Galaxy S3 Jelly Bean Benchmark sonuçları

Bu konuyu okuyanlar

strKullaniciAdi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncellemeden önce (yani 4.0.4 ken) 12384 olan sonucum şimdi 12218e düştü. Sizde durum nedir? Performansından memnunmusunuz jelly beanin

Düzenleme: Antutu benchmark kullanıyorum test programı olarak

BattleNova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
siyah kerneli yükle işlemciyi 1.7ghz e ayarla ozaman puanı gör :)

http://www.gokhanmoral.com/?p=1489

Buda benden bir sonuç:

2yuzmok.png

arcamenel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Test yapmadım ama deneyim ve gözlemlerime göre ICS daha stabil di JB ise suan sorunları fazlaca gibime geliyor.Suan JB kurulu sekilde kullanıyorum fakat takılma sorunları veya donma olabiliyor zaman zaman birde oluşturulmuş klasör içindeki program simgelerini yer değiştirmek istediğinizde sürüklüyorsunuz bırakıyorsunuz aynı yerine geri gidiyor ilginç olan kalsörden cıkıp tekrar klasörün içine girdiğinizde yapmış olduğunuz yer değişikliğinin gerçekleşmiş olduğunu görüyorsunuz.Telelefon olarak tanımlanmış bir cihazın telefon özelliğinin en zayıf özelliği olması üzücü.(geç açılma rehberin geç gelmesi gibi)

BattleNova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Test yapmadım ama deneyim ve gözlemlerime göre ICS daha stabil di JB ise suan sorunları fazlaca gibime geliyor.Suan JB kurulu sekilde kullanıyorum fakat takılma sorunları veya donma olabiliyor zaman zaman birde oluşturulmuş klasör içindeki program simgelerini yer değiştirmek istediğinizde sürüklüyorsunuz bırakıyorsunuz aynı yerine geri gidiyor ilginç olan kalsörden cıkıp tekrar klasörün içine girdiğinizde yapmış olduğunuz yer değişikliğinin gerçekleşmiş olduğunu görüyorsunuz.Telelefon olarak tanımlanmış bir cihazın telefon özelliğinin en zayıf özelliği olması üzücü.(geç açılma rehberin geç gelmesi gibi)

Kernel ile alakalı bu hatalar hem bu kernel şuan piyasadaki en stabil, hızlı ve batarya dostu bir kernel.Tabi bunu yüklemen için root yapman gerekli.

Kerneli değiştirip ayarlardan yapabiliyorsun 1.7 ghz işlemci hızı

Son mesajlar