1000 TL limitle Akıllı Telefon Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

efrasiyap26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar Arkadaşlar...

Öncelikle akıllı telefonlardan anlamadığımı belirtmek isterim.Aktarmak istediğim bir kaç özellik var bu özelliklere uygun olarak telefon almak istiyorum.İlk telefonum olacağı için uzunsüre kullanacağım yani belki 2 yıl telefon değiştirmem ona uygun olarak önerin lütfen...

Ram benim için önemli bir özellik
Kamera çekimi fotoğraf makinesi gibi kullanabilirim minimum 5mpx
Android çok övülüyor neden bilmiyorum ama bende android telefonum olsun istiyorum
daha önce s2 inceleme fırsatım olmuştu gayet hoş bir telefondu
bildiğim enson sürüm JB bu olmasa bile ice cream sandwich yani güncellene bilir bir telefon istiyorum
internet en önemli konu işim itibariyle internetde çok zaman geçiriyorum bu çok önemli
fazla oyun oynamam ama yolculuk esnasında tv dizi falan izlerim bunuda desteklerse güzel olur marka takıntım yoktur

yardımlarınızı beklemekteyim...

TayfunYilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ya suan net bi isim söleyemem ama bizzat kendin git bak Bende xperia var memnun degilim apple zaten ios u kullaniyor nokia ne yapiyor belli degil SEN GİT SAMSUNG AL :)

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Adam bu telefonun tam tersini söylüyor.Solanın şarjı 1 günü çıkarmıyor hiç kullanmasan bile...ICS de problem üstüne problem yaşıyor adam onunla mı uğraşacak hocam yapmayın :D

bi kere kafadan şarj sorununu atmak lazım. android lerin hangisinin şarjı 1 günü geçiyor? (normal kullanımda)

Shockxx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bi kere kafadan şarj sorununu atmak lazım. android lerin hangisinin şarjı 1 günü geçiyor? (normal kullanımda)
Ben kullananlardan bizzat dinledim.Normal androidlere göre daha çok şarj yediğini söylüyorlar bilemiyorum...
Hatta solanın en kötü özelliğininde şarjının çabuk bitmesi olduğunu söylüyorlar.

SeveralPsycho

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Güncelleme diyorsan tabiki tartışmasız Nexus :) dediğin tüm özellikler Nexusta var

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Motorola Razr almanı tavsiye ederim 8mp kamerası var iyide bi telefon

efrasiyap26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1000 tl civarı olsa iyi olur aslında sensetion XE var ama onunda rami az

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
biraz bekleyin nexus 4 piyasaya çıkşın 1-2 ay içinde 350 dolara abd de çıkacak paralel ithalatla 1000-1200 arasında buraya gelir onu alın bence.

Milton Sirotta

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Galaxy SII'yle aynı fiyata.Fiyat/performans oranı çok iyi.4 çekirdekli 1.5 GHz Tegra 3 işkemci.8MP kamera.1GB RAM.2150 mAh batarya.İndirimdeyken kaçırma derim.Aksesuarlarıda çok.İncelemelerine gözat.Beğenirsin.Ben bu telefonu kullanmıyorum ama gerçekten iyidir. LG Optimus 4X HD ₺1.151! Kaçırma. Vatan'da var.

miyh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar öncelikle iyi günler limit olarak 1250 en yüksek bütçem var ve bayadır telefon almayı düşünmüyorum samsung lg arasında gidip geliyorum l serisi kesinlikle olmaz aklınıza gelen telefon modeli varmı şimdiden herkese teşekkür ederim.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
ilk önerim samsung galaxy s3 mini vatanda 1000 lira şu an. hem son teknolji bir telefon hemde mini denmesine rağmen 4" ekranı var. bence oldukça makul bir ürün.

xperia serisi güzel gidiyor. sony güncelleme konusunda kullanıcıyı üzmüyor fazla. bunun dışında htc sense arayüzü çok güzel. muhtemelen piyasadaki en iyi arayüz. bu kapsamda htc evo 3d alabilirsin biraz kalın ve ağır olması dışında oldukça güzel telefondur.

binyuz44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy SII'yle aynı fiyata.Fiyat/performans oranı çok iyi.4 çekirdekli 1.5 GHz Tegra 3 işkemci.8MP kamera.1GB RAM.2150 mAh batarya.İndirimdeyken kaçırma derim.Aksesuarlarıda çok.İncelemelerine gözat.Beğenirsin.Ben bu telefonu kullanmıyorum ama gerçekten iyidir. LG Optimus 4X HD ₺1.151! Kaçırma. Vatan'da var.
bende LG Optimus 4X HD bu telefonu düşünüyorum ama... akılma takılan şebeke üzerinden görüntülü konuşma yapabiliyor musun ?

miyh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung galaxy s3 mini için s3 adını kullanıyor diyorlar onun için sıcak bakmıyorum güncelleme önemlimi peki lg güncellemiyor diyorlar bide hafızayı kullandığınızda yavaşlar diyorlar herkes kendi şirketini övüyor samsung piyasa lideri artık diyor diğeri ise lg diyor anlamadım ben

miyh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
son gündemde önereceğiniz telefon yokmu

Son mesajlar