İthalatçı Firma Garantisi arc s almak ?

Bu konuyu okuyanlar

snowfalcon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar birçok sitede görüyorum bu olayı biraz araştırdım satın aldığınız yer ve uluslararası garanti kapsamında oluyormuş telefon peki bunun ne gibi olumsuz yönleri var ? Mesela bir sorun yaşasam nasıl tamir ettirebileceğim ? Aynı şekilde alan ve sorun yaşayan varmı ? Cevaplar için teşekkür ederim ...

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ithalatçı firma garantisinde, cihazı resmi sony servisine değilde ithalatçı firmanın servisine gönderiyorsun bende daha önce ithalatçı firma garantili aldım ve garanti konusunda sorun yaşamadım

bu arada bende de arc s var, bi sorun olursa yardımcı olurum :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Arc s mi kaldı ya artık devir sola devri :D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Sony bayinden al 830'a felan alabilirsin :)

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar birçok sitede görüyorum bu olayı biraz araştırdım satın aldığınız yer ve uluslararası garanti kapsamında oluyormuş telefon peki bunun ne gibi olumsuz yönleri var ? Mesela bir sorun yaşasam nasıl tamir ettirebileceğim ? Aynı şekilde alan ve sorun yaşayan varmı ? Cevaplar için teşekkür ederim ...

Sanırım gittigidiyor daki satışı kastediyorsun Xperia Arc S 830 tl bence sola alacagına bulmusken al derim :D

snowfalcon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanırım gittigidiyor daki satışı kastediyorsun Xperia Arc S 830 tl bence sola alacagına bulmusken al derim :D
bi ara aklımı karıstırdı ama baya büyük telefon bu sola tam istediğim boyutlarda bayi garantili istiyorum vatandan alacağım haftasonunu bekliyorum yine indirim olur herhalde.

yorum yapan arkadaşlarada teşekkür ederim .

bursa sony satan bayilere nerden bakabilirim :)