Eee PC Dokunmatik Olacak

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Asus'un yeni nesil Eee PC'lerinde dokunmatik ekran özelliği resmi olarak onaylandı ve muhtemel GPS desteğinden bahsedildi. Çıkış tarihi haberimizde.

İkinci nesil Eee PC'lerden 8,9 inç ekrana sahip olan modelde dokunmatik ekran dedikoduları nihayet resmiyet kazandı. Asus satış yetkililerinden Kevin Lin, Eee PC'lerin mayıs veya haziran ayında, 8 GB ila 12 GB arası seçeneklerde ve olası bir GPS desteği ile satışa sunulacağını belirtirken, başlangıç fiyatlarının ise 500 dolar olacağını söyledi.

Eee markasını gittikçe güçlendiren Asus'un, ikinci nesle dokunmatik ekranın da eklenmesiyle bu yaza damgasını vuracağını tahmin etmek çok zor değil.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Asus
SDN - http://shiftdelete.net

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
biz daha başlanhıç versiyonunu edinemedik adamlar neler yapıyor alete offff gel artık yeter ya vala vazgeçtim gibi birşey olacak hp çıkarsın ucuz yollu ufak laptopunu onu alırım bu ne ya 8 aydır alet yok piyasada yılan hikayesi gibi oldu

alirizak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
souris46 dedi ki:
biz daha başlanhıç versiyonunu edinemedik adamlar neler yapıyor alete offff gel artık yeter ya vala vazgeçtim gibi birşey olacak hp çıkarsın ucuz yollu ufak laptopunu onu alırım bu ne ya 8 aydır alet yok piyasada yılan hikayesi gibi oldu

sen tazminatla bunlardan 10-15 tane alırsın artık. :)

alirizak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence süper bi' alet. almayı ciddi olarak düşünüyorum.

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
alirizak dedi ki:
souris46 dedi ki:

sen tazminatla bunlardan 10-15 tane alırsın artık. :)

:D :D :D dimi asus eee pc internet kafe açarım sonra :D :D

_ceyda_

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Zaten eskiden dokunmatikti pc ler.

egetun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekranı 1024 piksel genişliği sorunsuz gösterebilecek bir modeli çıktığı anda bir şekilde sipariş edeceğim.