Galaxy s3 internete bağlanma

Bu konuyu okuyanlar

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
iyi günler arkadaşlar bugün gidip galaxy s 3 aldım beyaz ama bi sorum var acemiyim daha şimdi bu ekrandaki hava durumu internete mi bağlanıyo yoksa bağlanmıyo mu yani kontör falan yer mi ? ya da internete bağlanan başka program var mı kendiliğinde bilen varsa yardımcı olabilir mi :)

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İnterneti ayarlardan kapatırsan hocam hiçbir türlü para kesemezler. :)

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
İnterneti ayarlardan kapatırsan hocam hiçbir türlü para kesemezler. :)
teşekkürler bi de sorunum var kies yüklemeye çalışıyorum yüklüyo ama açılmıyor sürekli aynı hatayı veriyo anlamadım hata bu
f8jj5.png
[/URL][/IMG]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 aldıysan internette al bence yoksa okadar prarayı boşa vermişsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Meraba arkadaşlar . S3 aldım alalı 2 hafta oluyor e biraz acemiyim. 1Gb lik internet paketi yaptım fakat çok yavaş, yavaş olsa yine iyi bazen hiç açmıyor. Evde wiifii ile bağlandığımdaysa çok hızlı ne yapmam gerekiyo :/ sınavlarda kopya da çekemiyorum bu yuzden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlarım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. daha bu sabah aldım telefonu evde kablosuz internetim var fakat telefondan bağlanamıyorum sabahtan beri bağlanıyor diyor yok olmuyor kafayı yiyeceğim hiçbir şekilde olmadı allah rızası için bir akıl verin internetsiz anca oyun oynanıyor

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlarım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. daha bu sabah aldım telefonu evde kablosuz internetim var fakat telefondan bağlanamıyorum sabahtan beri bağlanıyor diyor yok olmuyor kafayı yiyeceğim hiçbir şekilde olmadı allah rızası için bir akıl verin internetsiz anca oyun oynanıyor

şifreyi yanlış girmiş olabilirmisin yada modemin kablosuz ağında bir problem olabilir mi ?
başka bir modemden girmeyi deneyin ;)

81AHMERT61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tabıkı ınternet gerekıyor mobıl verıyı kaparsan kontur gıtmez

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
Mobil verıyı kapatınca hiç bi şekilde kontur gitmiyor ancak Internet olmadan s3 kullanmanın pek bir anlamı yok :)
keşke kontur alacak paran olunca alsaydın teli
bu şekilde keyfini sürmek bence zor [MENTION=115388]norm_life[/MENTION]

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
şimdi internet paketim var ya dolanıyom s 3 de :D :)