Maximum 80 TL Oyuncu Mouse Tavsiyesi?

Oyuncu Mouse

• Al

Kullanılan: 3 27.3%
  • Alma

Kullanılan: 0 0.0%
  • Gerek Yok

Kullanılan: 6 54.5%
  • Kesinlikle Almalısın.

Kullanılan: 2 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    11

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.

80TL'ye Mouse Almayı Planlıyorum. Kablolu Kablosuz Farketmez. Özellikle FPS Oyunlarda İyi Olsun Yeter.

Alacağım Mouse Kesinlikle 1ms Olması Lazım Araştırmalarıma Göre 1ms Olmayan Oyuncu Mouse Alınmazmış.

Bide Mouse Pad Tavsiyesi Verirseniz Minnettar Olurum. Saygılar...

TavsiyelerinizİçinŞimdidenTeşekkürler.

e|2hNx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Logitech G400 kullanıyorum gayet iyi :)

Reaksiyon puanı
0
abi afedersinde bu mouse dışkı regni qibi hiç beğemnedim. tasarımı özenli bişey istiyorum güzel oclak tasarımı severin acam öyle mouse tasfiye edersimin bidfe?

smetcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç gerek yok almana. Ben zamanında almıştım ama aldıktan sonra çok önemli olmadığını anladım. Halen onu kullanıyorum ama kablosuz başka bir mouse alacağım. Para tuzağı yani, çok ekstrem oyuncu değilsen gerek yok.

Reaksiyon puanı
0
Hiç gerek yok almana. Ben zamanında almıştım ama aldıktan sonra çok önemli olmadığını anladım. Halen onu kullanıyorum ama kablosuz başka bir mouse alacağım. Para tuzağı yani, çok ekstrem oyuncu değilsen gerek yok.
şuan kullandıgım mouse a4-tech q3-600x hiç memnun değilim çok pişman oldum aldıgıma 6-7 ay oluyor alalı başta güzel gelmişti ama hala alışamadım bu mousa ondan yenisini alıcam fps oyunlarda şuan kullandıgım kötü :'(

californ1a

Asistan
Reaksiyon puanı
11
A4 tech xl-750bh gayet iyi razer bile kullandım ama okadar paraya değmez lazer okuyucusu gayet iyi ve inaın fatk ettiriyor 50 tl civarı bir fiyatı olması lazım.
Bu arada kablosuz oyun faresi alınmaz.

• Kablolu Lazer Mouse

• Yeni Anti-Titreşim Teknolojisi
  • USB Fullspeed ile 8 kat daha hızlı
  • 3600dpi çözünürlük
  • Oscar Mouse Editor yazılımı
  • 64K dahili bellek
  • Tuş tepki süresi ayarlanabilir - 3msn’e kadar
  • 2X butonu ile Windows ve ofis uygulamalarında çift tıklama fonksiyonu
  • 4D Wheel – 4 Yönlü Scroll Kaydırma Teknolojisi
  • Yazılıma ihtiyaç duymadan 6.buton ile 400, 800, 1200, 1600, 2000, 3600dpi ayarlarına geçebilme
  • 7080 Frame/sn
  • 6.4 MegaPixel/sn görüntü işleme
  • 1msn SPI süresi
  • 20g maksimum hızlandırma
  • 45 inch/sn maksimum hız (yüzeye bağlı olarak)
  • 7 Buton ve Tek Scroll
  • Programlanabilir 4. ve 5. Butona kısayol tanımlayabilme
  • USB bağlantı

Yeni Anti-Titreşim Teknolojisi
Oyunlarda mouse çok hızlı hareket ettirildiğinden, mouse imlecinizde titreşimler oluşur. Yeni Anti-Titreşim Teknolojisi, yukarı kaldırılmalar sırasında mouse kursörünü sabitleyerek titremesini engeller. Anti-Vibrate, nişancılığınızı büyük oranda arttırmanızı sağlar.

Oscar İle Oyuna Hükmet
Alışılmış bir Mouse kendi ayarları ile kendi özelliklerini kısıtlar, programlanabilir olanları bile sınırlı uygulamaları desteklemektedir. Şimdi A4 Tech X7 Oscar Editor, yazılımı ile istediğiniz script’leri programlayıp mouse’nizi kolayca upgrade edip bunu başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Kullanıcılar evde yazacakları kolay komutlar (“Loop”, “If”, “Equal to”, “Interval Repeat”, “Jump”…vb) veya komut kombinasyonları ile ( “Change the Time Delay between commands”, “Control cursor absolute/relative displacements”, “Mouse simulation”, “Keyboard simulation”, “Record the keyboard & mouse continuous actions”…vb.) kendi mouse’lerini kolayca programlayabilirler.

4D Wheel – 4 Yönlü Scroll
Gelişmiş 4 yönlü scroll teknolojisi ile zaman tasarrufu ve verimlilik artışı sağlayın.

64K Dahili Bellek
Favori tanımlanmış fonksiyonlarınızı (macrolar, raporlamalar,dpi ayarları vb.) dahili belleğinde saklar. Böylece başka bir bilgisayarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

USB FullSpeed Bağlantısı
XL-750BH Kablolu Lazer Mouse, Fullspeed USB (1000Hz raporlama hızı) ile sıradan Low Speed USB (125Hz raporlama hızı) mouse’lara göre 8 kat hızlı iletişim kurarak imleci daha düzgün ve rahat kontrol etmenize olanak tanır.

6 Kademeli Hız Ayarı 3600dpi Optik Çözünürlük
6 kademeli LED göstergeli DPI ayarı ile 400-3600dpi arasında size uygun olan hassasiyeti seçebilirsiniz. Mouse ile işlem yaparken bile işlemi duraklatmadan hassasiyet ayarını değiştirebilirsiniz.

Hızlandırılabilir Tuş Tepki Süresi
XL-750BH ile oyun sırasında rakiplerinize karşı daha hızlı tepki gösterebilirsiniz. Mouse’un tuş tepki süresi, 3msn’e kadar düşürülebilmektedir. (Geleneksel mouse’ların tepki verme süresi yaklaşık 16msn’dir.

Teknik Özellikler :

Marka:A4 Tech

Model:XL-750BH Laser Game Mouse

Ürün Kodu:XL-750BH

Bağlantı Tipi:Kablolu

Bağlantı Teknolojisi:USB

Tuş Sayısı:7 Adet

Scroll:1 Adet

Maximum DPI:6.buton ile 400, 800, 1200, 1600, 2000, 3600dpi ayarlarına geçebilme

Sensör:Laser

Reaksiyon puanı
0
A4 tech xl-750bh gayet iyi razer bile kullandım ama okadar paraya değmez lazer okuyucusu gayet iyi ve inaın fatk ettiriyor 50 tl civarı bir fiyatı olması lazım.
Bu arada kablosuz oyun faresi alınmaz.

• Kablolu Lazer Mouse

• Yeni Anti-Titreşim Teknolojisi
  • USB Fullspeed ile 8 kat daha hızlı
  • 3600dpi çözünürlük
  • Oscar Mouse Editor yazılımı
  • 64K dahili bellek
  • Tuş tepki süresi ayarlanabilir - 3msn’e kadar
  • 2X butonu ile Windows ve ofis uygulamalarında çift tıklama fonksiyonu
  • 4D Wheel – 4 Yönlü Scroll Kaydırma Teknolojisi
  • Yazılıma ihtiyaç duymadan 6.buton ile 400, 800, 1200, 1600, 2000, 3600dpi ayarlarına geçebilme
  • 7080 Frame/sn
  • 6.4 MegaPixel/sn görüntü işleme
  • 1msn SPI süresi
  • 20g maksimum hızlandırma
  • 45 inch/sn maksimum hız (yüzeye bağlı olarak)
  • 7 Buton ve Tek Scroll
  • Programlanabilir 4. ve 5. Butona kısayol tanımlayabilme
  • USB bağlantı

Yeni Anti-Titreşim Teknolojisi
Oyunlarda mouse çok hızlı hareket ettirildiğinden, mouse imlecinizde titreşimler oluşur. Yeni Anti-Titreşim Teknolojisi, yukarı kaldırılmalar sırasında mouse kursörünü sabitleyerek titremesini engeller. Anti-Vibrate, nişancılığınızı büyük oranda arttırmanızı sağlar.

Oscar İle Oyuna Hükmet
Alışılmış bir Mouse kendi ayarları ile kendi özelliklerini kısıtlar, programlanabilir olanları bile sınırlı uygulamaları desteklemektedir. Şimdi A4 Tech X7 Oscar Editor, yazılımı ile istediğiniz script’leri programlayıp mouse’nizi kolayca upgrade edip bunu başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Kullanıcılar evde yazacakları kolay komutlar (“Loop”, “If”, “Equal to”, “Interval Repeat”, “Jump”…vb) veya komut kombinasyonları ile ( “Change the Time Delay between commands”, “Control cursor absolute/relative displacements”, “Mouse simulation”, “Keyboard simulation”, “Record the keyboard & mouse continuous actions”…vb.) kendi mouse’lerini kolayca programlayabilirler.

4D Wheel – 4 Yönlü Scroll
Gelişmiş 4 yönlü scroll teknolojisi ile zaman tasarrufu ve verimlilik artışı sağlayın.

64K Dahili Bellek
Favori tanımlanmış fonksiyonlarınızı (macrolar, raporlamalar,dpi ayarları vb.) dahili belleğinde saklar. Böylece başka bir bilgisayarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

USB FullSpeed Bağlantısı
XL-750BH Kablolu Lazer Mouse, Fullspeed USB (1000Hz raporlama hızı) ile sıradan Low Speed USB (125Hz raporlama hızı) mouse’lara göre 8 kat hızlı iletişim kurarak imleci daha düzgün ve rahat kontrol etmenize olanak tanır.

6 Kademeli Hız Ayarı 3600dpi Optik Çözünürlük
6 kademeli LED göstergeli DPI ayarı ile 400-3600dpi arasında size uygun olan hassasiyeti seçebilirsiniz. Mouse ile işlem yaparken bile işlemi duraklatmadan hassasiyet ayarını değiştirebilirsiniz.

Hızlandırılabilir Tuş Tepki Süresi
XL-750BH ile oyun sırasında rakiplerinize karşı daha hızlı tepki gösterebilirsiniz. Mouse’un tuş tepki süresi, 3msn’e kadar düşürülebilmektedir. (Geleneksel mouse’ların tepki verme süresi yaklaşık 16msn’dir.

Teknik Özellikler :

Marka:A4 Tech

Model:XL-750BH Laser Game Mouse

Ürün Kodu:XL-750BH

Bağlantı Tipi:Kablolu

Bağlantı Teknolojisi:USB

Tuş Sayısı:7 Adet

Scroll:1 Adet

Maximum DPI:6.buton ile 400, 800, 1200, 1600, 2000, 3600dpi ayarlarına geçebilme

Sensör:Laser

oooooooooooo bbak bu çok hoşuma gitti alıyorum bunu

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
oyuncu faresi derken, hangi tür oyunlar? strateji türü oyunlarsa a4 tech yazılımları makro yönünden daha avantajlı diye biliyorum. fps içinse çok fazla tuşlu, yüksek dpi destekli farelere gerek yok.

ben a4 tech f7 v-track kullanıyorum ancak pek memnun değilim. çok büyük ve biraz ağır. kaydırması rahat değil. fps oynadığım için en düşük dpi değerinde kullanıyorum. bu fareyi aldıktan sonra anladım ki; boşa para vermişim.

californ1a

Asistan
Reaksiyon puanı
11
oyuncu faresi derken, hangi tür oyunlar? strateji türü oyunlarsa a4 tech yazılımları makro yönünden daha avantajlı diye biliyorum. fps içinse çok fazla tuşlu, yüksek dpi destekli farelere gerek yok.

ben a4 tech f7 v-track kullanıyorum ancak pek memnun değilim. çok büyük ve biraz ağır. kaydırması rahat değil. fps oynadığım için en düşük dpi değerinde kullanıyorum. bu fareyi aldıktan sonra anladım ki; boşa para vermişim.

O v-track lere ben pek alışamadım açıkcası :) xl-750bh gayet iyidir kayması için yedek ayakları mevcut anti titreşim cubuğu bittiğinde onunda yedeği var ağırlıgı iyi hatta hafif bile fps faresi biraz ağır olmalıdır 3600 dpi gayet tatminkar öneririm 3 sene oldu tık yok daha

Faremiz budur..

Reaksiyon puanı
0
ne almalıyım ozaman ? varmı bi tavsiyeniz bende fps oynuyorum sürekli fpsden baska oyun oynamam

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
mouse_lg_optico_gm_300_usb_4749_550x550.jpg

lg gm300 oyun mouse,aylardır kullanıyorum bunu memnunum,düğmesinden ayarlama yapabiliyorsun,sarı mavi ve kırmızı renk mevcut,renklere görede oyun içi ağırlaşma oluyor yani ilerlerken hızlı yada yavaş gidebiliyorsun,istersende kapağını açıp içine demir para koyup mouse'un ağırlığını arttırabilirsin,bimekste internete özel 29.90 tl şuan normalde 50 tl mağazada

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
internetten alırsan bimeksten daha iyi olur ucuza gelir

alırsanda umarım pişman olmazsın,sonra bana çatma da

arkadaşın verdiği v-track leri araştır istersen,yalnız 60 70 80 diye gidiyor model üst oldukça fiyatı vede daha büyük

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
mouse-a4tech-x7-xl-750bf-1.jpg

Kullanıyorum tavsiyemdir. XL-750BF

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
benımde tavsıyem su an kullandıgım G500 dür.. fps oyunları ıcın gayet ıyı bır mouse.
v2-910-001262-1.jpg

californ1a

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşın dediği fiyatta bişeyler söyleseniz ortaya..

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
5 tl'ye almış zaten o arkadaş.

hja

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fps oyunu oynuyorsan logitech razer veya roccat almanı tavsiye ederim ben logitech kullanıyorum senelerdir ve çok memnunum