Fifa 2011-2012-2013 E0001 hatası?

Bu konuyu okuyanlar

efeefe01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Öncelikle herkese merhaba !
Başta bilgisayarıma fifa 2012 yi yükledim... Kurduktan sonra E0001 diye bir hata verdi . Herşeyi denedim fakat olmadı. Bende pc ye format attırdım ve xp yaptırdım . Arkadaşlar şimdi fifa yı indirsem aynı hatayı verir mi yoksa indirimi. 2011 yada 2013 de oynayabilirim.Pc özellikleri :
Intel Pentium Dual CPU E2220 , 2.40 Ghz, 1,0 GB Intel g33/g31 Expres Chipset Family ... Pc den çok anlamam lütfen detaylı bir şekilde anlatın :crying:
İyi Günler !!!

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
E0001 hatasının sebebi bilgisayarın FIFA 12 için yetersiz.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
dostum,belgelerimde ki fifa 12 dosyasını sil öyle giriş yap ama dosyanın yedeğini al

efeefe01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütün formları araştırdım fakat ilk defa pc nin yetersiz olduğu için o hatayı verdiğini duydum. Bana doğru bir fifa 2012 indirmek için link verirmisiniz ? Teşekürler...

Arkadaşlar lütfen başka çözümü olan varda yazabilirmi :) Yeni pc almak istemiyorumda ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende fifa 13 indirdim bendede e0001 hatası veriyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ayarlarından windowed ı seçin düzelir alıntıdır bende düzeldi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar lütfen yardım edin bilgisayarım windows home piremium fifanın gelişmiş modeli ni indirdim sizinde dediğiniz gibi E001 HATASI VERİYO BUNUN İÇİN BEN İNTERNETTEN bir dosya indirdim o dosyada hatalı çıktı yapçak hiçbirşeyim kalmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende fifa 11 yükledim gerçekten arkadaşın dediği gibi ekran kartı desteklemediği için o hatayı veriyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar Winwode Seçin Oyuna Girin Düzeliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım winwode nedi açıklamasını yaparmısınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
allahın kazları belgelerimi silince yine geliyor onun programı ile Fifa Save Games dosyasının içine yönlendircez

S

SDN Okuru

SDN Okuru
c:/program files/fıfa 13/game/fifa setup a girin fifa config uygulamasını açın,game setting e tıklayın sonra windowed e tıklayın sorun çözüldü.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım fifa config de açılmıyor on dada br hata verıyor yhaww sınır oldum