Hem Dokunmatik Hem Tuşlu telefon önerisi olan?

Bu konuyu okuyanlar

Forsate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok fazla mesajlaşırım o yüzden android olmayan şarjı dayanıklı olan qwerty ve doknmatik ekran (face için) telefon öneriniz var mı? htc chachayı çok beğendim ancak şarjı cok gidiyormuş android zaten.. e6 olabilir gibi ne düşünüyorsunuz? bütçe maxx 700 tl

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
çok fazla mesajlaşırım o yüzden android olmayan şarjı dayanıklı olan qwerty ve doknmatik ekran (face için) telefon öneriniz var mı? htc chachayı çok beğendim ancak şarjı cok gidiyormuş android zaten.. e6 olabilir gibi ne düşünüyorsunuz? bütçe maxx 700 tl
nokia e6 - nokia e7 aklıma başka gelmiyor gelince yazarım bu arada ben senin yerinde olsam e6 alırım e7 biraz geçiyor senin limiti

Forsate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Niye android istemiyorsun ?
şarj yiyor çok fazla.

nokia e6 - nokia e7 aklıma başka gelmiyor gelince yazarım bu arada ben senin yerinde olsam e6 alırım e7 biraz geçiyor senin limiti
nokianın dokunmatiği kötü falan diyorlar yanı uzun süre dayanmayabilir değil mi?

BB Torch 9800 oneririm ben..
fiyatı uygun olsa gözümü kırpmadan alırım :D

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
e6 kullandim kotu degildi. Hatta iyiydi.. Dedigim gibi BB Torch 9800 oneririm..

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
şarj yiyor çok fazla.

nokianın dokunmatiği kötü falan diyorlar yanı uzun süre dayanmayabilir değil mi?

fiyatı uygun olsa gözümü kırpmadan alırım :D
hayır hayır ben c7 kullandım dokunmatiği harikaydı nokia deyince herkes 5800 anlıyor ancak bence o telde kendi klasında iyi tel:D

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bulabilirsiniz ya. Sahibinden.com'a goz atin bi butcenize uygun kesinlikle vardir..

Forsate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Teknosa'ya bakmayin bile. Piyasada butun magazalarda telefon ucuzlar Teknosa'da ucuzlamaz.. Ornegin: Iki yil once 975 liraya Samsung wave aldik halen ayni fiyatta..

Forsate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en mantıklısı en mantıklısı burdan konuşmak yeterli değil git bir incele:D
aynen :D yani kullananlar falan vardır diye foruma sordum telefon satıcılarının ikna edici sözlerine kanmamak için haha :D

Teknosa'ya bakmayin bile. Piyasada butun magazalarda telefon ucuzlar Teknosa'da ucuzlamaz.. Ornegin: Iki yil once 975 liraya Samsung wave aldik halen ayni fiyatta..
tabii ki ordan almam sadece denemek icin bu yakınlarda varda :D mediamarkt iyi diyolar

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Evet mediamarkt, Bimeks, Electro World.. Media Markt yakininizda varsa bi girin derim. 2 dakikada bir anons yapiliyor. Su urunumuz su kadar indirimle su fiyata satisa sunulmustur..

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671

1 Yıldır E6 kullanıyorum son derece memnunum. dokunmatiği çok iyi şarjıda çok güzel gidiyor. 10 numara telefon.

paradis_1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nokia asha 303 sıfırı 380 tl dokunmatiği de kapasitif. elektroword de kurcalamıştım biraz dokunmatiği gayet iyiydi

Forsate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 Yıldır E6 kullanıyorum son derece memnunum. dokunmatiği çok iyi şarjıda çok güzel gidiyor. 10 numara telefon.
işte bunu bekliyordum bu yorum çok iyi oldu gerçekten :D cok sorunlu falan yazmıslarda

nokia asha 303 sıfırı 380 tl dokunmatiği de kapasitif. elektroword de kurcalamıştım biraz dokunmatiği gayet iyiydi
evet güzel bişeye benziyor biraz araştırayım

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Nokia oyledir boyledir de en sorunsuz telefonlari da Nokia uretir. Nokia e6 veya BB Torch 9800 alin.. Bulabildiniz mi aradiginiz fiyat araliginda Torch?

Forsate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nokia oyledir boyledir de en sorunsuz telefonlari da Nokia uretir. Nokia e6 veya BB Torch 9800 alin.. Bulabildiniz mi aradiginiz fiyat araliginda Torch?
550 tlye bile var sahibinden.comda :D karşılaştırdım e6 ile torchu e6dan iyi hiç bir özelliği yok nasıl oluyo ? :O

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
5 aydır nokia e6 kullanıyorum ben 700 tl ye almıştım. Gerek dokunmatik gerekse qwerty klavyesi çok iyi. Bugün telefon ihtiyacım olsa yine aynı telefonu alırım.

Forsate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5 aydır nokia e6 kullanıyorum ben 700 tl ye almıştım. Gerek dokunmatik gerekse qwerty klavyesi çok iyi. Bugün telefon ihtiyacım olsa yine aynı telefonu alırım.
cok mesajlasmada 1 gün olsun dayanır değil mi? her gece sarja takabilirim.. şu anki telefonum samsung champ sarjından cok memnunum galaxy gio'm olmuştu şarjını 20 dkda bir yeniden dolduruyordum androitten soğudum.. samsunga geri döndüm simdi değiştireyim diyorum

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
ben daha hiç bir günde bitiremedim. Konuşma ve mobil interneti çok sık kullanıyorum

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
e6 alin siz e6 :D Nokia'nin cidden sarji cok iyi gidiyor. Bende Nokia 701 var birgun rahat gidiyor. Internet kapatmam.. Arama yaparim. Sms atarim. Bolca oyun ve muzik.. hatta tus onemli degil derseniz kesinlikle Nokia 701 oneririm..

e6'nin klavyesi mi sertmis :D

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bildiğim kadarıyla tuşlu telefonların dokunmatikleri "berbat" oluyor.

Forsate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dokunmatikte yazamıyorum yani su sadece parmak algılayanları :D suanki telefonumda tırnağımla yazıyorum cok rahat ve hızlı :D e6 ya ben bi yarın bakayım sonra tuşları falan beğenirsem pazar günüde alırım :D cok tesekkürler

Bildiğim kadarıyla tuşlu telefonların dokunmatikleri "berbat" oluyor.
evet duydum zaten dokunmatiği sadece facede asağı yukarı icin kullanmayı planlıyorum :D

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Hele de kizaklilarin. Ben BB Torch 9800 almistim elime akrabanindi bayagi bi kurcalamistim iyiydi, sorunsuzdu.. Eee ne de olsa BB kalitesi.. :)

Rica Ederiz.. SDN ailesi olarak bizler hep buradayiz.. Her zaman bekleriz :D :D

Forsate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hele de kizaklilarin. Ben BB Torch 9800 almistim elime akrabanindi bayagi bi kurcalamistim iyiydi, sorunsuzdu.. Eee ne de olsa BB kalitesi.. :)

Rica Ederiz.. SDN ailesi olarak bizler hep buradayiz.. Her zaman bekleriz :D :D
sağolun varolun ozaman :p

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Tuşlar sert değil, oldukça kullanışlı. Tabi bunun bir telefon olduğunu ve boyutlarının ona göre olduğunu unutmamak gerek. Bir diğer önemli husus git bir yerlerde incelle belle olan modellere bak. ve sakın ama sakın teknosadan alma orada çok pahalı

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
işte bunu bekliyordum bu yorum çok iyi oldu gerçekten :D cok sorunlu falan yazmıslarda

evet güzel bişeye benziyor biraz araştırayım

Şöyle ifade edeyim. Nokia e6 dan bir önceki telefonum iphone 4 dü. Maddi sıkıntım yüzünden iphonemu sattığımda boşlukta kalırım diye düşündüm ama nokia E6 gerçekten kullanışlı bir telefon gönül rahatlığı ile kullanabilirsin. Burdaki tek nüans şu ; Dokunmatiğinden asla şikayetin olmaz ama ; qwerty klavyeli telefon senin tarzın mı ? Cevabın evetse Nokia E6 mükemmel tercih olacaktır.