DVD+RAM ım dvd okumuyor [ÇÖZÜLDÜ]

Bu konuyu okuyanlar

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
arakadaşlar benim dvd ram dvd okumuyor başka pc de denedim dvd yi okuyor ama benim dvd ram a gelince okumuyor bi yardım edin ben şimdi ne yapıcam :^)

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Vistamı kullanıyorsun?

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Ben şimdi soruyu fazla ayırt edemedim,sanırım dvd romun sistemi görmüyor,ilk başta kablo baglantılarını kontrol edermisin?

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
online destek dedi ki:
Ben şimdi soruyu fazla ayırt edemedim,sanırım dvd romun sistemi görmüyor,ilk başta kablo baglantılarını kontrol edermisin?

kablolarla bi alakası yok başka dvd leri okuyo sadece bir dvd var onu okumuyo

şimdi bu dvd de başka pc okuyo benimki okumuyo
bu nasıl iş

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
PC MERAKLISI dedi ki:
online destek dedi ki:

kablolarla bi alakası yok başka dvd leri okuyo sadece bir dvd var onu okumuyo

şimdi bu dvd de başka pc okuyo benimki okumuyo
bu nasıl iş

Eğerki tüm dvdlerde okuma sorunu yaşıyorsan cihazı firmware upgrade edersin yada cihazın lensini temizlersin,(ki garanti varsa gider) Ama seninki sadece tek markada yapıyor o zaman uyumsuzluk vardır,misal benım sata dvd genellikle princo marka dvdleri okumuyor, her kalite birbirini tutmaz tabiki.

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
saol temizledim sorun bitii şimdi okuyor ama garati gitti saten 4 ay kalmıştı boşver

Zibi$

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bendede aynı sorun var ama hiç bir DVD yi okumuyo pc de gözüküyo DVD-RW ama hiçbi DVD veya CD Okmuyor lensi temizledm gene fayda etmedi ???

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Zibi$ dedi ki:
Bendede aynı sorun var ama hiç bir DVD yi okumuyo pc de gözüküyo DVD-RW ama hiçbi DVD veya CD Okmuyor lensi temizledm gene fayda etmedi ???

seninki bozulmuş o zaman :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim bilgisayara dvd format cd sini takıyorum biraz zorluo tam acacakken cd rom okuyucu kaboluyor bi yardım etseniz windows 7 kullanıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya Benimkide Çalışmıyor Bilgisayarım windows xp leptop acer Daha intarnet cafe den yeni oyun cd si aldım dvd r ve bu cd yi takıyorum hırrrr diye ses geliyor ve geri çıkarıyor çıkarmayıncada hiçbir cd takmamamışsın gibi davranıyor her türlü şeyi denedim olmuyor yardımınız olursa sevinirim en kısa zamanda cevaplarınızı bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb arkadaşlar benim dvd de filim izleye biliyorum müzik dinleye biliyorum ama oyun sidisi taktımda oyunu okumuyor acil yardım istiyoum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler benimkide olmuyor eskiden bilgisyara tıklıyordum dwd raw görünüyordu ama suan görünmüyor ve dwd algılamıyor lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dostum sadece 1 DVD okumuyorsa yazılımı yanlıştır dicem ama başka PC lerde okuyomuş? en iyi yolu bilgisayarını servisine götür tamir ettir DVD okuyan gözü değiştirirler