S3 ü kies ile JB ye yükseltme

Bu konuyu okuyanlar

OkanDaghan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar duyduguma göre jelybean ülkemize gelmiş ama ben kies hakkında hiç bilgiye sahıp degılım biriniz su kardesine kies olayı nedir nasıl guncellenır bi anlatsa? Merak ettim acıkcası kiesi

samato

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
google a kies yazıp çıkanı yüklüyosun. telefonunu pc üzerinden kontrol etmene yarar. tak usb yi güncelle telefonu. samsung un kendi uygulamasıdır.

arslanav

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Googleye kies yaz samsung kies yazan sayfaya gir windows için indir var solda tikla gerisini nete bırak sana telefonu takacagin zamani sana söylüyor tak gerisini gene pc halleder sen elleme ben öyle yaptım aynısı oldu yazdıklarımın

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
hic yapamazsan eger youtubea girip videolara bak anlarsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
jelly bean den sonra kies telefona baglanmiyor, bu sorunu yasayan ve cozen oldu mu acaba ???

alper069

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende baglanamıyorum çözumu acil bekliyorum?

OnurErgin

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Bende baglanamıyorum çözumu acil bekliyorum?

daha öncede bu forumda yazmıştım sizede söleyim..bilgisayarınız bölge ve dil ayarlarını amerika olarak seçin kiese bağlanırsınız.bağlandıktan sonra tekrar türkiyeyi seçebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Onur ergin dedıgınız çözümu uyguladım fakat bir çözüm alamadım?

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
eğer ki kies le falan uğraşmak istemessen ayarlar>telefon hakkında>yazılım güncelleme buradan deniyebilirsin :D

OrkunDoser-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4.1.1 gelmedi hala bana güncellemesi ya kafayı yicem kieste de bişey gözükmüyor atoda da yok bişey, var mı yardım edebilecek?