Galaxy S3 Yeni Rom 4.1.1 I9300XXDLI6

Bu konuyu okuyanlar

cglrbae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
4.1.1 TEST ROMudur . Sorumluluk Size Aittir

GT-I9300 - United Kingdom

PDA:
CSC: I9300OXADLI6
Version: 4.1.1
Date: 2012-09-12
Regions: Austria, Belgium, France, Germany, Hungary, Italy, Spain, United Kingdom

D
ownload

Yukleme Talimatlari:

DİKKAT

Orjinal Rom Üzerine Kurulmalidir.!
Indirdiginiz Dosyayi Zipten Cikarin.
Odin 1.85 i Acin ve Tar Dosyasini PDA Bolumunden Secin.
Repartition'un Secili Olmadıgindan Emin Olun.
ve Start Butonuna Tiklayin.
Yukleme Bittikten Sonra Telefon Restart Yapacaktir Herhangi Bir Hatada veya Bootlogda Kalirsa.
Pili Cikarin Ve Tekrar Takip Telefonu 3 Tus Kombinasyonuyla Recovery Moda Alip Wipeleri Uygulayip Telefonu Acin.
Yeni Romunuz Yuklenmistir Gule Gule Kullanin...

Sorularınız için özel mesaj atabilirsiniz :)

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu baya baya başarılı, neredeyse hatasız özellikle ram optimizasyonu çok iyi. Fakat güncelleme ekim de gelicek deniliyor, buna bakarsak en fazla 5-6 günü kalmış gibi.

cglrbae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu baya baya başarılı, neredeyse hatasız özellikle ram optimizasyonu çok iyi. Fakat güncelleme ekim de gelicek deniliyor, buna bakarsak en fazla 5-6 günü kalmış gibi.

Aynen öyle hiç bir hata yok. Öncekinde Kilit Ekranı Seçeneklerindeki kısayolları silemiyodum donuyodu oda düzeltilmiş.

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Resmi guncelleme ekim ayi icinde gelecek, samsung danimarkanin aciklamasi.

Red Bull

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=277900]cryalcin[/MENTION] [MENTION=274496]Requ3m[/MENTION] [MENTION=279733]goodtornado[/MENTION] şimdi bunu 4.0.4 olan TR romunun üzerine mi odin ile kurcam?

Red Bull

Asistan
Reaksiyon puanı
0
anlamadıgım sey download linkindeki yazıların hepsi I9300XXDLI5_I9300OXADLI5_I9300XXDLI5_BTU.zip DLI5 sizin bahsettiginiz dli6
[MENTION=277900]cryalcin[/MENTION] [MENTION=274496]Requ3m[/MENTION]

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu arada belirtiyim ota olarak dli7 çıktı. Baya iyi olmuş diyorlar xda da. Artık ne kadar daha gelişicek çok merak ediyorum.

cglrbae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu arada belirtiyim ota olarak dli7 çıktı. Baya iyi olmuş diyorlar xda da. Artık ne kadar daha gelişicek çok merak ediyorum.

Aynen şu an OTA da ama firmwaresi çıkmadı henüz yarın kesin çıkar..

Red Bull

Asistan
Reaksiyon puanı
0
rica ederim :) demek benden başka downlod eden yok.
zaten sevmediğim sey bu 4.1 jblerden 9 tane sürüm çıktı bali 1o.cusu final olsnnn :)

cglrbae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
rica ederim :) demek benden başka downlod eden yok.
zaten sevmediğim sey bu 4.1 jblerden 9 tane sürüm çıktı bali 1o.cusu final olsnnn :)

Valla sorma ben XXBLG6 dan bu yana ne varsa yükledim :D Çıkınca duramıyorum arkadaş yüklüyorum işte :D

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4

firmware dosyasini buradan indirebilirsin.

fark edebildigimiz bir cok hata var aslinda, bu firmware ile giderilen hatalar,

• VSync tekrar calisiyor
  • UI-kullanici arabirimi frame hizi ve ipeksi gecisler daha fazla artirilmis.
  • Klavye sorunlari tamamen giderildi.
  • Wi-Fi baglantisi daha da iyilestirildi ,onceki firmware hizindan daha hizli hale getirildi.
  • UI-kullanici arabirimi daha kaygan ve hizli gecislere sahip oldu.

Kisacasi official jelly bean onumuzdeki ayin ortalarinda kesin olarak yayinlanacak, o zamana kadar bir cok iyilestirmeler olacaga benzer.

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4

Oseyto

Asistan
Reaksiyon puanı
1
O siteyede ben üyeyim zaten aynı isimle ordaki arkadaşların sorun çıkarmayacağına güvendiğimden alıntıyı rahat bi şekilde yapıyorum.. ! ;)

Ama sen burda ben şu siteden alıntı yaptım emeği geçenlerin eline sağlık diye yazı geçsen memnun olurlar bence ;) Olmazlar mı?

cglrbae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ama sen burda ben şu siteden alıntı yaptım emeği geçenlerin eline sağlık diye yazı geçsen memnun olurlar bence ;) Olmazlar mı?

Haklısın şu an sen söyledin diye onlarada söyledim istemezse hemen silicemm :)

Dr.House

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konu ona benziyor mu bilmem ama konunun asil kaynagini ben soyleyeyim,

http://www.sammobile.com/firmware/
http://live.samsung-updates.com/
http://samsung-updates.com/

kimisi biliyor kimisi bilmiyor, herkes yararlansin.

zaten tüm romların kaynagı orası o konuda kimsenin "bu romu ben yaptım" diyecek hali yok. önemli olan ingilizce bilmeyen bir üyenin ve hiç yapmamış bir üyenin yapabilecegi kadar açık ve sade bir şekilde yükleme talimatının yazılması ve anlatılması. ilk mesajdaki asıl değerli olan emek odur. "oseyto" nun kast ettigi emege saygı olayı o dur. yoksa o sitelerden herkes link alır. kendi başına yükler. bu konuda hem fikiriz. ;)

cryalcın;

site kurucusu olarak benim tavsiyem yukarıda yazdıgım neden den dolayı XDA daki C-ROM edit uzmanı aways arkadaşımıza saygı çerçevesinde kaynak göstermen gerekirdi en azından bundan sonraki konularında siteden alıntı yapmadan önce site yönetimine bir sorarsan sevinirim ;)

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
zaten tüm romların kaynagı orası o konuda kimsenin "bu romu ben yaptım" diyecek hali yok. önemli olan ingilizce bilmeyen bir üyenin ve hiç yapmamış bir üyenin yapabilecegi kadar açık ve sade bir şekilde yükleme talimatının yazılması ve anlatılması. ilk mesajdaki asıl değerli olan emek odur. "oseyto" nun kast ettigi emege saygı olayı o dur. yoksa o sitelerden herkes link alır. kendi başına yükler. bu konuda hem fikiriz. ;)

cryalcın;

site kurucusu olarak benim tavsiyem yukarıda yazdıgım neden den dolayı XDA daki C-ROM edit uzmanı aways arkadaşımıza saygı çerçevesinde kaynak göstermen gerekirdi en azından bundan sonraki konularında siteden alıntı yapmadan önce site yönetimine bir sorarsan sevinirim ;)

Firmware nasil kurulur gibi konular zaten shiftdelete forum icinde belirtilmis, link kopyalayip yapistirmak icin veya odin-odin mobile kullanmak icin intermediate ingilizce bilgisine gerek yok, cryalcin arkadasim o belirtilen site veya o sitedeki post sahibinin patenti olan bir seyi mi kopyalamis, kopyalanan her neyse, asil kaynaktan kopyalandiysa tesekkur gibi jestlerin yapilmasi dogru olur, isin asil kaynagini eklemek en dogrusu.

U

Unregistered

SDN Okuru
O Zaman Test Romlarinin Nasil Yüklenecegini ve Nelere Dikkat Edilmesi Gerektigini Anlatan Bir Konu Acinda Baskalarinin Yaptigina Muhtac Olmayin..

Bendeniz Aways.

Aways

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum, asil kaynaktan kopyala yapistir yapan kisi veya siteye asil kaynak demem, bunu otoriteler de cok iyi bilir, gecerli bilgi tesekkur kosuluyla da paylasilmaz,
O Zaman Buyrun Test Romlarinin Nasil Yüklenecegi Nelere Dikkat Edilecegini Belirten Konu Acinda Kimseye Muhtac Olmayin.!

Dr.House

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

+1.