600-900 TL arası bir telefon Tavsiyeleriniz SDN ?

Hangisini önerirsiniz?

• Xperia Sola

Kullanılan: 16 43.2%
  • Samsung Galaxy Wonder

Kullanılan: 3 8.1%
  • Htc One X

Kullanılan: 11 29.7%
  • Galaxy Ace 2

Kullanılan: 7 18.9%

• Kullanılan toplam oy
    37

sarslan15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar ben telefon konusunda son kararımı veremiyorum yarın almaya gidicez ama hala karar veremedim.Ben 600-900 TL arası bir telefon istiyorum çizilmeyen ekranlı kamerası iyi olan hd olan bir telefon. Xperia Sola alıcaktım fakat burda hiç sola satan yer yok.İsmini bile yeni duyuyorlar.Xperia U var bende onu pek sevmiyorum. Acil yardım

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202

sarslan15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sola ya uygun kılıf falan varmıdır ? valla babam güvenipte aldırmıyor internetten

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kardeşim bende 2 saat önce atrix aldım hepsiburada'dan fiyatı 730 tl telefonun ayrıca hb'de kampanya var 100 Tl likte hediye çeki veriyor. 630 tl ye geliyor yani.

ayın 22 sinde stoklara giriyor. Bakalım nasıl telefon daha önce hiç kullanmadım

sarslan15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sola ya uygun kılıf bulunabilirmi ve android 4.0 a yükseliyormu 512 mb rom var

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
kardeşim bende 2 saat önce atrix aldım hepsiburada'dan fiyatı 730 tl telefonun ayrıca hb'de kampanya var 100 Tl likte hediye çeki veriyor. 630 tl ye geliyor yani.

Hayırlı olsun, telefon cidden kaliteli ve özellikleri -zaten araştırmışsındır- 1000 liranın üzerindeki modellerden bile iyi. Telefonu kullanmaya başlayınca ilk işin ekran kilidi açma seçeneğinin parmak izine çevirmek olsun :D

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı olsun, telefon cidden kaliteli ve özellikleri -zaten araştırmışsındır- 1000 liranın üzerindeki modellerden bile iyi. Telefonu kullanmaya başlayınca ilk işin ekran kilidi açma seçeneğinin parmak izine çevirmek olsun :D

en korktuğum olayda o aslında :D Ya yaptıktan sonra parmak izime tanımassa :D

sarslan15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
motorola yı bozulunca yapmıyolrmş gliba servis hizmeti iyi değilmiş?

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
en korktuğum olayda o aslında :D Ya yaptıktan sonra parmak izime tanımassa :D

Parmak izi koyarken aynı zamanda şifre de koyman gerekiyo. Ama şimdiye kadar 3 defada okumadığı olmadı. Genelde tek seferde açılıyo. Bi iki denemeden sonra alışırsın zaten. :D

sarslan15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bt38 motorola sana iş fln vermiş herhalde iyi tanıtıyosun kardeşim devam et

Htc One x yok beyler Htc One V o :D

virüslü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Parmak izi koyarken aynı zamanda şifre de koyman gerekiyo. Ama şimdiye kadar 3 defada okumadığı olmadı. Genelde tek seferde açılıyo. Bi iki denemeden sonra alışırsın zaten. :D

motorola 2.2 yle geliyomuş güncelleme yok mu :S bide bu telefonun grafik performansı nası? dead trigger gibi oyunlarda kasma oluyo mu? :D

sarslan15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Motorolanın servis hizmeti berbat bozulunca zor yaptırırsın..

araba5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tabikide Atrix hocam hiç düşünme.Android e 512mb ram yetmiyor.

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15

Hepsiburada.com da o telefon 730 değil 679 lira, 100tl hediye çeki varsa telefon 579lira olur, 50 tl de worldcardla alışveriş yaparsan veriyor, yani telefon sana oldu 539 lira.

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hepsiburada.com da o telefon 730 değil 679 lira, 100tl hediye çeki varsa telefon 579lira olur, 50 tl de worldcardla alışveriş yaparsan veriyor, yani telefon sana oldu 539 lira.

ben aldığımda 730 tl idi. öğleden sonra fiyatı düşmüş banada 60 tl hediye çeki göndermişler. paraya çevirdim :). Maalesef world yok maximum var :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Motorola Atrix'i bilmeyenler yorum yapmasın lütfen. Bende Atrix var. Kısaca bilgi vereyim. gelen sürümü Gb 2.3.4 Tr rom. Hiçbir oyunda donma kasma duraklama yapmıyor. Tüm oyunları tüm işletim sistemlerini Ics,Jb gibi hiç kasılmadan kaldırıyor. Atrix'i karşılaştıracağınız modeller htc sens serisi xl ve samsung s2 dir. Diğer modellerle kıyaslamayın bile atrix ezer geçer. Tegra 2 platformu 1.0ghz işlemcisi 1.6 ghz ye kadar stabil o.c. oluyor. Performansı ise 4-6 kat artabilen bir çizgide. Arkadaşlar bu tegra boru değil. Tüm oyunların yapımcısı olan firma nvidia, sizce bu oyunların kendi işlemcisinde dar boğaz yapması mümkün mü ? Telefon güzel bataryası 1920 ma/h ve ortalama kullanımda rahat 2 gün, az kullanımda 4-5 gün gidiyor.

Nugets

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Galaxy Wonder aldım ve son 1 haftadır yoğun şekilde kullanıyorum telefonu. Mailden mesaja, uygulamalardan, video çekimine dokunmatiğine kadar memnunum.

Düzenleme: Fiyatı şu an Saturn'de 699 TL idi.

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
ben aldığımda 730 tl idi. öğleden sonra fiyatı düşmüş banada 60 tl hediye çeki göndermişler. paraya çevirdim :). Maalesef world yok maximum var :)

Neyse iyi fiyata gelmiş sonuçta, ben şansıma 679'a indiğinde world card ile sipariş verdim, şu an almak istesen 730 a da alamıyorsun zaten, telefon yine ilk fiyatına döndü 950 lira oldu.

Ayrıca Sony Sola modelini beğenen arkadaşlar sırf görünüşe göre değerlendiriyor sanırım, görünüş dışında Atrix, Sony Sola'dan çok daha iyi bir telefon. Tabi fiyata göre değerlendiriyorsanız haklısınız çünkü Atrix dediğim gibi yine 950 lira oldu. Ben ve diğer arkadaşlar indirim nedeni ile Atrix önermiştik.

Atrix-----------------------------Sola
4 inç-----------------------------3,7 inç
540 x 960 piksel --------------480 x 854 piksel
Dahili bellek 16GB-------------8 Gb
Pil 1930 mAh ------------------1320 mAh
ikinci kamera: Var-------------Yok
Ekran koruma:Gorilla Glass---Yok
1 GB Ram-----------------------512

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
kardeş one x nedir ya hacı o tel 2000tl alacaksan sola al bence büyük marketlerde bulursun

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Xperia sola al :) Bende onu almayı düsünüyorum :p

Kutay

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben xperia sola tavsiye ederim ics güncellemesi geldi veya gelmek üzere jellybean güncellemeside alacağı kesin ayrıca telefonun hdmi çıkışı var dock desteği var ekran kalitesi çok iyi bir seviyede ayrıca servis olarak fena değil atrix ise standart olarak android 2.3'te kaldı üstü gelmez muhtemelen 2.3 şuan için gayet güzel bir işletim sistemi ama telefonu eskitemeden işletim sistemini eskitirsin cyanogenmod yüklemekte o kadar pratik değil telefonun bazı fonksiyonları düzgün çalışmayabiliyor tavsiyem 2012 model bir telefon olan sola alman.