Vestel akıllı tahta şifresi

Bu konuyu okuyanlar

felekut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar win7 nin şifresini bilen varsa pm atabilirmi winrar bile yok bilgisayarda.

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bi izle ben izlemedim ama belki aradigin sey bunla ilgilidir program yuklucen okuldaki Akilli tahtaya ogretmenin koydugu sifre isdiyor herhalde Liseelii senii :D
[video=youtube;V9cbDN7HRJE]http://www.youtube.com/watch?v=V9cbDN7HRJE&feature=related[/video]

felekut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi izle ben izlemedim ama belki aradigin sey bunla ilgilidir program yuklucen okuldaki Akilli tahtaya ogretmenin koydugu sifre isdiyor herhalde Liseelii senii :D
[video=youtube;V9cbDN7HRJE]http://www.youtube.com/watch?v=V9cbDN7HRJE&feature=related[/video]
Bu yöntemi yapabilmek için cmd yi yöneti olarak açmak geerek ama onun için şifre lazım :) yinede teşekkür ederim

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Siz de portable program indirin 7 zıp portable var Firefox , gom player , vlc Hepsi var kurmana da gerek yok hani portable app sitesine git orada bir sürü program var seç beğen.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Çözmek için program var ama kaç senede çözer?
En kolayı şifre sıfırlamak buda başa bela.

Çözmek için program var ama kaç senede çözer?
En kolayı şifre sıfırlamak buda başa bela.

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Windows açılmadan windows 7 şifre sıfırlama var. password changer mi neydi adı. cdye yazdırıp boot ediyorsun

abiniz_safa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum, Portable Dosyalarıda denedim, Açınca TAAK diye hata veriyor, yönetici ızni yok diye, yapabildiğin zaman lütfen bize burdan,veya pm yoluyla söyle, ben bulursam bende söylerim... :)

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Bizim okulda da sınırlı kullanıcı yapmışlardı kurdutmuyordu fakat ben kurulum adresini belgelerim olarak gösteriyordum çat diye kuruyordu? bir dene istersen

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Umarım o şifre öğrenciler arasında yayılmaz!

Adam zaten, liseli her şeyi kurmasın diye şifre koymuş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şifre bende var,ve herkese yayılmasını istiyorum. Kim yapabilir?

everest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Umarım o şifre öğrenciler arasında yayılmaz!

Adam zaten, liseli her şeyi kurmasın diye şifre koymuş.

Aynen katılıyorum bir Fatih eğitmeni olarak; tahtalara çekilen emeği bilseniz sanırım şifreyi kırmak için bu kadar uğraşmazsınız değerli gençler...

felekut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizim okulda da sınırlı kullanıcı yapmışlardı kurdutmuyordu fakat ben kurulum adresini belgelerim olarak gösteriyordum çat diye kuruyordu? bir dene istersen
Bizimkilerde olmuyor maalesef

Şifre bende var,ve herkese yayılmasını istiyorum. Kim yapabilir?
Herkese yaymak istiyorsan burdan yazabilirsin ama bence böle bişey yapma büyük paralar harcanıyor ama gerekli programlar olmadan da ne işe yarar bilinmez.

Aynen katılıyorum bir Fatih eğitmeni olarak; tahtalara çekilen emeği bilseniz sanırım şifreyi kırmak için bu kadar uğraşmazsınız değerli gençler...

Emin olun ki ona harcanan emeği en az sizin kadar biliyorum ve emin olun ki en az sizin kadar bilgisayardan anlıyorum okuldaki hocalara siz eğitim vermeden sınıfta 1 kaç ders yardım ederek öğretiyorum ve daha da emin olunki şifreyi kırmak için uğraşmaya değmez 10 dklık işi var ama ben bu yola başvurmak istemiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Maalesef Coşku yayınları kendisinden 25 yardımcı kaynak kitap alan her öğretmene dağıtmış şifreyi. Şifreyle birlikte 8gb'lık flash vermiş, içinde kendi kaynak kitabı ve konu testleri var. Sistem ayağa düştü. Başka bir kelime dilimin ucuna geliyor ama yazmıyayım....Fatih projesinden sorumlu kişi dışında kimse bilmemeliydi güya.

Burası Türkiye.

felekut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Maalesef Coşku yayınları kendisinden 25 yardımcı kaynak kitap alan her öğretmene dağıtmış şifreyi. Şifreyle birlikte 8gb'lık flash vermiş, içinde kendi kaynak kitabı ve konu testleri var. Sistem ayağa düştü. Başka bir kelime dilimin ucuna geliyor ama yazmıyayım....Fatih projesinden sorumlu kişi dışında kimse bilmemeliydi güya.

Burası Türkiye.

şifreyi kimsenin bilmemesi gibi bi durum olamaz neden? şifreyi çekmek isteyen adam hertürlü çeker veya sıfırlar veya değiştirir elime alsam 5 bilemedin 10 dk lık işi var ama bunu yapmak istemiyorum.

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
eyvah eyvah yani ne diyimki.
güzel yurdumun güzeltürk insanı işte
sonra bu projede tutmadı yok olmadı yok şu oldu yok bu oldu. kendi içimizde fesatlık ve her işe çomak sokmak olduğu sürece işimiz iş. yazık değilmi bu verilen paralara. o sistemi kuran IT ciler ne emeklerle kurdular yaptılar ettiler.
ve bu kurumlar için tonlarca para aldılar devletten... tekrar kullancı ihlalinde oluşacak kurulumlarda alınacak paralarda cabası
ben bile bazı bölgelerde kurulumlar için 1 hafta boyunca kurulum ve şartnamelere hazırlandım ve teklif verdim. ne uğraş ve ne emek verildi bilmez bir çok öğrenci ne diyeyimki bu durumu kötü ve ark niyetli kullananalara allah akıl fikir ihsan eylesin..

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
"Active Boot Disk Suite " programını bul icabına bak.. Local admin olup istediğin programı kur ... Bütün bilgi işlemcilerin korkulu rüyasıdır bu v.b. programlar...Ama kimseye söyleme:)

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Tamam artık o bilgisayarlar virüsten geçilmez.

Şifreyi sıfırlamadan bulmak mümkün.

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Neden hep olmayacak işlere kafa yoruyoruz biz bir anlayabilsem.
Kimi şirketteki bilgisayardan facebookuma giremiyorum diye bin takla atar.
Kimi okulun tahtasının şifresini ele geçirmeye çalışır.
Allah bizi ıslah etsin.
Bari faydalı birşey için istiyor olsa.

felekut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden hep olmayacak işlere kafa yoruyoruz biz bir anlayabilsem.
Kimi şirketteki bilgisayardan facebookuma giremiyorum diye bin takla atar.
Kimi okulun tahtasının şifresini ele geçirmeye çalışır.
Allah bizi ıslah etsin.
Bari faydalı birşey için istiyor olsa.
Benim kötü işler için istediğimi nerden biliyorsunuz bana şifre sıfırlamayı anlatan arkadaşlara local dan girmemi söyleyenlere cevabım belli kırmayacağım istesem kırarım yani kötü amaçım olsa daha öncede dediğim gibi 5 veya 10 dklık işi var.

"Active Boot Disk Suite " programını bul icabına bak.. Local admin olup istediğin programı kur ... Bütün bilgi işlemcilerin korkulu rüyasıdır bu v.b. programlar...Ama kimseye söyleme:)

kardeşim bunları bana anlatmayın ben şifreyi istiyorum yok sıfırlama yok local yok admin hesabı açmak yok boot edip key dosyalarını silmek vs vs. bunları bende biliyorum

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Benim kötü işler için istediğimi nerden biliyorsunuz bana şifre sıfırlamayı anlatan arkadaşlara local dan girmemi söyleyenlere cevabım belli kırmayacağım istesem kırarım yani kötü amaçım olsa daha öncede dediğim gibi 5 veya 10 dklık işi var.

kardeşim bunları bana anlatmayın ben şifreyi istiyorum yok sıfırlama yok local yok admin hesabı açmak yok boot edip key dosyalarını silmek vs vs. bunları bende biliyorum
bence hiç uğraşma direk format at
edit:kardeş sakin insanlar sana yardımcı olmaya çalışıyor sen onlara atarlanıyorsun

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Senin yardıma ihtiyacın yok sen hackersın yaparsın kardeş..:W:Q:Q

S

SDN Okuru

SDN Okuru
al işte adsm yazmış şifeyi yayın herkese bozun 2 günde.

cracker66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu şifre işine birileri el atsın öğrencilerin lüzümsuz kullanımlarını daha çok engellemem lazım lütfen yardım edin

Son mesajlar