Galaxy Ace S5830i için oyun ve uygulama

Bu konuyu okuyanlar

istanbulboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar yeni aldık telefonu i'siz olanı bulamadık bunu aldık. Oyun oynanmaz falan diyorlar 5830 alsaydın falan diyorlar.
Bu telefonla uyumlu oyun ve uygulamaları söyleyebilir misiniz?

cheyenemehmet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım oyun oynayabilirsin google play girince herhangi bir oyuna bakınca telefonuna uyumlu olup olmadığını google play belirtiyor
Angry Birds serisi basketbol maina gibi oyunlar var uygulama olarak dolphin browser jango (online music)mackolik türkcell müzik mxplayer opera mini pes 2012

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
ohooo say say bitmez zaten google playde yazıyor:D

istanbulboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google play'dekiler full ve ücretsiz mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bazıları ücretli altında yazar zaten ücretsiz diye ücretsiz yazanları indir yoksa kontörün veya paran gider

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Popüler ücretsizler başlığı altında bakabilirsiniz hocam.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa oyun nasıl indircez internete girmeden telden yüklenmiyo mu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yok yuklenmiyor arkadaşım ya internet baglatın olması lazım yada paket veri kullanımı yapar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben de girmeye çalışıyom ama benim modem ad sifre bilmiyom nası örencem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbup:ben sadece oyun yerini bulamadım bana yardmcı olurmusunuz:biggrin:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya Arkadaslar Benımde Samsung Galaxy Ace m war Fakat Memnun Degılım :( Nedenı Ise Subway Surfersi Ve Temple Runu Kaldıramaması. :((( oYUN INDIRMEYE GOOGLE PLAY STOREDEN GRIYORSUNUZ ZATEN TELEFONUNUZUN ICINDE YUKULU GELIR ORAYA ISTEDIGINIZ OYUNU YAZIN OYUNA TIKLADIGINIZDA TELEFONUNUZLA UYUMLU OLUM OLMADIGINI SOLER
BENİM TAVSİYELERIM:;
HILL CLIMB RACİNG
RACİNG THUNDER 2
JETPACK JOYRIDE
ZEDGE(OYUN DEIL )
POU
BMX BOY
ANGRY BIRDS STARWARS

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefonum s5830i ben pes 2012 oyununu bir türlü indiremedim bu telefona uyumlu değilmi yoksa yardımcı olun lütfen nerden indire bilirim:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İnternetten begendıgın oyun varsa sonunda .apk yazarak telefonuna kurabılırsın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben galaxy ace s5830i kullaniyorum ve subway surf ü açmayi başardim
şöyle yapmaniz yeter:
Internete subway surf yaziyorun ve sonuna apk dosyasini indir diyoruz(google play store den değil normal internete) apk dosyasi indikten sonra dosyalarima gelip dowlandda giriyoruz orda apk dosyasi olcak ona tikliyoruz ve yüklüyoruz... Oyun biraz kasiyor ama sorun değil...
Hadi size kolay gelsin...
Yazan:baran

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya galaksy mını telefonlarına subway surfes ınıyor ama galaksy ace s5830i'ye ınmıyor bu oyun neden arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım bmgalaxy ace 5830i telefonum war hiç donmadan sorunsuz subway oynuyabiliyorum new york indirin olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler şunu söyleyeyim eğer telefonunuz (galaxy ace 5830i ) oyun oynamaya uygun değilse bi root ve ardındanda chainfire çakın olsun bitsin . Tüm oyunları en az kasmayla oynayın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung s5830 i kullanıyorum arkadslar surbway surfs yükluyorum bir türlü acılmıyor nasıl yapıcam biln varmı oyuna girdimde interneti acıyo :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bunu söyleyim ace 2 alın daha iii ace 1de az oyun indiliyor ace2 bütün uygulmalar oyunla r tavsiye edlim en ii ace 2

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de 5830 i var temle run ve subway ın apkalrını indip yükledim açıldı ama ikisindede kasma vardı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende Subway Surfers,Temple Run 2,Minion Rush'u falan indirip kasmadan oynamak istiyorum bana yardımcı olun lütfen :) :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum minecraftı acmıyor niyee android sürümünü yükseltsem acarmı :mad::(

Serhanas35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy ace maalesef günümüzde alıncak bir telefon değil ona alternatif windows phone 8 li nokia lumia 525 düşünebilrisiniz minecraft desteklemiyorsa açmaz ram vb.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbup1:google den giriş yap önüne gelen ilk cümleye gir zaten görürsün:)