PayPal Ödemeden Anlayan - Bir Bakar Mısınız ?

Bu konuyu okuyanlar

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar merhabalar.Hostgatorden yeni bir host alacağım.Paypalda para var benim .Ödeme yapıyorum ama resmini attığım sayfa çıkıyor atla diyorum yine orası çıkıyor.Benim paypalıma tanımlanmış hesap kartım var ama kredi kartı yok.Kredi kartı şart mı? Bunu nasıl halledebilirim ?

Ekli dosyayı görüntüle 8733
edit:resim sanırsam çok küçük buyrun direkt link http://i.imgur.com/YqMRM.png

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Paypal yurtdışı ödemelerinde kredi kartı zorunluluğu getirdi o yüzden kredi kartı olması şart.

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Paypal yurtdışı ödemelerinde kredi kartı zorunluluğu getirdi o yüzden kredi kartı olması şart.
hocam peki ben kredi kartı hesabı tanımladım diyelim ki .Hemen ödeme yapıp hostu alabilecek miyim.

Doğruluğunu bilmiyorum ama bir şey duydum.Paypal yada host sitesi kredi kartından komisyon ücreti alıyormuş ve kod yolluyormuş.Bu kodu ekstreden görebiliyormuşuz falan.Bilginiz var mı ?

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
hocam peki ben kredi kartı hesabı tanımladım diyelim ki .Hemen ödeme yapıp hostu alabilecek miyim.

Doğruluğunu bilmiyorum ama bir şey duydum.Paypal yada host sitesi kredi kartından komisyon ücreti alıyormuş ve kod yolluyormuş.Bu kodu ekstreden görebiliyormuşuz falan.Bilginiz var mı ?

kart onayı için geçerli bu.. paypala kart eklerken bi sefere mahsus 1-2 lira para çeker kartınızdan, kartınızın dönem için hareketlerinde paypal code: ASDA232 gibi bi kod yazar, o kodu alıp paypalda onaylamanız gerekir.. paypalın çektiği 1-2 lira paypal hesabınıza yatar, isterseniz parayı hesabınıza çekebilirsiniz..