Galaxy Ace Download Mod Sorunu (Yardım)

Bu konuyu okuyanlar

sahapbuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy ace telefonumu download mod a alamıyorum. "Downloading.." yazısı geliyor öylece kalıyor :crying: Ne yapmam gerekiyor bilen varsa cevap yazsın lütfen çaresizim :crying:

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Servise ver.Benim telefon hard-brick oldu rootluyduda.
Hiç bir şekilde zorluk çıkarmadılar.Tamir edip verdiler.
Servise ver daha da kurcalayıp telefonunu riske atma.
[MENTION=295174]sahapbuz[/MENTION]

sahapbuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya öyle yapacam gibi görünüyor da sinirim bozuldu kaç gündür uğraşıyorum. Teşekkür ederim cevap için =)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
downloading moda neden almak istiyorsun ki telefonu.
bende de galaxy ace var 4.0.3 kurulu.
kurulum yapmak için dowlading moda almak gerekir.
normalde alırsan o şekil kalır tabi

sahapbuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya benim android 2.3.3 güncellemek için kies ile bağlamayı denedim bağlanıyor yazısı kalıyordu öylece. odin ile güncellemek için de download mod a almak gerekiyormuş onu da yapamıyorum güncelleyemiyorum telefonu şu an

1Droid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5830i ise kalır öyle onlar güncellenemiyor ama 5830 ise bilemem servise falan ver hallederler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende galaxy ace 2.2 kurulu ama ben 2.3.6 yapcam download moduna nasıl alınıyo?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
downloading yazıyosa zaten download moda alınmıştır demek kardeş :)

mrgogo7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yine boş muhabbetler yine gereksiz yere bilmeden anlamadan araştırmadan cevaplar...
Yaa bilmiyorsanız susun bilen biri cevaplasın....

Yöntem 1: Ses Kapama Tuşu + Orta Tuş + Telefonu Açma Tuşuna Aynı Anda Bas
Yöntem 2: Ses Açma ve Kapama Tuşuna ve Telefonu Açma Tuşuna Aynı Anda Bas (Genelde bu yöntem işe yarar)

Downloading Yazısı Gelince Bilgisayarına bağla sammobile.com'dan indirdiğin orjinal ROM'u Odin programını kullanarak yükle....
Google'da daha fazlasını öğrenebilirsin....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadas neyin kafasını yaşıyorsun ses kısma menu tusuna basarsın telefon acılır warning yazar sonra ses acmaya basarsın continue volume up yazar sonra telefon yazılım moduna gırer napıcaksan yaparsın bu kadar basıt... ha senın telefonun acınca downloading modda acılıyosa baska sorun vardır ılk acılısta dedıgım gıbı acıp o moda sokarsın acılır acılmaz oyleyse baska sorun vardır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:wink:arkadaslar benmde 5830i hiç bi türlü acılmıyor telefon ne download moda gırıor ne aclılıyor nede recovery bugun bataryayı deyıstrdım acıldı hıc bı sorun yoktu tlfnu bı kapattım gıne acılmıor aynı