Hangi telefonu tavsiye edersiniz? Neden ?

Bu konuyu okuyanlar

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Yazın basinda telefon almayi planliyordum ama bazi sorunlar yüzünden alamadim. Simdi iyiki almamisim diyorum. Artik telefon alma döneminin sonundayim Allah tan birsey cikmazsa kasimin ortasinda telefonu almayi planliyorum. Ilk once telefondan istediklerimi belirtmek istiyorum.
~ Internet performansi benim icin cok onemli. Hizli olmasi ve donma gibi sorunlarla karsilasmamam cok onemli.
~Sarjinin 1 gunu cikarmasi yeterli olacaktir benim icin
~Sar degeri benim icin onemli cunku telefon gece yastigin altinda duruyor.
~Anahtar olan cebime telefonu koydugumda ekranin cizilmemesi ve kasanin saglamligi onemli
~Facebook,twitter gibi sosyal aglari cok sık kullanirim ve mesajlasirim bu yuzden rahat metin yazmam onemli
~Rahatlikla video izleyebilecegim bir ekrani olmali
~LTE destegide olursada cok iyi olur.

Note 2,HTC One x+,Xperia T ve LG Optimus G benim aklimdaki telefonlar. Kasimin ortasina kadar hangisi daha cok aklima yatarsa onu alacagim.
Sizce hangisini almaliyim? Neden?

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Tavsiyelerinizi bekliyorum

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
note 2 fena fikir değil tek sorun taşıma oda sıkıntı değil diyorsan al bence olmadı s3 veya iphone 5 düşün:D

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Ios isletim sistemini sevmiyorum ve iphone nun tasarimi bana hitap etmiyor. Cevremde S3 kullanan cok kisi var bende farkli bir telefon olsun istiyorum

lcn95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
galaxy s3 tam sana göre o telefonlardan biraz daha ucuz ve çok iyi internet performansı ve video oynatma performansı var zaten bence en iyi telefon

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
galaxy s3 tam sana göre o telefonlardan biraz daha ucuz ve çok iyi internet performansı ve video oynatma performansı var zaten bence en iyi telefon

Note 2 nin ekraninin buyuk olmasi beni etkiliyor. Video ve internette S3 den alacagim performansi Note 2 de fazlasiyla alacagima inaniyorum.

patientia

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Note 2 nin ekraninin buyuk olmasi beni etkiliyor. Video ve internette S3 den alacagim performansi Note 2 de fazlasiyla alacagima inaniyorum.

Xperia T nin gelip gelmeyecegi meçhul gelirse onu al derim . Yoksa bunların arasından en ideal seçim One X + olurdu bence :)

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
aklima takilan bir kac soru var. One x+ da LTE destegi var mi? 2 Ram in 1 ram e gore avantajlari nelerdir ?

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Yorumlarini bekliyorum

patientia

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Yorumlarini bekliyorum

2GB ramin 1GB ram'e avantajları sunlardır Android sistem Ram'in yaklasık 350 MB gibi bir miktarını kullanır(Kesin bir bilgi degil ancak 300 ila 350 sanırım) 1GB ram li bir telefonda 650-700MB gibi bir ram kalır ancak bu bir kasmaya vb. şeye neden olmaz(Xperia S'imde bir sorun olmuyor) istedigin uygulamayı yine açabilirsin.Bence 2GB ram de telefon biraz daha rahatlar gibime geliyor.

HTC One X + da HSDPA kullanılıyor bildigim kadarıyla

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Nerde yaşıyorsunuz LTE 'i ne yapacaksınız?

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
[MENTION=283626]patientia[/MENTION] yorumun icin tesekkur ederim.
[MENTION=287113]sebastiantr[/MENTION] LTE destegi elinde sonunda Turkiyeye de gelecek. LTE destegi ciktiginda niye telefon degistiriyim mi ? Baska bir konuda Turkcell in calismalara basladigi yaziyordu.

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
LTE desteğinin Edirne sınırından içeri girmesi en az 12-20 ay demek.
Girdi farzet. Eğer Etilerde oturup Taksim 'de çalışmıyorsan senin LTE den faydalanmak 20-36 ay süre demek.
Bugün alacağın telefonu 2 sene boyunca kullanacağına inanıyorsan.

Hatta ve hatta LTE teknolojisine vereceğim parayı dert etmiyorum diyorsan (1gb 3G 29TL. 1gb LTE 30-40TL desek... Ehh LTE bu 3G ye benzemez kullandıkça kullanılır yani 1gb da yetmez. En iyi ihtimal ile 2-4gb arası hizmeti 50-60TL olacaktır.), söyleyecek söz yok.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Alacagim telefonu en az 3 yil kullanacagim. Mobil veri baglantisinida cok sık kullanan biri degilim LTE icin 30-40 lira gitmis onemli degil

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Telpanin sitesinde Note 2 icin tavsiye edilen fiyat 1.899.00 tl olarak gozukuyor. 1 hafta icinde dagitima baslanacakmis. Bayi adina alimlarda 1.726.00 tl on siparis fiyati belirlenmis durumda. Note 2 beklenenden daha ucuz bir fiyata piyasaya cikacakmis gibi gozukuyor.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Note 2 yi almaya karar vermisken nexus 4 kafami karistirdi. Sizce note 2 mi yoksa nexus 4 mu ogrenci icin daha ideal ? Fransadan alinan telefonda bir sorun cikar mi ? Samsungun Turkiye de sattigi telefonlarinin kutularinda bir tek FR nin kutusunda tik yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:glare::glare:en fazla 900 tl olan iyi bir telefon almak istiyorum sizce hangi telfon iyi ben s3 mini veya s4 mini düşünüyorum sizce??