Samsung galaxy s3 ölü piksel yardim

Bu konuyu okuyanlar

godspell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Günaydın arkadaşlar,

2 hafta önce almış olduğum Samsung Galaxy S3'ün ekranında dün ölü piksel dedikleri kırmızı renkte parlak bir nokta meydana geldi. Talihsizliğin bu kadarı olur *#0*# bu yöntemi kullanarak kırmızıda test edince ekranda ölü piksel çıkıyor ne yapacam arkadaşlar yardım edebilir misiniz? :bored: Forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıyssam affola. :bored:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
garantisi servisi yokmu cihazın, kendin uğraşma hemen götür.. baksınlar, elektronik cihaz sonuçta herşey olur,, i phone4 aldık 1 ay sonra mavi ekran hatası verdi çözemediler.. para iadesi aldık.. Olur yani herşeyin çözümü var.

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Bu ölü piksellerin artma ihtimali var. O yüzden garantin var ise en kısa zamanda gönderip ekran değişimi yapsınlar.

S

SDN Anonim 291487

SDN Okuru
Günaydın arkadaşlar,

2 hafta önce almış olduğum Samsung Galaxy S3'ün ekranında dün ölü piksel dedikleri kırmızı renkte parlak bir nokta meydana geldi. Talihsizliğin bu kadarı olur *#0*# bu yöntemi kullanarak kırmızıda test edince ekranda ölü piksel çıkıyor ne yapacam arkadaşlar yardım edebilir misiniz? :bored: Forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıyssam affola. :bored:

Telefona hiçbir şey yapmadan direk garantiye gönder bir arkadaşımda da atnı sorun olmuştu :wink:

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Garantiye yolla direk.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
böyle talihsizlik olamaz ya daha yeni aldim telefonu 2 hafta olmamistir belki dünyanin en güzel telefonunu verseler bedavaya almam daha samsung bundan sonra böyle sorumsuzluk olamaz!:scared:

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Dün oldu dediğine göre senin yaptığın bir işlem sonrası veya talihsiz bir olay sonrasında kendisi oluştu.
Kendi kendine ölü piksel oluşduğu pek görülmez ama olmayacak da bişey değil.

Tabiki servis buna inanmaz sen yaptın diyecek. Ben böyle aldım dersen 3 haftadır nerdeydin diyecekler.

Eğer cihazın garantiliyse
önce servisini telefon ile bir ara böyle böyle oldu de bakalım ne diyecekler.
Sana olumsuz yanıt verirlerse Samsung Türkiye yi ara direk şikayet et.
Yalnız telefon böyle böyle oldu diye değil.
Yapacağınız telefona bilmem ne, servisinizin vereceği desteğe bilmem ne ben şu kadar para verdim 3 haftasonra ölü piksel oldu verilen hizmete bak diye kelimenin tam anlamı ile çıngar çıkar.
Başka türlü 1 tane ölü piksel in garantiye gireceğine emin değilim, çamura yatmak isteyeceklerdir.

Cihazın garantili değilse aldığın yere başvurmak ve ölü piksel sayısı artmaması için dua etmekten başka çaren yok.

AppleKiller

Asistan
Reaksiyon puanı
0
değiştirme talebiyle ve sıfırını gönderirler çünkü ayıplı çıkan malın ilk 1 ay içinde değişimi gerçekleşebilir.Ekranı değiştirelim derlerse hayır telefonun değişimini istiyorum de çünkü kimse 2haftalık telefonun açılmasını istemez

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet bugün gittim samsung yetkili servisine 5-6 tane ölü piksel olmadan değişim işlemi zor dedi beni enayi yerine koymaya calisiyorsaniz ben buna 1769.00 TL verdim bu ürünü kabul etmiyorum dedim. tüketici mahkemesine başvurabileceğimi söyledi lakayt bir üslupla ben çıkıştım biraz merkezide aradım yani mahkeme masrafi neyse onuda karsilayacagım gerekirse mahkemeyede vereceğim zoruma giden ürünü sattiktan sonra eyvallahı olmamaları kimseye. kaldı ki telefonu masaya koyarken bile korumasi olduğu halde arkasinda cok yavas indiriyorm bişey olmasin diye kot tarzi şeyler giydiğimde cebime bile koymuyorum kabul edilemez bişey yaptıkları hakkımı aramak için de heryere başvuracağım paradan kaçınmayacağım benim zoruma giden o nokta büyüklüğünde bile olmayan kırmızı nokta değil parasıda değil asıl zoruma giden ENAYİ yerine konmam!!!

godspell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yokmu cevap verecek olan??

cihazın değişimini yapıyorlar mi? bugün yeşil bir ölü piksel daha oluştu kendiliğinden:(((((

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4

Kaymakamligin tuketici hakem heyetine basvur, tuketici mahkemesi en son is, nereden aldiysan o firmanin en yetkili ismi ile konusmayi dene, olmadi samsung Türkiye yi ara, olmadi sikayetvar gibi sitelerde durumu belirt, olmadi samsungun international sitesine yaz, benim basima bu gibi olaylar cok geldi, olu pixel sorunundan dolayi darty firmasindan bir ay icinde uc laptop aldim ve degistirdim, her defasinda tartistim ve suclunun kendileri oldugunu zorla da olsa kabul ettirdim, bir pixel olsun 3 olsun ilk 7-15-30 gun icinde kolaydan zora dogru ugrasarak istedigin degisimi yaptırabilirsin, olu pixel cogalir, onu birak goze hos gelmez, ben yerinde olsam degistirmezlerse kasko yaptirirdim telefona, sonra da yere carpardim ve kaskoya baskasinin gelip koluma çarptıgini ve telefonun duserek kirildigini soyleyerek kaskonun yeni bir telefon vermesini veya mevcut hasari duzeltmesini saglardim, bunlara boylesi gerek, kaskoya kendim dusurdum demeyeceksin, baskasi gelip koluma carpti diyeceksin, Türkiye deki serviscilik anlayışı is te, yazik cok yazik.

godspell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanırım gerek kalmadı telefon istanbula incelenmeye gitti değiştireceğiz gibi bir açıklama yaptılar bekliyorum sabırla bu mağduriyetten sonra özür yazısıda yollarlarsa samsungla ilişkilerimi rafa kaldırmadan tekrardan çalışmayı düşünürüm..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar. Bende bugün telefonumda sadece kırmızı renk üzerinde küçücük beyaz bir nokta gördüm. Acaba bir problem çıkarmı çünkü sadece kırmızı renk beyaz bir nokta. Sizce bu ölü pixelmidir ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende 2.000 tlye aldim, bir tane kırmızı renk ölü piksel vardı, şimdi ise maviye dönüştü, merak ediyorum doğrusu başka hangi renkler olacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam iyi Hoş güzel diyorsunda. Kasko öLü Pixel'li ve Kırmızı Noktası oLan ekranı KaskoLatıp Neden Başına Dert alsınki.! Sence MantıkLımı bu söyLediğin.?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar pikselin öldüğü yerde siyah renkli bi çizgi çıktı acil çözüm önerilerinize ihtiyacım var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı şey benimde başıma geldi arkadaşım. samsung malesef böyle. türkiyede vatandaşlarımıza karşı sorumluluk hisetmiyor ki müşteri memnuniyetini önemsesin. samung almakla hata yapmışız. bende tüketici hakem heyetine başvuracağım hakkımı arayacağım ama başvurmaya ahkkını aramayan binlerce yüzbinlerce vatandaşımız samsung tarafından magdur ediliyor. Türkiyede bunu yapabilmeleri bizler için utanılacak bir durum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de bugun samsung note 4 aldim ve kirmizi bir nokta var ekranda bi kuculup bi buyuyor ne yapmam gerek yardim