Samsung S3 mü Note 2 mi?

Bu konuyu okuyanlar

emroza44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 1 hafta sonra S3 alacaktım ama bazı arkadaşlarım Note 2 al diye ısrar etti, karar veremedim.

Sizinde görüşünüzü almak istedim siz olsaydınız hangisini, neden seçerdiniz?

Bir de Türkiye'de Note 2 satışa sunuldu mu? Eğer sunulduysa fiyatı ne kadar?

patientia

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Satışa sunuldu Türkiye'de hepsiburada.com da fiyatı 1799 tl bana kalırsa da note 2 al boyutları sorun olmazsa.

emroza44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sdn den tolga bey s3 note 2 karşılaştırma videosu çektimi acaba bilginiz varmı

configure

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Note 2 iyi gibi duruyor. S3 almamış olsaydım Note2 alırdım.

emroza44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
boyut olarak cok fark varmı s3 le arasında

çokrenkli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanında sürekli bir tablet taşımıyorsan Note 2 al.

Eğer her zaman yanımda taşıdığım bir tabletim var diyorsan ancak o zaman S3 düşün.

emroza44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır tabletim yok peki s3 de olupta note2 de olmayan bi özellik varmı

djemrahyilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben iphone 4 s mi satıp note 2 almayı dusunuyorum.. nedenine gelince :
1,, iphone 5 hiç bekledigim gibi cıkmadı iphone 5 e bırakın 3000 tlyi 2500 tl bile pahalı sadece uzatms baglantıyı hızlndrmıslar 4s i olan bi adama 5 hiç cazip gelmedi
2..iphone 4s i okadar cok insanda gordumki artık olmuyor dedim ilkokul cocuklarından sokakta mısır satanlara kadarr
3..galaxy s3 alıcaktım ama ntv spor uygulamasını 4s le aynı zamanda actım 4s hemn actı s3 ise 4 snye sonra actı ustelik 4s teki goruntu daha kaliteli bu sekilde s3 ten vazgectim
4..suan piyasadaki en guclu işlemci note 2 de avrupada fırtına gibi esiyor buyuk olusuna katlanıcaz artık enazından cok kişinin elinde olmaz :)))
benim dusuncelerim bunlar nedersiniz android deneyimi ve note 2 nasıl olur arkadaslar yeni uyeyim

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Note 2 cebe felan gelmez malesef bunlarıda düşünün bence boyutlar sorun deilse alın.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
sdn videosuna göre note 2 çok daha iyi. özellikle 2 gb çift kanallı ram performansda fark yaratmış. galaxy s3'de 150 mb boş ram kalıyor olması çok ilginç geldi. note2'de ram yeterli seviyeye getirilmiş. buna ek olarak fiyatının da s3'de çok fazla olmaması bir avantaj

Noxeble

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Tabiki Note 2 şahinle doğanı karşılaştırmışsınız resmen.

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
note 2 her türlü ama oyle bi telefon alıcaksan boyutu düşünmen hata :D

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende S3 var.S3 almayıp bekleseydim Kesinlikle Note II Alırdım çünkü boyutları benim için sorun değil.Ama Note II çok büyük zorlanırım diyorsan(şahsen ben nadiren de olsa S3'te zorlanıyorum)S3 kesinlikle tavsiyem Note II'den fazla kalır bir yanı yok.

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Herkes Note 2 demiş iyi düşünün.

emroza44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkes Note 2 demiş iyi düşünün.
bugun gıttım time elime hem note 2 hem s3 aldım note 2 yı tek elle tam kullanamıyorum ama s3 u kullanıorm rahat cebıme koydm rahat haraket edemedım ben dar gıyıorm gıdıpte note 2 almak ıcın gıyımımı mı değiştirim yanı s3 u alayım dedım elım karta gıdıo yıne almadım off off yanı 3 5 ay kullanıpta değiştirecek gucumde yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4s kullanıyorum. s3 almaya karar verdim. telefonu satan dayımınoğlu olunca bir gece incelemem için bana verdi. ara ara takılmaları oluyordu(belki de yüklü olan romdandır.) büyüktü birde 4s e göre. note 2 çok güzele benziyor özellik olarak ama s3 büyük geldiyse bu nasıl olur bilemiyorum. ama büyüklük önemli değilse note 2 al.

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bugun gıttım time elime hem note 2 hem s3 aldım note 2 yı tek elle tam kullanamıyorum ama s3 u kullanıorm rahat cebıme koydm rahat haraket edemedım ben dar gıyıorm gıdıpte note 2 almak ıcın gıyımımı mı değiştirim yanı s3 u alayım dedım elım karta gıdıo yıne almadım off off yanı 3 5 ay kullanıpta değiştirecek gucumde yok

Doğrudur hocam. S3al o zaman.

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
S3 Note 2 'nin cebe giren hali :)

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
S3 kullanıcısı olarak boyuta alıştım ama note görünce boyutları yine çok geliyor bana. Önceki telefonum E72 idi geniş die şikayet ettiğim olurdu S3 ekranı kadar değilmiş telefon :D Kararsız kalman normal ama S3 uzun bir süre tüm ihtiyaçları karşılar bence S3 olsada pişman olmazsın gibi geliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Note 2 yi tek elle kullanmakta insanın el boyutuyla alakalı onun dışında çok s3 e göre çok büyük artıları var ben şahsen 5.5 inçlik ekran olması film izleme,oyun oynama,internette dolaşırken çok büyük avantajları var ben şiddetle öneririm zaten s3 le arasında çok üyük fiyat uçurumu yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yahuu tamam iyi güzel herkes bişey yazmiş ama bazilari acayip abartmiş sanki s3 ve note 2 arasinda uçurum fark varmiş gibi bahsetmiş bazi arkadaşlar googledan alin karşilaştirin ben s3 kullaniyorum note 2 yide gördüm gayet güzel başarili fakat 5.5 inç cebimde taşirim diyen delikanli varsa taşisin ben dün mağazada cebime koydum bayaği kaba geldi birde buna kesin kilifda takilicak ozaman bilemiyorum cepdeki halini haa kulağa tablet dayamişiniz haa note 2 yanliş anlaşilmasin özellikleri çok iyi ama s3 daha kibar ve herşeye uyumlu aradak, fark işlemci zaten çok fark yok ram 2gb birde pil note 2 nin yaptiğini zaten s3 yapiyo dünyanin en iyi telefonlarindan biri bazi arkadaşlar çok abartmasin yok note 2 nin eline su dökemez yok üstüne tanimam diye cihazlar zaten özelliği hemen hemen ayni 2-3 fark var diye karşilaştirma yapilmaz yapacaksaniz i phonela yapin gerçi i phone bunlarin yanindan geçemez ayri konu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 kullanıcısıyım bugun mağazada bir note 2 koydum cebime kılıfsız haliyle o dar pantolunumda el bombası taşıyormuşum gibi durdu hele birde oturdum koltuğa lanet olsun dedim al al kardeşim dedim salladım telefonu görevliye :D

djemrahyilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaslar 2 gun once aldim note 2 yi suan ondan yaziyorum. Oncelikle sunu soyleyim telefon samsungun hicbi cihaziyla kiyaslamayin ne nexus nede s3 bunun yanina yaklasamaz. Cihaza buyuk diyenlere gelince cihaz obce buyuk geliyor ama alisinca harika diger tekefonlar mp3 calar gibi geliyo 4s ten sonra nasil yaparim diye cok dusundum ama sanirim iyice isindim tele bikere hic yavas degil kasma yok dokunmatik hassasiyeti harika olmus ama sakin ekran filmi kullanmayin hassasiyeti azaltiyo oyun ve video izlemek harika evet androud uygulamalarinda ios a gore kalitesizlik var ama samsung bu konuda elinden geleni yapiyo zincirleri kirmis gibiyim iostan sonra baska kullanamam sanmistim. Sarji 1.5 gun gitti ntv spor uygulamasina 4s in daha kaliteli oldugunu soylemistim ama youtube ta bu tel hskikaten agzimi acik birakti tek elle kullanma modu koymuslar arabada kullanabiliyorum yani iphone5 beni tatmin etmedi ozelliklerini gorunce 4s in berberin ciragi bile alinca bende sattim bunu aldim 1800 tl 12 taksit telpa . Ses konusunu duzeltmisler baya hem telefonun dis sesi hem kulaklik sesi oldukca hos ve tok olmus spen cok hassas not akmak cok guzel kalemi yerinden cikarinca otimatik snot aciliyo biseyler yazip kalemi yerine takinca otomatik kaydediyo ekran cozunurlugu bence yeterli okadarda olsun valla suan walking dead izledim harikaydi altyazili vlc playerdan baska sorusu olan varsa yazsin

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar 1 hafta sonra s3 alıcaktım alıcaktım ama bazı arkadaslarım note 2 al diye ısrar etti karar veremedim.
Sizinde görüşünüzü almak istedim siz olsaydınız hangısını neden secerdiniz.
Birde note 2 satışa sunuldumu türkiyede fiyatı ne kadar

ya tabiki sizin kararınız ama note2 gibi büyük telefonu kullanmak çok zor ona sahip olacan s3gene neyse kullanılabilir ama note2 başına resmen dert olur ona göre :)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Note 2 isterdim ama S3 alırdım.Note 2 çok büyük.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de s3 var almasaydım note 2 almak isterdim ama almazdım cok güzel telefon arkadasım almış cıkardı masaya koydu oooo dedim bikere :D evet filim falan izlmek cok güzel Yanımda taşımak sıkıntı olmaz diyorsan al 4.8 le 5.5 arasında biraz fark var yani :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabiiki s3 kardeşim kullanışsız koskoca ürünün yapıpta s3 ün yapamadığı hangi özellk var söylermisiniz komik olmayın s3 tabiiki... 4.8 inç bile büyük aslında ama ikisi arasında s3 kesinlikle...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Burada s3'ün note 2 den iki üç farkı var diyenlerin hiçbir şey bilmediği beli. İyi araştırın öyle konuşun. Note 2 s3'ü 2ye katlar. Boyutmuş falan bunlar ayrıntı. Alırsın kılıf. Bir de bluetooth kulaklık aldığında iş tamamdır. Note 2 S3'ün babası rolünde.