Turkcell mi ? Avea mı ? Vodafone mu ?

Bu konuyu okuyanlar

halobaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ya yeni bir faturalı hat alacağım ya da numaramı taşıyacağım sizden öneri bekliyorum, sizce içerisinde sınırsız ve hızlı internet, ortalama 1000-1500 SMS hakkı ve çok az miktarda da konuşma paketi 300-500dk(fazla bile) barındıran operatör hangisi siz hangisini önerirsiniz ?

$ervante$

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Eğer gerçekten çok hızlı bir internet istiyorsan Turkcell açık ara farkla alır

halobaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer gerçekten çok hızlı bir internet istiyorsan Turkcell açık ara farkla alır

internetin hızlı olması benim için önemli ama şu 1gb sınırsız şukadar fiyat tarzındaki muhabbetleri pek bilmiyorum

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
İnsanların halen Turkcell Vodafone Avea arasında kalmasına şaşırıyorum.

Az para çok kullanım, az hizmet istiyorsanız Avea
Az para çok kullanım, kısmen daha iyi hizmet istiyorsanız Vodafone
Çok para az kullanım en iyi hizmeti istiyorsanız Turkcell

Yıllardır böyle, yıllarca böyle devam edecek.

Demiştim bugün.

Don Tano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
avea ucuz ama turkcell kadar kaliteli degil

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Arkadaşlar ya yeni bir faturalı hat alacağım ya da numaramı taşıyacağım sizden öneri bekliyorum, sizce içerisinde sınırsız ve hızlı internet, ortalama 1000-1500 SMS hakkı ve çok az miktarda da konuşma paketi 300-500dk(fazla bile) barındıran operatör hangisi siz hangisini önerirsiniz ?

bunu mu demek istediniz? : Avea Yeni Nesil 500 :D
heryöne 500 dk + heryöne 2000 sms + sınırsız net (akk:2gb) = 30 tl

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61

zamanında kardeşime almıştım bunu lakin internet paketini kullanamadı bile :D Aydın gibi yerde berbat ötesi internet hizmeti veriyorlar :D misal arabada hareket halindeyken telefon çekmiyor bazı zamanlar :D Turkcell pahalı mahalı ama aradaki fark için sinir stres sahibi olamam :D para var çare var :D

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
zamanında kardeşime almıştım bunu lakin internet paketini kullanamadı bile :D Aydın gibi yerde berbat ötesi internet hizmeti veriyorlar :D misal arabada hareket halindeyken telefon çekmiyor bazı zamanlar :D Turkcell pahalı mahalı ama aradaki fark için sinir stres sahibi olamam :D para var çare var :D

eskiden evet iyi çekmiyordu ama şuan sakarya ve kahramanmaraşta sorunsuz çekiyor. diğer yerleri bilmiyorum :D
hatta bazen 3g yi kapatıp Edge yi açıyorum sadece yoksa akk doluyor hemen :) ortalama 400-500 lerle indiriyor

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
eskiden evet iyi çekmiyordu ama şuan sakarya ve kahramanmaraşta sorunsuz çekiyor. diğer yerleri bilmiyorum :D
hatta bazen 3g yi kapatıp Edge yi açıyorum sadece yoksa akk doluyor hemen :) ortalama 400-500 lerle indiriyor

Bizim burda tırt en basitinden kalın duvarlara sahip bir bina içindeyseniz ki benim dükkanım o şekilde avea çekmiyor :D müşterilerim telefonları kapının girişine bırakıyor :D

enescmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Vodafone'de 35 tlye her yöne 500dk,5000sms 500mb var.
Avea'da 35 tlye her yöne 200 dk 5000sms ve 1 gb tan sonra hızı 128 kbps'e düşen sınırsız internet paketi var.
Turkcell pek uygun değil tavsiye etmem.

maii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
avea heryerde cekmiyor turkcell in cekim gucu daha iyi

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Yıllar yılı Turkcell kullandım. Şuan aynı tarife özelliklerine ek olarak 2 gb internet 1000 dk 1000 sms bulunan paketi aynı fiyata vodafondan aldım. Çok memnunum. Turkcell kazıkladı durdu. Ablamlar Kadıköyde nezih bir semtte 8. katta oturmalarına rağmen aldıkları taahhütlü vınn modemi edge dışında kullanamadılar 1-2 yıl boyunca. Aynı şekilde başka ilçede oturan abimlerde de turkcell verimsizdi. Aveayı saymıyorum bile ki onunlada muhtelif noktalarda test yaptım. Ama vodafon her ölçümümde en az 2 mbiti sağladı. Mutluyum huzurluyum vodafonluyum :D

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aveanın 20 tl paketi var, sınırsız internet 5bin sms her yöne 500 dakika her yöne sana yeter diye düşünüyorum. Ben kendim bu paketi kullanıyorum herşey dahil 20 tl ödüyorum. Bi geçen ay 68 tl ödedim onda da reklama mı ne bir şeye üye olmuşum bilmeden ondan :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence turkcell 2 yıl vodafone kullandım 3 yıl turkcell arada çok fark var. mesala ben bursa da bir dağa çıktım yanımda da eşim var eşimde turkcell bende vodafone benim hattım çekmiyordu ama eşimin çekiyordu hatta bende s3 eşimde iphone 4 var normalde vodafone çekmesi lazım ama çekmiyor yani turkcell in reklamında dediği gibi fazladan 6000 çekim noktası var

bu anlattıklarım doğrudur valla billa

volkaneker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben vodafone kullanıcısıyım ama bizim işyeri -2 katta turkcell'i olanlar internete giriyo ben giremiyorum farkı burda turkcell'in

S

SDN Okuru

SDN Okuru
avea saddece dışarda çekiyor uygun ama bi ayndanda kötü türkcell en iyisi ama kazıkcı vodofonu denemedm ama avea mı türkcell mi deseler türkcell derim kazıkçı ama kaliteli:confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle turkcell açık ara önde olur çekim gücü hizmet kalitesi herşey turkcell de 5 tl fazla ver kafan rahat olsun bi aralar vodafone kullandım dandik müşteri hizmetleri yüzünden sinir stress oldum asla vodafone kullanmam bi daha

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vodafone net berbattttt babamın turkcellıne el koycam nerdeyse az kaldı 10 yıldır vodafondayım bunu solemek cok acı ama gercek net harıcı hersey cok ııı ama net olmamışşşş... :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Turkcell bağlantı konusunda çok iyi olabilir ama fiyatları gereksiz ve aşırı pahalı . Avea çok avantajlı ve büyükşehirlerde kısmi sorunlar çıkartsada seni yorcağını düşünmüyorum . Hatta çekmediği yerlerde (işyeri,okul vb.) müşteri hizmetleri ilgileniyor ve ölçüm yaparak gerekli düzeltmeleri sağlıyorlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bizim köyde avea çekmiyordu adamlar baz istasyonu kurdu. gayet memnunum ancak bazen kesilmeler yada bana ulaşamadıklarını bildiriyor arkadaşlarım.

lemnis98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1GB turkcell sınırsız internet paketi var 25TL Turbo istersen 30TL turboda turbo yani çok hhızlı süper bişi
SINIRSIZ1GB>>>2222
TURBO1GB>>>>2222

mur_nur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çift hatlı telefonumda Ankara / Bilkent 'in göbeğinde Turkcell çekmiyor. Avea Full çekiyor. Eskiden tam tersi bir durum vardı.
Turkcell hattımdan daha çok veri hizmetini kullanıyorum çok fazla sıkıntım yok avea veri hizmeti nasıldır bilmiyorum. Fiyatlara gelince avea gayet uygun turkcell biraz daha pahalı tabi tarife farkları olabilir.

icakir86

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Bende bu tarifeyi kullanıyorum gayet hesaplıdır interneti hızlıdır. ama avea bu heryerden çekmez alacak arkadaşlar dikkatli olsun ben sıkıntısını yaşıyorum. Haydarpaşa dan trene biniyorum Pendik e gelene kadar 2-3 yerde çekim 0 a düşüyo konuşuyosan tel kesiliyor.

recepkng

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Kardeşim ben turkcell kullanıyordum kamu paketi ama o da diğer tarifelerine göre ucuz olmasına rağmen yine pahalı. eğer 26 yaş altındaysan vodafone freezone paketi var ben de yakın bir zamanda tedirgin olarak geçtim ancak kalitesi gayet memnunum. her yöne 500 dk 1000 sms 1 gb internet 19 tl sadece dezavantajı konuşma paketinin ücretlendirme peryodu 60 sn de bir yani 5 sn bile görüşme yapsan paketinde 1 dk düşüyor.eğer kısa süreli çok görüşmelerin yoksa öneririm.