Oyundan Atma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Merhabalar karşılaştığım sorunu yazıcam.
-Her oyunda aynı şey oluyo_Oyuna giriyorum her şey düzgün.1-2 dakika oyunda kalıyo sonra atıya.Ama oyunu kapatmıyo.Sonra aşağıdan tıklıyorum oyuna açılıyo.yine 1-2 dakika sonra aynı olay oluyo.
Bunu bi kaç arkadaşa sordum ekran kartındandır güncelle dedi.güncelledim.Ama değişiklik olmadı.
Uyumluluğu değiştir dediler yaptım (servise pack3) bu sefer oldu oynadım sorun olmadan.Fakat bilgisayarı kapatıp açtığımda aynı sorun tekrar çıktı.Yine uyumluluğu değiştirdim(windows7) açıldı.bi süre sonra bu da işe yaramadı.Arada uyumluluğu değiştirdiğimde düzeliyo.ben sorunun uyumlulukla ilgili olduğunu düşünüyorum.

Sizin bununla ilgili bir fikriniz,bilginiz var mı?

Teşekkürler...

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
yönetici olarak çalıştırdınmı kardeş?

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Onu yazmayı unutmuşum.Hep yönetici olarak çalıştırıyorum
kardeş hiç uğraşma bir ara banada benzer bir şey oldu her oyun açıldıktan 30sn sonra atıyor ondan sonra atmıyordu bende format çektim geçti önemli verilerin yedğini al formatı çek gitsin:D

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
kardeş hiç uğraşma bir ara banada benzer bir şey oldu her oyun açıldıktan 30sn sonra atıyor ondan sonra atmıyordu bende format çektim geçti önemli verilerin yedğini al formatı çek gitsin:D

Ya zaten bilgisayara format atılmadan önce böyle değildi.Format atıldıktan sonra böyle oldu.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
hımm başka ve son bir önerim var advanced system care 5 kur pro yap derin temizlik yap ve özellikle kayıt defteri temizleme olayına dikkat et:D

kayıt defteri temizleme olayına niye dikkat etmek gerek ? :D

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=261339]Meridian[/MENTION] Sistemin 32 , 64 ? Ekran kartı model, birde örnek bir oyun ismi söylersen yardımcı olmaya çalışırım .

cevaps

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arka planda çalışan bir uygulama window focus'u çalıyor. hangi uygulama olduğunu bulamadığın müddetçe format'a mahkumsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Uyumluluk ayarlarını windows kaydetmemiş. Kaydetme ayarını iptal ettiysen geri aç. Değilse scandisk yap tüm diskleri. Ayrıca bu problem oyundan oyuna değişir. eski oyunlar mesela 1360- 720 de bile oynamazken sen onu 1940 1080 de oynatamazsın desteklemz mesela. Geniş ekran sa 1280 - 800 yada 1366-720 ayarlarında oynayabilir. Bazı oyunlar uyarı veriyor ayarlarda yanında * oluyor bu o çözünürlüğü desteklemiyor demektir. birde gelişmiş ayarlardan performans önde olsunu ayarla. Birde fiziki olabilir parça arızası işlemci yada vga kart fanları çalışıyormu. Saygılar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde fifa12 yazıyo oyunu açınca, sonra 5 snye filan bkliyo oyundan atıyo bide fifa 11 var ilk başta kaka anteraman yapıyo orda gayet hızlı ama maç yapınca çok yavaş game settings de de yaptım oyunun hızını olmadı ikisinede bir çözüm bulursanız sevinirim teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende de ayno sorun var pes 2013 orjinal cd aldım ama buna rağmen oyundan atıyor .
bilgisayar dell inspron 1545
win7 home basic 64 bit
yardımcı olabılecek var mı arkadaslar
nette arastırdım konuyu ama yazılanların hıcbırı care olmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mc Free adlı virüs programı engel oluyor proğram ekle kaldırdan o programı sil düzelecektir.

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Hnagi hatayı alıyorsun yani win7 se hata ayrıntılarını göster hata adı nedir ?

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkada çalışan bir program yüzünden yapıyor olabilir onları bir kontrol et istersen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim bendede böyle bir sorun oldu metin2 dosyasını sil tekrar metin yükle kesin olur (bende oldu)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim SBK 2011 oyunumu kurdum açıyorum giriyor daha oyun ekranı gelmeden çıkıyor lütfen yardımlarınızı bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arka planda çalışan bir uygulama yüzünden oluşuyor kardeş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tümözelliklerimiz aynı bendede crysis 1 de atıyo du sonra her oyuna bılaştı cözüm varsa bildirirmisin format atmak istemiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben battlestations:pacific oyununa girdiğimde siyah bir ekran çıkıyor 2-3 saniye sonra oyundan atıyor bu neden kaynaklanıyor olabilir lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede oluyor aynısı format atmadan once oyundan atmıyordu format attırdım 2. formatı attırdım gene düzelmedi bence ekran kartından oluyor genede siz bi bilgisayarcıya sorun.

Son mesajlar