Samsung Galaxy s3 batarya

Bu konuyu okuyanlar

Iceflame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba.5 gun once samsung galaxy s3 aldim.hersey iyi guzel ama canimi sikan bir konu var.sarj suresi.gpsi,esitlemeyi kapattim,ekran parlakligini otomatige ayarladim,daha bircok sey yaptim ancak,telefonun pil yuzdesi her 4 dakikada bir dusuyor.mesela,bugun 1 saat kadar kesintisiz bad piggies oynadim ve pil %84 e dustu.bu bana cok kisa bir sure gibi geliyor.telefon beklemedeyken bile arasira sarj yiyor.ayni telefona sahip bir arkadasim var ve internette gezinerek tam bir gunu cikardigini soyluyor.dun toplamda 8.5 saatlik bir kullanimla pil bitti.sizin durumunuz nedir?sizin de boyle mi? Yardimci olursaniz cok sevinirim. Bu arada,biryerden telefonlarin ilk alindiginda pilin tam verimli calismadigini,1 hafta gibi bir sure sonra kendine geldiklerini duymustum bu dogrumu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonun şarjını tamamen bitir sonra şarja tak tamamen doluncaya kadar da çıkarma bi hafta böyle kullan düzelme alırsın

sblnt3657

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
android sistemli telefonların nerdeyse hepsinde aynı sorun var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lityum pilli cihazın şarjını tamamen bitirme pil ömrünü belirgin bi şekilde kısaltır. % 20 nin altına indirmemeye çalış

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
1.sarjı en iyi giden akıllı telefon hangisi?
2.sarjı en cok giden android telefon hangisi?
Merak ediyorum

limerick

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
1.sarjı en iyi giden akıllı telefon hangisi?
2.sarjı en cok giden android telefon hangisi?
Merak ediyorum

Ben bu sorulari google a sordum. henuz boyle bir telefon icat edilmedi dedi. :) Nokia telefonlarin sarjlari android telefonlara gore daha cok gittigi suphesiz, bende nokia c7 var oradan biliyorum. Ayni zamanda Samsung galaxy S2 var 4 saat angry birds oynadik mi pil bitiyor. gunes enerjisi baglayacagim yakinda :)