Java işletim sistemli telefonu android yapabilirmiyim ?

Bu konuyu okuyanlar

alpay034

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar java işletim sistemli samsung gts-5620 monte telofınum var bunun işletim sistemini android olarak nasıl değiştirebilirim ?

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
hımm bence olmaz ancak internetten özelliklede ingilizce olarak bi araştır ancak dediğin cihaz bence androidle olmaz sonuçta java için yapılmış:S

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Şuna bir bak:

[video=youtube;a6juvl9nu1Q]http://www.youtube.com/watch?v=a6juvl9nu1Q[/video]

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
bir süre monte kullandım. ne yazık ki üretici firma yapmadığı sürece pek mümkün değil.

ancak montenin bir avantajı var. montenin ana menüsü flash lite ile yapılmış. buda farklı menülere imkân veriyor.

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İmkansız gibi bir şey olduğunu düşünüyorum ben.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yok abi :D yapamazlar adam verisyon yüklemiştir kapanınca gider imkansız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yapılıyor benimde corby 2 var youtube den videolarını gördüm yaklaşık 50 tl gibi bir fiyata yapıyorlarmış ancak telefonun garantisi bitiyormuş benim garntim bittiği zaman yaptırmyı düşünüyorum:clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
banada cok lazım ama hangi telefoncya gitsem bu java üzerine yapılmış diyorlar :blushing:yaptıran varsa nasıl yapıldıgını bizlerle paylaşsa cok sevinirim :clap:

samdroid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence android yükleyerek cihazınızın performansını etkilersiniz. Eğer android yüklenirse hiç memnun kalmayacağınızı tahmin ediyorum. Kurulabilir fakat sağlıklı olmaz.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
doğmayan çocuga don biçmeyin , olmayacak duaya amin demeyin sakla samanı gelir zamanı

:D ya androidden verim alamazssın boşuna yukleme

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Yuklesen nolacak uygulama yukleyebilecek misin bu suna benzer murat 124 e bugatti motoru taksam 400 yapat mi ?? Hiii yapar ama itmen lazim yani

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
java işletim sistemi ? monte lerde Samsung os var diye biliyorum ama... dahili hafıza 1gb ; ram i 1gb olan cihazlara yüklenemeyebiliyorken buna çok zor

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Nokia N9'a Android yükleniyor fakat senin bu telin hiç bir özelliği yok :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sadece tema degisir görüntün değişir android marketten bişey indirip kullanamazsın mesela whatsapp..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
mümkün değil java olan teldeki ram hesap makinasından az techno brick telefon kalır elinde samsung bir modelini hem java hemde android uyumlu yapmış ama java koymuş onda oluyor ama android'ten soğutur seni kanser eder.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler size söyle söyliyim genelde telefonlara android yüklemek tuhaf gelir. Ancak araştırma sonucu bulabilirsiniz. Arkadaşın dediği gibi ingilizce araştır, belki bulursun.

mynet48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ARKADAŞIM YAPARSINI AMA TLEFON BİRÇOK ÖZLLĞİ ÇALIŞMIYOR BİLGİNİE YAPAM İSTERSENİZ MESAJ ATIN SİZE UZAKTAN YAPABİLİRİ MAİL:[email protected]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnm iphone 4 s var kaçak çin malı java yuklenmıs yukleyebılırmıyım android

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:dirol:ben de araştırıyorum bence olabilir nasıl apple nin yeni işletim sistemleri kolayca iphone a yükleniyorsa bu tür telefonlarada yüklene bilir :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler benimde htc mini hd var kimi android olur diyo kimi olmaz diyo napıcam
ben :glare:

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
telefonu hiç elleme daha berbat olur illa da android diyorsan git ucuza android bir telefon al

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bu mumkun benim telefonum samsung gt s 5220 ve

olur. size solicem şey bilirsinizki android oyununu bilgisayrda calıstırma proramı var bir çok çesitide var ben bi ara izledim oluyor bu programlardan
birini indiriyor kullanıyorsunuz telefonu bilgisayra baglayıp gerekli izinleri
veriyorsunuz ve oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mümkün tabiki ama sistem kodlarını bilmek önemlı olan indirilen bir programla yapılacak birsey degil bu