime,cümle ve paragraf olarak dil çevirici.
wxnqT.png

simurg

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar ben hala bu söylenen uygulamaları bulamıyorum magazada. tekrar yazıyorum. win 8 deneme sürümü kullanıyorum magazadaki uygulamaların çoğunuı göremiyorum(trt, ATv, Akbank vs vs gibi). şimdi hangi hesabımızdan girmek gerekir. magaza ayarlarında neleri yapmak gerekir. yardımcı olabilecekler yardım lütfenn..

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Mağaza tercihlerim bu şekilde, eğer sende çıkmıyorsa belki deneme sürümü olduğundandır.
hFcID.png