Neden Turkcell kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    195

Bu konuyu okuyanlar

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Merhaba arkadaşlar,

Tarife Paketleri için mi? Sms paketleri için mi? Konuşma paketleri için mi? İnternet hızı için mi? Çekim gücü için mi?

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
çekim gücü bakımından hala en iyisi. :)

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
ya bırakın çekim gücünü istanbul gaziosmanpaşda oturuyorum odamda tek kademe çekiyo balkonda full çekio sadece 3g desen odamda hiç olmadı istanbulun en kalabalık ilçesindeyim birde. Binemızında 3 çevresi açıklık yol kenarında. Birde 165 tl lik paketim var full paket + s3 kampanyası 1000 dk konusmuyorum bile her ay bana diğer ücret diğer ücret diye 220 den aşağı fatura gelmiyo online işlemden fotosunu koysam buraya inanamazsınız gelen faturalara gecen ay 300 tl geldi aradım sesli mesaj servisi aranmış diyo bana konusma süresini geçmişiniz dio 150 tl ek konusma süreniz var dio 75 tl ye 1000 dk veriyolar 50 dakka paket haricinde aşmısım diye 150 tl fark alıyolar. Dün yine 218 tl lik gelmiş 24 ay tahattütüm olmasa şimdi iptal edicem....

TürkiyeVictory

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turkcell kadar berbat bı operator gormedım..herturlu gecırıyor halka ve hıc bı faydasını gormedım acıkcası.. vodefone kullanıyorum artık 7 8 senedır..en ıyısı bence vodofone

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
ya bırakın çekim gücünü istanbul gaziosmanpaşda oturuyorum odamda tek kademe çekiyo balkonda full çekio sadece 3g desen odamda hiç olmadı istanbulun en kalabalık ilçesindeyim birde. Binemızında 3 çevresi açıklık yol kenarında. Birde 165 tl lik paketim var full paket + s3 kampanyası 1000 dk konusmuyorum bile her ay bana diğer ücret diğer ücret diye 220 den aşağı fatura gelmiyo online işlemden fotosunu koysam buraya inanamazsınız gelen faturalara gecen ay 300 tl geldi aradım sesli mesaj servisi aranmış diyo bana konusma süresini geçmişiniz dio 150 tl ek konusma süreniz var dio 75 tl ye 1000 dk veriyolar 50 dakka paket haricinde aşmısım diye 150 tl fark alıyolar. Dün yine 218 tl lik gelmiş 24 ay tahattütüm olmasa şimdi iptal edicem....

evinle ilgili bir sorun olabilir. bizim evdede koridordan geçince hangi hat olursa olsun kopuyor.

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
sen yanmışın kardeşim ya bu ne ya bana 2 ay öyle fatara gelse kafayı üşütürüm ben :mrgreen:

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Çekim gücü yüksek olduğu için

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Evet pahalı ama KALİTELİ harbiden... Diğerlerini de denedim. Yine Turkcell diyorum.

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Çekim, başka bişey değil.
Son derece de sinir bozucu hale geldiler son 1-2 yıldır özellikle. Ancak müşteri memnuniyeti açısından diğerlerinden bir farkı olduğunu da düşünmüyorum.

Misal iyi örnek vereceksek, 2 yıl önce HD2'yi aldığımda bir paket aldımdı, SMS için, sonra TIM'deki kız unutmuş onu işlemeyi, ay sonu bir geldi 300TL SMS. Aradım höt höt diye, sildiler 250TL'sini 20TL paket ücretini yansıttılar. Bu gibi durumları kotarıyorlar eyvallah, ama genel olarak çok beceriksizler.

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Hiçbiri, Turkcell kullanmıyorum :)

çaltılı-33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Birinci neden kalite ikinci neden ise ödediğim paranın ülkemde kalması.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Turkcell kaliteli diyenler tamamen önyargılıdır ve psikolojik hareket etmektedir. 1 yıl öncesine kadar bende turkcellciydim ve önyargılıydım. Ama daha sonra bir tavsiye ile vodafona geçtim gerek internet gerek paket fiyatları çok daha avantajlı ve interneti çok daha hızlı olarak kullanıyorum. Bence bu sektorde tek kaliteli yok hepsi kaliteli... Sadece turkcell bazı teknolojilerde ilk olmanın avantajı ile kendini daha pahalı satıyor. Önyargılı olmamak lazım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şirket hissedar yapısını biliyormusunuz ki bakın siteye link de vereceğim
bakın tablo aşağı da işte ama kardeş çukurova azınlık diyor bur da diyeceksiniz ancak bilmeyen arkadaşlara dır bu yazım şu aşağı da gördüğünüz türkcell holdink aşa var ya yüz de elli bir lik kısım o da çukurova holdinge ait bir çok kişi bilmiyor o kısmı
kaynak türkcell in sitesi
Hissedar​​Hisse Nominal Değeri (TL)​Pay Oranı (%)
Turkcell Holding A.Ş.​​1.122.000.000,238​%51,00
Çukurova Holding A.Ş.​995.509,429​%0.05​
Sonera Holding B.V.​287.632.179,557​%13,07​
MV Holding A.Ş.​26.021.712,590​%1,18​
Halka Açık​763.350.598,186%34.70
TOPLAM​2.200.000.000​%100,00​

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Turkcell kullanmıyorum ki.BimCell kullanıyorum.

afulutas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

güzel kardeşim ben çekim gücü için kullanıyorum eğer hattı yeni almış iseniz yani bir kaç ay olduysa bence iptal ettirin. bugüne kadar yararlandığınız indirim tutarını ceza olarak ödersiniz. yani 24 ay taahhütüm 24 ayı peşin öderim yok. örneğin taahhüt çerçevesinde aylık 20 tl indirim alıyorsanız 4 aydır da abone iseniz 4*20= 80 tl ceza ödersiniz.

strKullaniciAdi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 yıl önce turkcellden avea ya geçtim 6-7 ay kadar kullandım, daha sonra vodafone a geçtim onuda 8-9 ay kullandım. baktım olacak gibi değil verdiğim paraya değmiyor sinir hastası olucam en son geri turkcelle geçtim. Tamam belki biraz pahalı ama diğerlerine göre tartışmasız kaliteli. Ne bir ses düşme problemi nede kesilme çekmeme gibi bir problem yaşadım bugüne kadar. Ayrıca 3g side gayet hızlı. Verdiğim parayı hakediyor adamlar.

Dr. Oetker

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vodafonede çok iyi çok kaliteli 7 ay kullandım ama çekim gücü turkcellden düşük olduğu için turkcelle geçtim tekrar yer yer farkeder tabiki bizim orada turkcell iyi çektiği için turkcell kullanıyorum

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
güzel kardeşim ben çekim gücü için kullanıyorum eğer hattı yeni almış iseniz yani bir kaç ay olduysa bence iptal ettirin. bugüne kadar yararlandığınız indirim tutarını ceza olarak ödersiniz. yani 24 ay taahhütüm 24 ayı peşin öderim yok. örneğin taahhüt çerçevesinde aylık 20 tl indirim alıyorsanız 4 aydır da abone iseniz 4*20= 80 tl ceza ödersiniz.

Aldıgım telefon nolucak mesajımı okumadın sanırım eger telefon alabildiysem 1 senedir kullanıyorum demektir faturalı. ! aylık taksitini ödedim ben daha öyle bir sey yapacaklarını sanmıyorum hayır evde görüşürken telefonlarım düşüyo cekmio telefonlara gelince bende iphone var kardeşimde s3 var annemler nokia kullanıyo hiç birimizinki çekmiyo ama hepimiz turkcell de kalıyoruz mecburen tek sebebi eşimizin dostumuzun tanıdıgımız herkesin turkcellde olması baska sebebide yok ayrıca benim anlamadıgım benim görüşmem düştügünde bunların önüne bi uyarı gitmiomu surda cekim gucu zayıf diye ? Vodofone görüşme düşerse parayı iade ediyor şirket hattım vodofone yan yana duruyor suan masada vodofone full çekiyor benimki 2 kademe...

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Sevgili SDN okuru,

O Turkcell Holding A.Ş'nin %51'i bir konsorsiyuma ait ve onun da %51'i ve onun da %51'i..
Turkcell'de bugün Karamehmet'in direkt hissesi hiç öyle %51'lerde falan değildir, ancak %51'e sahip olan konsorsiyumun %51'ine sahip olan konsorsiyumun (hayır hayatlı tekrar yapmıyorum =) ) %51'ine sahip olmak demek şirketi yönetebilmek demektir.

Hiç haz etmem habertürk'ten ama, güzel bir diagram:
643851_24e8e0c7edc0762471ca8a3af8c8bf77.jpg

Buradan yola çıkıldığında ortaya çıkan gerçek hisse miktarı da budur.

643851_4a4751049c39090fe8f92b8950992032.jpg

Ara sıra haberlerde görürsünüz, turkcell'in yönetim kurulu toplantısında olaylar çıktı, yok efendim bir günlüğüne borsa işlemleri durduruldu falan diye. Bütün o tantananın sebebi işte Turkcell'in yönetimini halen Karamehmet'in elinde bulunduruyor olmasıdır. Sonera bu işle ilgili gürültü çıkartıp duruyor, haksız da değiller hani ama yapı da bu, bu hale getirtmeyeydin derler adama =)

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Bir Türk markası
Iki kaliteli
Üç hesabını bilene ucuz
Dört cok manyak bir ekmek kapısı
Türkiyede öncü bir şirket kim ne der desin diğerlerine rağmen durmadan yükselip müşteriye önem veriyor

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Çekim gücü yüzünden... Maden müh. olarak dağın başında en kaliteli çekim onda. Ama vodafone kamulu olmak zorundayım bir aya..