Oyun içi video çekme programı

Bu konuyu okuyanlar

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
1.
Başlıktada oluğu gibi bana oyun içi video çekebilen bi program lazım denediğim programlar ve kullanmamamın sebepleri

Fraps:30 sn kaydedebiliyor (free sürümde)
Bandicam:Görüntü kalitesi berbat
HyperCam:Oyun içinde çekmiyo Oyun ekranı siyah çıkıyo

Bunun yanında 1-2 program daha kullandım beğenmedim
Önerebilceğiniz böyle bir program varmı oyunun sesiyle kaydedebilcek

2.

Olarak bu videoları çektiğim zaman düzenleyebilceğim bir video düzenleme programı önerebilirmisiniz?

Şimdiden saolun

RedDevil

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Video için "mirillis action" programını öneririm. Düzenleme olarak "Avidemux" Hem ücretsiz hemde 32 bit ve 64 bit sürümleri var

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
mirilis action programını kullandım ama oyunda video çekemedim nasıl yapacağımı araştırdım bulamadım ama yinede saol önerin için

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
1.
Başlıktada oluğu gibi bana oyun içi video çekebilen bi program lazım denediğim programlar ve kullanmamamın sebepleri

Fraps:30 sn kaydedebiliyor (free sürümde)
Bandicam:Görüntü kalitesi berbat
HyperCam:Oyun içinde çekmiyo Oyun ekranı siyah çıkıyo

Bunun yanında 1-2 program daha kullandım beğenmedim
Önerebilceğiniz böyle bir program varmı oyunun sesiyle kaydedebilcek

2.

Olarak bu videoları çektiğim zaman düzenleyebilceğim bir video düzenleme programı önerebilirmisiniz?

Şimdiden saolun
Hangi oyun için gerekli?
XFire yi önerebilirim.BSR de işini görür.

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
mirilis action programını kullandım ama oyunda video çekemedim nasıl yapacağımı araştırdım bulamadım ama yinede saol önerin için

- Video Recording başlığı altına gelin
- Recording mode: yazısının sağında joystick simgesi göreceksiniz, ona tıklayın... Böylece program oyun içi kayıt moduna hazır hale gelecektir...
- Video size: ı ister Original olarak bırakın, isterseniz de 720p 1080p vs kafanıza göre ayarlayın...
- Video Framerate: için de yukarıda yazdığım şey geçerli, benim tavsiyem 30 yahut 50 yapın... Tercih sizin...
- Record System Sound: a tik atarsanız sistem seslerini de kayıt edecektir, bilginiz olsun...

Bu işlemler bittiğinde oyuna girin, F9 a bastığınız an kayıt başlar... Durdurmak için tekrar F9, video kaydı tamamlandıktan sonra...

- Çekilen videolar programın Video Recording başlığı altında görülür, oradan istediğiniz videoya tıklayın
- Videoyu Export etmek için Export Selected File a tıklayın
- Açılan pencereden ise kafanıza göre video çözünürlük, ses vs ayarlarını yapın... Örneğin; YouTube' a yükleyecekseniz YouTube için özel ayarlar kendisinde mevcut bu programın...

Bundan sonrası size kalmış, umarım Mirillis Action! ı kullanmak isteyip de sıkıntı çeken herkese faydalı olur bu yorum... Selametle

Fraps'ın full sürümünü kullan.

Fraps video çekimi esnasında pc yi yok yere kasar... Bende uzun süredir yüklü, Action! ı keşfettikten sonra hiç kullanmadım Fraps...

Mirillis Action! çekim sırasında kendine has video formatı ile kayıt yaptığı için saatlerce video çekse de varlığını hissettirmez... Denemediğim 1 taş çatlasın 2 program vardır piyasada, Action! tek geçerim...

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
xfireyle kaydedemedim ama play clawı denicem şimdi bakalım inşallah çekebilirim

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
olmadı ama xfireye döndüm bu seferde tuşları ayrladım herşey tamam oyuna (xfireden) giriyorum tuşa basıyorum çekmiyor :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bana sesli ve kasmayan bir video programı lazım sesim çıksın ve görüntüsü iyi olsun arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki bu mirellis action programını bir yere yollamak için ne yapmalıyım çektiğim programı yani? yardım ederseniz sevinirim.

lianxing

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar ben Medieval 2 de bir video cekmek istiyorum bana iyi bir programm söyleyin

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
bandicam'ın görüntü kalitesi berbat değil.
siz kodek'i yanlış ayarlamışsınız.
kodeki kayıpsız yaparsanız en yüksek kaliteyi verir
çözünürlük de en yüksek halinde olmalı.

en profesyonelleri sırasıyla

bandicam
dxtory
fraps

necrolytee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fraps ve Game Cam önerebilirim. Knight Online ve Metin 2 gibi oyunlarda kullandım.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
youcam da sanırım fena değil
çoğu arkadaşlar mirilis action programını önermiş.bu program sadece oyun görüntüsünü mü alıyor

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
youcam da sanırım fena değil
çoğu arkadaşlar mirilis action programını önermiş.bu program sadece oyun görüntüsünü mü alıyor
Hayır oyunlardaki ses ve görüntü ve diğer her türlü masaüstü aktiveteleri mikrofon sesi hopörlör sesi kısacası bu tip programların yaptığı herşeyi..

Yalnız programın küçük bi kusuru var çekilen video dosyalarının boyutu çok büyük oluyor Mirillis firması buna bi çözüm getiremedi hala..

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Hayır oyunlardaki ses ve görüntü ve diğer her türlü masaüstü aktiveteleri mikrofon sesi hopörlör sesi kısacası bu tip programların yaptığı herşeyi..

Yalnız programın küçük bi kusuru var çekilen video dosyalarının boyutu çok büyük oluyor Mirillis firması buna bi çözüm getiremedi hala..

benim bahsettiğim youcam iyim i fazla kullanamadım

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Yok o programın bu kategoriyle pek ilgisi yok webcam efekt programı o belki farklı olarak webcam kaydıda yapıyordur.. Ama burdaki programlarla ilgisi yok...

ozman söledığınız programı bende kullanayım da boyutunu nasıl küçültecez?
hem merak ediyorumdur filmlerin dizilerin boyutlarını nasıl küçültüyorlar.örneğın 2 gb filmi 800 mb nasıl yapıyorlar?

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Mirillis Action programı kullanımı resimli anlatım..

22487012.png

28937068.png

31806885.png

49867680.png

67561738.png

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben ücretsiz ve son sürüm yani 10 dk fln çeken deil sürelide olmayan bir program istiyorum yardım edin lütfen (Fraps olmasın çok yer kaplıyor)

berkaysavci

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
1
Ben CamStudio yu öneririm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok güzel ya allah razı olsun ama oyun modunda çekmeyın çalısmıo bırkac ayar lazım yapmak ıcın eger fraps kullanıosanızkı kullananlar var fraps 2gb çekıo bu sefer FORMATFACTORY ındırın boylece fraps vıdeosunu oraya atın menu cıkıo mp4e cevırın 2 gb'yı 200mgabayta donusturuo :D