Türk bayrağı açana polis tekmesi!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
İşte saniye saniye o görüntüler...

789323_detay.jpg
favorilere_ekle_btn.png

Videoyu izlemek için tıklayınız

Polis Ulus Meydanı'nda toplanan ve yürümek isteyen bir gruba biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti.
Bayrak açan bir kişi de polisin tekmesinden nasibini aldı. Tam bu anlarda yaşanan arbede sırasında görüntülere yansıyan bir karede, polisin tekmelerinin hedefinin Türk Bayrağı açan kişi olduğu görülüyor.

İŞTE O ANLAR! VİDEO

BASIN MENSUPLARI DA ETKİLENDİ

Biber gazından basın mensupları da etkilendi.Baruthane Kavşağı'ndan Birinci Meclis'e yürümek isteyen gruba da polis biber gazıyla müdahalede bulundu.

GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYINIZ!

Polis ile göstericiler arasında gerginlik sürüyor.

DHA

haberturk

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
poliste değil suç ona emir veren şer.fsiz amirde suç !

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Evet bu karede de medyanın insanlar üzerindeki etkisini gayet net bir şekilde görebiliyoruz.Olayın ne olduğunu anlamadan bilmeden haberleri yapıştırıyoruz.Niye ? Birileri biryerlere gelebilsin diye.Gerçekten yazık..

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
bu başlık atılabilsin diye harcanan emeği görünce acıyorum. seçim öncesi tabana güzel mesaj verdiler %23 garanti olmuş oldu.

Fortress

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazıklar olsun. Başka söylenecek bişey bulamıyorum.

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Olaya saece bir polis ile bir vatandaş arasında yaşanan bir gerilim olarak bakmamak lazım. Polis aldığı emiri yerine getiriyor. Diğer illerden yürüyüşe katılmak isteyenlerin de büyük şehirlere girişi engellenmiş, haber kanallarının canlı yayın arabalarına bile su sıkılmış ve Jammer ile iletişim kesilmiş. Halk, bayramını özgürce kendi ülkesinde kutlayamayacaksa nerede kutlayacak? Bayramlar stadlardan çıkıp sokaklarda kutlansın diyenler de aynı değil mi? Boş yere ortamı gerip millete zulüm yapıyorlar.

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
İnsanların cumhuriyet bayramını kutlamasını yasaklamak nedir bi kere?
Birileri halktan korkmaya başlamış anlaşılan...
Ayrıca geçen sene ki "bazı" polis olaylarında, "o gaz yiyenler su yiyenler elbet birşey yapmıştır polis durduk yere gaz sıkar mı " diyen arkadaşlar umarım mevzuyu şimdi anlamıştır.

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
poliste değil suç ona emir veren şer.fsiz amirde suç !

Suç poliste değil mi ? suç hem poliste ! hem ona emir veren amir de ! hemde amirin emir aldığı en üst makamda suç polisin bağlı olduğu kurumda ! polis aldığı emri yerine getiriyor demişsiniz o emri yerine getirirken hiç mi vicdanı yok o Türk bayrağı açan 29 ekim de o bayrağı açıp toplanan vatandaşlara karşı gelerek görevini yapıyorsa ben öyle görev yapacağıma elimi vicdanıma koyup atalarımı hatırlayıp aç kalmayı yeğlerim

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu insanlar sadece Atatürk düşmanı değil aynı zamanda Türk düşmanı. Bayrak açan birine niye müdahale ediyorsun? Sen Türk değil misin? Her Cumhuriyet Bayramında meydanlar dolup taşar herkes Cumhuriyet bayramını kutlardı. Bi ülke bu kadar gülünç hale düşebilir mi? Ülkenin polisi, ülkenin bayrağını açan kişiye şiddet uyguluyor.

hidoriumen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Büyük alçaklık!!!Burada da olaya siyasi bir açıklama getirmek isteyen arkadaşlar varmış bende onlara acımıyorum ve anlamıyorum...Bunların hesabı günü gelince Hainlerden sorulacak...Bu öyle bi kuyu ki!Yusuf'un kuyusu...Ağabeylere yazık olacak!Zafer Türk lerindir...Ne mutlu Türk'üm diyene!!!

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
acaba orada gösteri yapmak yasak mıydı bugün onunla ilgili bilgisi olan var mı??? eğer yasaksa bunu fırsat bilen kötü niyetli üç kağıtçı eylemciler bunu fırsat bilip bugünü lekelemek istemiş olabilirler mi ????

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Şunu da sormak lazım oraya gelenler gerçekten bayramımızı kutlamaya mı geldiler yoksa provakatif bir eylem yapmaya mı ?
Kimse de demiyor ki arkadaş bu ülkenin polisi, Türkiye Cumhuriyeti devletinin polisi vatandaşına tekme atar da niye atar ?
Acaba o tekme attığı kişi de ona vurmaya çalıştığı için olabilir mi ? ya da o tekme attığı kişi onun anasına bacısına küfretmiş olabilir mi ? ama yok biri melake diğeri hain nasılsa değil mi ? Gerisi teferruat.Güzel bayramımızı da kendinize alet ederek kirlettiniz ya size diyecek fazla bir söz yok..

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
hala körü körüne savunmaya geçenler var. yok art niyet varmış, yok işin özü başkaymış... her ne sebepten olursa olsun bir ülkenin ulusal bayramında böyle görüntüler ya-şa-na-maz!..

uyanmak için hala neyi bekliyorsunuz? bayrağın renginin değişmesini mi?

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bu başlık atılabilsin diye harcanan emeği görünce acıyorum. seçim öncesi tabana güzel mesaj verdiler %23 garanti olmuş oldu.

bende sana acıdım bu yazdıgını okuduktan sonra.sadece bu.bişey yazmak da gelmiyor içimden.sadece acıdım..

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
acaba orada gösteri yapmak yasak mıydı bugün onunla ilgili bilgisi olan var mı??? eğer yasaksa bunu fırsat bilen kötü niyetli üç kağıtçı eylemciler bunu fırsat bilip bugünü lekelemek istemiş olabilirler mi ????

Gösteri mi 29 ekimde Atatürk ve Türk bayrağı açan vatandaş bu günü lekelemek için yasak olan yerde gösteri yapacak olaya en olumlu bakış açısı ile hazırlanan senaryo bu mu oluyor

Hadi fırsat bilenler var diyelim aralarında yasak yerde yapıyorlar gösterilerini diyelim gösterilerini yaparken ellerinde ne silah var ne biber gazı var sadece Türk bayrakları ve tgb(Türkiye Gençlik Birliği) resimli Atatürk bayrağı resmi var yasak yerde gösteri yapılsa bile oranın neden yasak olduğunu sorgulamak lazım ilk önce ya da yasak yerde gösteri yapanların ne zararı olur, nasıl ne tarz bir gösteri yaptıklarına bakmak, bayraklarla toplanıp slogan atan vatandaşın anayasal olarak bile değil insan hakkı olan bir eylemi toplu halde fikirlerini belirtmek isteyen başkalarına zarar vermeden bunu dile getiren bir topluluk'un ne yaptığını sorgulamak yerine

29 ekimde neden yürüş yasağı olduğunu sorgulamak
29 ekimde neden insanların bayraklarla dışarı çıkıp kutlamalarını ilk olarak akla olumsuz bir fikir getirdiğini sorgulamak
Türkiye Cumhurriyetin de halk bayramı kutlayıp sokaklara dökülmek için izin almaması gerektiğini sorgulamak

lazım...

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
İyi o zaman herkes her pisliği, her hukuka aykırı davranışı yapıp sonrada bayrağın arkasına sığınıp, sıyırsın her şeyden öylemi yani?? Sizlerin mantığı buraya varıyor. Her bayrak açan 4-4'lük vatan sever mi oluyor anında? Bizim evde de bayrak açık 7 gün 24 saat ona niye bir şey diyen yok??

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Bakın dinazorları koz vermek diye buna derim alkışlar medya değişmedi değişmeyecek bir polis şiddeti var dediğimiz bize hain diyenler şimdi neden yaygara koparıyor buda iki etti.

hidoriumen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence bayrağın rengi değişsede "ya ne yapsaydık,provake mi etseydik?"filan diyecek zekası gerilerde kalmışlar olacaktır.Bazıları kavramları manaları karıştırıyor arkadaşlar tehlikenin farkında değilmisiniz?U**n yarın bu ülkeyi bizim polisimizi de kullanarak kuşatsalar (ki bunu 100yıl önce yaptılar)yine mi ya bu polisler bizim polisimiz ne olacak canım mı diyeceksiniz?merak ediyorum hangi kandansınız?Açın bi tarih okuyun ama lütfen OKUYUN!!!

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Şunu da sormak lazım oraya gelenler gerçekten bayramımızı kutlamaya mı geldiler yoksa provakatif bir eylem yapmaya mı ?
Kimse de demiyor ki arkadaş bu ülkenin polisi, Türkiye Cumhuriyeti devletinin polisi vatandaşına tekme atar da niye atar ?
Acaba o tekme attığı kişi de ona vurmaya çalıştığı için olabilir mi ? ya da o tekme attığı kişi onun anasına bacısına küfretmiş olabilir mi ? ama yok biri melake diğeri hain nasılsa değil mi ? Gerisi teferruat.Güzel bayramımızı da kendinize alet ederek kirlettiniz ya size diyecek fazla bir söz yok..

29 Ekimde Türk bayrağı ve Atatürk bayrağı açan vatandaşlardan aklına neden ilk olarak provokatif eylem yaptıkları geliyor, orada kendini sorgulaman gerek bu algıyı oluşturan nedir böyle bir düşünce nasıl oluşur ?

Bir polisin ilk onca ben burada neden varım diye sorgulaması lazım sonra bir polisin annesine veya babasına küfür edilmesi diğer vatandaşın ona hakaret etmesi ona tekme atma hakkını doğurmaz polisin yetkisi vardır alır içeri gerekli işlemleri o vatandaşa yaptırır o kadar polis 1 vatandaşı sorgulayıp alamıyorsa tekme atmak işin kolayıdır ve savunulacak yanı değildir polise vursa o kalkan boşuna durmuyor o kıyafet vatandaşta değil sende var kelepçe sende var bide utanmadan savunmasız adama vuruyor

İyi o zaman herkes her pisliği, her hukuka aykırı davranışı yapıp sonrada bayrağın arkasına sığınıp, sıyırsın her şeyden öylemi yani?? Sizlerin mantığı buraya varıyor. Her bayrak açan 4-4'lük vatan sever mi oluyor anında? Bizim evde de bayrak açık 7 gün 24 saat ona niye bir şey diyen yok??

Burada bayrağı kullanıp üstünden bu günde prim yapan insanlar bunlar diye bana kanıtla amaçları da şunlardır bu eylemin sonuçlarından devletin güvencesi zarar görmüştür ? Peki benim aklıma bugünde 29 ekim çoşkusu geliyor Cumhurriyet bayramı geliyor insanların bayraklarla sokaklara çıkıp kutlması ve polisinde kutlayan halkı güvence altına alması geliyor, hukuka aykırı davranış yapıp bayrağın arkasına sığınan insanlar gelmiyor neden acaba ? kanıt yok diye mi hepsi teori den ibaret diye mi yoksa bilmediğimiz şeyler mi var

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Soylenecek cok sey var. Neyse, Herkesin Cumhuriyet Bayramini kutluyorum. Ataturk'u ve birlikte mucadele eden sivil, asker tum ecdadimizi rahmet ile aniyorum, Ne mutlu Turk'um diyene ve Turk gibi yasayana.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Kasıtlı haber, aynı görüntüleri , öncesini sonrasını izledim.Elemanlar bayrağı üstlerine alıp gidip polise tekme atıyorlar.Tabiki poliste karşılığını veriyor. Polisimize kalkan eller AYAKLAR kırılsın.

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
az bile yapmış elleri dert görmesin o polisin bu ülkede atatürk ü bayrağı ve daha nice değerlerimizi kullanıp bozgunculuk çıkaranlara bu muamele az bile insanların namazına namaz evdede kılınır diyen bozguncular neden bayramı statda kutlamayı kabul edemiyorlar bu bayrak tantanaları sayesinde yuzde elli ile başa geldi o sevmedikleri insanlar birileri bunlara k**ı ile gülüyor haberleri yok

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
29 Ekimde Türk bayrağı ve Atatürk bayrağı açan vatandaşlardan aklına neden ilk olarak provokatif eylem yaptıkları geliyor, orada kendini sorgulaman gerek bu algıyı oluşturan nedir böyle bir düşünce nasıl oluşur ?

Bir polisin ilk onca ben burada neden varım diye sorgulaması lazım sonra bir polisin annesine veya babasına küfür edilmesi diğer vatandaşın ona hakaret etmesi ona tekme atma hakkını doğurmaz polisin yetkisi vardır alır içeri gerekli işlemleri o vatandaşa yaptırır o kadar polis 1 vatandaşı sorgulayıp alamıyorsa tekme atmak işin kolayıdır ve savunulacak yanı değildir polise vursa o kalkan boşuna durmuyor o kıyafet vatandaşta değil sende var kelepçe sende var bide utanmadan savunmasız adama vuruyor

Burada bayrağı kullanıp üstünden bu günde prim yapan insanlar bunlar diye bana kanıtla amaçları da şunlardır bu eylemin sonuçlarından devletin güvencesi zarar görmüştür ? Peki benim aklıma bugünde 29 ekim çoşkusu geliyor Cumhurriyet bayramı geliyor insanların bayraklarla sokaklara çıkıp kutlması ve polisinde kutlayan halkı güvence altına alması geliyor, hukuka aykırı davranış yapıp bayrağın arkasına sığınan insanlar gelmiyor neden acaba ? kanıt yok diye mi hepsi teori den ibaret diye mi yoksa bilmediğimiz şeyler mi var
Asıl sen bana onların amacının düzgünce bayramı kutlamak olduğunu kanıtla senin söylediklerin sadece teori asıl.

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Bi ülke bu kadar gülünç hale düşebilir mi? Ülkenin polisi, ülkenin bayrağını açan kişiye şiddet uyguluyor.

Bir paket makarnaya tav olan millete, bir kamyon jop atsan nafile... Halkın gözü açılana kadar daha çok şey kaybedeceğiz...

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Asıl sen bana onların amacının düzgünce bayramı kutlamak olduğunu kanıtla senin söylediklerin sadece teori asıl.

Ben gördüklerimi yorumluyorum canlı yayını izlemedin galiba yayının tekrarını izle kanıt orada senin kanıtını bekliyorum ?

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Ayrıca orada ki iki kelimeyi çekip soruya sorula karşılık vermek yerine benim aklıma Cumhurriyet kutlaması gelmesi senin aklına bu bayrama düzmece bayram diyecek bir düşünce gelmesi nedir ben onu merak ediyorum kanıt yok bir şey yok olay da canlı bomba mı patladı devlet mi zarar gördü 29 ekimi kutlayanlar darbe mi yaptı korkun nedir onu anlamadım.

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Lütfen biri bana açıklasın bu bayraklarla toplanan kalabalık aslında ne için toplanmıştı?
Herkes bi teori uydurmuş kafasına göre yok neymiş onların amacı bayramı kutlamak değilmiş.
Nerden biliyorsun kardeşim bi yerden bi duyum mu aldın?
Bayrağı kendine siper edip polisi tekmeliyor denmiş, bunu söyleyen adam kendine sordu mu acaba neden orda polis barikatı var?
Kimi kimden koruyor bu polis?
Neden Anıtkabir'e giden yollarda barikat var?
Anıtkabir'e gidip Türk bayraklarıyla yasadışı eylem mi yapacak bu binlerce insan?

Benim bilmediğim bişeyler var sanırım lütfen bi anlatın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...