Galaxy S3 fabrika ayarlarına dönerken uygulamaları saklama ???

Bu konuyu okuyanlar

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
Bildiğiniz üzere ay sonu gibi gelecek olan JB güncellemesinden önce telefonu fabrika ayarlarına çevirip içini güzelce temizlemek istiyorum yükleyip sildiğim uygulamaların kalıntılarından kurtarmak ve telefonu rahatlatmak istiyorum ama bunu yapmadan önce indirim de olupta kurduğum veya satın aldığım uygulamaları kurtarmanın bir yolu var mı bununla ilgili bir bilgim yok bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?

arslanav

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mantıklı bi konu ınş cevabı alırsın bende merak ettim cevapları

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Sadece apk yedeğini alıyor. komple yedekleme istersen titanium back up lazım. Ücretli ve de root lazım ona da

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
https://play.google.com/store/apps/...xLDEsInR3Lm5pY2t5LkFwcEJhY2t1cFJlaW5zdGFsbCJd

Buradaki uygulamayı kurup, yüklü olan uygulamaların .apk larını SD karta yedekleyebilirsin. Sonra ister format at ister yak :D
Cok sagol hic haberim yoktu bu uygulamadan iyi oldu ogrenmis oldugum ama bir sorum olacak sana virus programi indirmistim onun update ederken bazi ekstralar icin ucret odemistim premium oldu simdi onu bu sekilde apk alip tekrar kursam yine premium devam edecek mi yoksa yeniden satin alma mi yapacagim ???

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
O konuda bilgim yok ancak virüs programı kurup da kasma cihazı. marketten indirme yaptığın sürece sıkıntı olmaz.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
O konuda bilgim yok ancak virüs programı kurup da kasma cihazı. marketten indirme yaptığın sürece sıkıntı olmaz.
zaten karambole geldi benim premiuma geçişim başka birşeyle uğraşırken güncelleme yapıyordum sorulan soru güncelleme içindir diye zannederek evet dedim 2 dakika sonra mesaj geldi şu kadar lira faturaya yansıtılmıştır diye ozaman dank etti :D onun için para ziyan olmasın :)

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
[MENTION=36351]mr_rain[/MENTION] bir konuda fikrini alabilir miyim :) telefonu formata hazırlıyorum ve güncelleme olayı kafama takıldı son günlerde devamlı forumda güncelleme yapamıyorum vırı zıvır okumaya başladım format attıktan sonra şuana kadar ki güncellemeleri almakta sıkıntı yaşamam herhalde demi ? ve diyelimki bu güncellemeleri alamadım jb güncellemesini alabilcek miyim ? alamayacak mıyım ?

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
@mr_rain bir konuda fikrini alabilir miyim :) telefonu formata hazırlıyorum ve güncelleme olayı kafama takıldı son günlerde devamlı forumda güncelleme yapamıyorum vırı zıvır okumaya başladım format attıktan sonra şuana kadar ki güncellemeleri almakta sıkıntı yaşamam herhalde demi ? ve diyelimki bu güncellemeleri alamadım jb güncellemesini alabilcek miyim ? alamayacak mıyım ?

Bugüne kadar 8-10 kere fabrika ayarlarına dönüş, 20 den fazla da farklı rom yükleme işlemi yaptım. Herhangi bir sorun yaşamadım.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
Bugüne kadar 8-10 kere fabrika ayarlarına dönüş, 20 den fazla da farklı rom yükleme işlemi yaptım. Herhangi bir sorun yaşamadım.
sen ne yaptın ya :D ben her güncellemeyi buradakilere göre daha geç aldığım için ondan sordum yani mesala şuan son gelen 25 mb ara güncellemeyi daha almadım ondan bu tereddüt :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar,ben yanlışlıkla fabrika ayarlarına döndüm ve bütün verileri sildim,şimdi taktığım sim kartını algılamıyor ve arama yapamıyorum. Bahsetiğim telefon Samsung S3 Bana yardımcı olursanıs sevinirim. Teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg optımus black var bende fabrıka ayarlarına geri don dedim sımdi gelen mesajları goremıyrum gıdenlerıde ne yapabılırımm..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar,

Ben 3 gün önce samsung pocked 5301 telefonumu yedekleriğimi sanarak yanlışlıkla fabrika ayarlarına döndürdüm ve şimdi bir sürü android file recovery programı deniyorum fakat bilgisayara takınca telefonu hafıza kartı gibi görmüyor direkt telefon olarak görüyor bu yüzdende program görmüyor! telefon rehberimi, mesajlarmımı ve diğer dosyalar ımı nasıl kurtarabilirim? Yardımcı olabilecek biri varsa çok makbule geçer...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ücretli uygulamaların aldığın yerden kayıtlı.. onları tekrar bir kenara not ettikten sonra, tekrar yüklemek sorun olmuyor.. imei nr nı tanıyor ve izin veriyor.. bana denk gelmedi ama bunu yapmayan uygulamalar da olabilir..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende birşey sorabilirmiyim ya mesaj Kutusu ve e posta kutusu üstünde mesajggelmis gösteriyor ama gelen mesaj ve bu işaretler gitmiyor ve içlerinde özel bilgiler oldugu icin format atıp içindeki bilgilerin gitmesini istemiyorum ne yapmam gerektiğini veya yardımcı olabilirmisiniz

Son mesajlar