Microsoft Word 2007 Hakkinda bir soru...

Bu konuyu okuyanlar

hun2028

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar Merhaba,

asagidaki resimdeki excel gibi microsoft word 2007 programinda bir yazi dosya icerisindeki tüm yazilari ayri ayri isim verip ayirmamiz mümkünmü acaba? Yani düzen acisindan her bir konuyu ayri görüp ulasmak istiyorum. Umarim anlatabilmisimdir...

Yani bu sekilde veya benzeri düzenleme yapabilecegim baska bir program var ise oda olur...

Simdiden tesekkürler...
word.jpg

hun2028

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
baska bir programda olabilir word olmasi sart degil, benim istedigim yazdigim ayri ayri konulari hizlica ulasmak...
mesela icendekiler yapilip tikladiginda o sayfaya gitmeside olur...

hun2028

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar öncelikle verdiginiz cevaplar icin coooook tesekkür ederim, cok isime yaradi office tab vb programlar...

simdi sayfanin basina icindekiler bölümü olusturdum basitce ama nasil link verip o sayfaya ulasabilirim, bu konuda bilgisi olan varmi acaba?

Yani icindekiler kismindaki sayfa numarasina yada yaziya tikladigimda o sayfaya gitmek icin...

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
baska bir programda olabilir word olmasi sart degil, benim istedigim yazdigim ayri ayri konulari hizlica ulasmak...
mesela icendekiler yapilip tikladiginda o sayfaya gitmeside olur...

wordda index yani icerik tablosu ve tiklanabilir ozellikte icerik tablosu yapabiliyorsun. Asagidaki linkten gerekli bilgilere ulasabilirsin.

http://support.microsoft.com/kb/285059