Görev çubuğu görünmüyor !

Bu konuyu okuyanlar

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
adszuwp.png

Merhaba arkadaşlar,resimde görüldüğü gibi görev çubuğu görünmüyor.
Gerçekten sinir oldum,çözümü bilen varsa yardım edebilir mi?

Saygılarımla.

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Sadece Chrome'da mı oluyor bu? [MENTION=250118]nefer58[/MENTION]

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Fareyi aşağı çekince görev çubuğu geliyor mu ?

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
evet abi chrome de oluyor.

Tamam ya sorun senden kaynaklı değil. Chrome Windows 8 ile uyumlu hale getirmeye çalıştığı için oldu o. Windows 8 metro uygulamasında görev çubuğu olmadığından kaynaklanıyor. Kullandığın sürüm ne? Beta ya da Dev sürümü kullanıyorsan stabil sürüme geç.

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tamam ya sorun senden kaynaklı değil. Chrome Windows 8 ile uyumlu hale getirmeye çalıştığı için oldu o. Windows 8 metro uygulamasında görev çubuğu olmadığından kaynaklanıyor. Kullandığın sürüm ne? Beta ya da Dev sürümü kullanıyorsan stabil sürüme geç.

Google Chrome Hakkında dedim 19.0.1084.46 m bu sayı vardı bir de yeni sürüm yükleniyor dedi iptal ettim. Stabil sürüme geçince parolaları ve kayıtlı siteleri nasıl taşıycam ?

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Google Chrome Hakkında dedim 19.0.1084.46 m bu sayı vardı bir de yeni sürüm yükleniyor dedi iptal ettim. Stabil sürüme geçince parolaları ve kayıtlı siteleri nasıl taşıycam ?
Kendi otomatik güncellemelerinde aynen her şeyin kalıyor zaten. Diğerleri için de senkronizasyonu açarsan garantiye almış olursun. Bence izin ver bir güncellesin kendisi, düzelmezse başka bir sürüme manuel geçmeyi denersin.

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kendi otomatik güncellemelerinde aynen her şeyin kalıyor zaten. Diğerleri için de senkronizasyonu açarsan garantiye almış olursun. Bence izin ver bir güncellesin kendisi, düzelmezse başka bir sürüme manuel geçmeyi denersin.

sağol abi :) şu an sıkıntı ortadan kalktı 21.0 ... felan yazıyor güncelledim.problem yok tekrar teşekkürler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar aynı problem bendede oluyordu Chrome ve Mozilla Firefox ta oluyordu ki halen oluyor ama Internet Explorer'da olmuyor arkadaşlar Windows 8 felan demişler bunun Windows 7 için olanı varmı veya nasıl halledilecek ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi başlat menüsü kayboldu hiç gelmiyo neden bi yardımcı OLun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynen ben dede oldu ve sadece de internette olmuyor baska bir dosya acıncada oluyor deli olum please help me :cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eğer windows 8 se hiç gemez cıkmak için sağ ust koseye mavsu getır orada secenekler cıkacak ayarlara tıkla güçte gosterıo zaten

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar 1440 bilgisayarın bağlı olduğu bir sistemde çalışmaktayım. Sebebsiz yere bazen farklı farklı bilgisayarlarda başlat menüsü kısıtlı çıkmakta bunun sebebi ve çözümü ne olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yok chroomu açıyorum masa üstü 1 saniyeliğine gözüküyor sonra aşşa kapanıyor görev çubuguna özelliklerden görev çubugunu otamatik olarak kaldır yazıyodu yanındada tik yokdu bılmıyorumkı neyden kaynaklanıyor acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de var . 8 de olan problem giderilebiliyır da 7 de gideremiyorum . çözümü bilen biri yok mu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya wındows 8de görev çubugundakı dosyyalar menüsünu kaldırmıslar nasıl gerı getırıcem :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne açarsam açayım başlat menüsü altta kalıyor cıldırtıyor benide.
ama herne hikmetse bu sorunu yaşayan çok kişi olmasına rağğmen çözümünü anlatanda yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bulduumm :yes:

Görev çubuğuna sağ tuş > Özellikler > Görev çubuğunun ekrandaki konumunu üst yapın > uygula diyin > sonra yine alt yapın

Adım Soyadım ; Güray Temel

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar görev yöneticisini açın ctrl+alt+delete ile oradan işlemleri seçin explorer ı bulup işlemi sonlandır dein sonra dosya yeni görev deyip explorer yazın sorun çözülmüştür ii forumlar =)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ctrl alt deleteden görev yöneticisini açın işlemlerden explorer bulup sonlandırın (eğer yoksa zaten sonlanmıştır ) yine alttan yeni görev diyip explorer yazın bittiiiiiiii :D :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
başlata tıklayın görev çubuğu yazın orda çıkan başlat menüsü ve görev çubuğu var tıklayın görev çubuğunu otomatik olarak gizle diyor onu görünce tik işaretini kaldırın :D

cumalisav02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Başlat düğmesi görünüyor ama. Görev çubuğu yeri boş. Görev çubuğu yerine tıklayınca sanki masaüstüne tıklıyorsun gibi. Galiba Chromdan dolayı. Görev yöneticiside kilitli(akınsoft). Kalıcı bir çözüm nedir? Chromu kaldırmak mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mozilla da üst sağdaki menüye sol tıkla çıkan pencerede tam ekranın üzerine bi,r daha tıklayın düzeliyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar çözüm kolay ayrıca ben yandex kullanıyorum aynı sorun banada oldu ve çözümü çok kolay pc yi düğmesinden kapatıp açın düzeliyor çok kolay demiştim :D

Z

ziyaretci_19_10

SDN Okuru
arkadaşlar görev yöneticisini açın ctrl+alt+delete ile oradan işlemleri seçin explorer ı bulup işlemi sonlandır dein sonra dosya yeni görev deyip explorer yazın sorun çözülmüştür ii forumlar =)

Bununla sorunumuz çözüldü. teşekkür ettik