800-900 TL Civarı Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Russell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
800-900 TL civarı bir telefon almayı düşünüyorum. Xperia sola,galaxy ace 2 ve htc one v arasında gidip geliyordum fakat xperia solayı görünüşünübeğenmedigim için elemiştim. Şimdi türkiyeye HTC Desire X gelecek; one v den daha iyi bir cihaz olucak. Şu an HTC Desire X ile galaxy ace 2 arasında kaldım. Galaxy ace 2 güzel telefon fakat ics güncellemesi almayacak gibi gözüküyor. Desire X in ise 1-2 eksiği var video kalitesinin düşük olması,işlemcisi vb. Fakat kamerası benim için sorun değil, hem ileride alacağı güncellemelerle o sorunu çözebilir fakat işlemcisi herkes için büyük bir sorun gibi gözüküyor. Tasarım olarak da gönlüm desire x den yana. Sizin de önerilerinizi sebepleriyle birlikte almak isterim.

halberhacker58

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeş bana görede desire x ama sana kalmış birşey ama yinede söyliyim ace2 de kötü deil ben bi araştır derim..

paradis_1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla sola bence ace 2 den tasarım olarak çok daha hoş. gidip bizzat inceledin mi bilmiyorum ama mesela netteki fotolardan xperia p yi hiç beğenmemiştim gidip timde inceleyince gayette hoş bir tasarıma sahipti. yani netteki fotolara aldanma bizzat eline alıp incelersen daha iyi karar verirsin.. bunların arasında en iyi seçenek sola bence. ha ben olsam 800-900 tlye yurtdışı s2 alırdım:)

Russell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş bana görede desire x ama sana kalmış birşey ama yinede söyliyim ace2 de kötü deil ben bi araştır derim..

Araştırdım zaten hepsini, fakat sonuçlar ve yorumlar çok kafa karıştırıcı. Hepsini öneren çıkıyor. Benimde gönlüm desire x den yana,onu almazsam ace 2 alırım heralde.

valla sola bence ace 2 den tasarım olarak çok daha hoş. gidip bizzat inceledin mi bilmiyorum ama mesela netteki fotolardan xperia p yi hiç beğenmemiştim gidip timde inceleyince gayette hoş bir tasarıma sahipti. yani netteki fotolara aldanma bizzat eline alıp incelersen daha iyi karar verirsin.. bunların arasında en iyi seçenek sola bence. ha ben olsam 800-900 tlye yurtdışı s2 alırdım:)

Desire X i inceleyemedim daha satışa sunulmadığı için :) One V-ace 2- sola arasında özellik bakımından en iyisi sola, fakat ben kafadan eledim. İçine sinmeyen bir telefonu kullanmaz kimse.

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ace 2 fena telefon değildir bugün sammobile da çıkan haberde Ace 2 ve Galaxy S Advance in 4.0.4 ICS yi es geçip direk 4.1.1 JB sürümüne güncelleneceği haberi çıktı o yüzden Desire X piyasaya sürüldüğünde fiyat konumlandırmasına göre Samsung hem Galaxy Ace 2 yi hemde Galaxy S Advance in fiyatlarında ayarlamalar yapcaktır ...

o yüzden bir miktar beklemekte daha yarar görüyorum cihaz almak için ayrıca Hepsiburada da i9070 Galaxy S Advance 960 liraya kadar düştü zamn içinde 899 lira bandına çekileceğini düşünüyorum ... Ace 2 ninde 749 lira olabileceği Galaxy W 600 649 arası konumlandırılacağını tahmin ediyorum ...

halberhacker58

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hmm desire x alabilirsin iyi bi cihaz ama ace2 de kötü deil ama ben yinede htc derim...tabi sana kalmış birşey

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Galaxy W olabilir Ace 2 Desire X Biraz para arttırırsan ile galaxy s plus olabilir. S plus çok stabildir bilginiz olsun . Hiçbir sorun yaşamadım babamda var cidden çok seri ve stabil . Rame dair hiçbir sorun yok kamera da güzel .

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Galaxy W olabilir Ace 2 Desire X Biraz para arttırırsan ile galaxy s plus olabilir. S plus çok stabildir bilginiz olsun . Hiçbir sorun yaşamadım babamda var cidden çok seri ve stabil . Rame dair hiçbir sorun yok kamera da güzel .

Galaxy S Plus derken hangi cihaz i9001 1.4 ghz tek çekirdek ve Adreno 205 olan mı yoksa i9070 olarak geçen orjinal ismi Galaxy S Advance olarak geçen 1 Ghz NovaThor 8500 çift çekirdek ve Mali400MP olan mı

Russell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Onu da biraz daha arttırarak s2 de almak mümkün :) Bu yola 700 TL den çıktım şu an 900 lere geldim. Daha fazla arttırmak istemiyorum bütçeyi.

FerdiCantemur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
biraz daha biriktir galaksi s3 al az kalmış biriktirirsin indirimli al

virüslü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet bende okudum az önce. Desire X mi ace 2 mi diye düşünüyorum şu an.

bence bekle zaten desire x eylül sonu gibi gelcekmiş karşılaştırmaları izleyip karar verirsin. bence solayıda düşün derim tasarımı göreceli olarak güzel ve oyun performansı ace 2 daha iyi

Russell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence bekle zaten desire x eylül sonu gibi gelcekmiş karşılaştırmaları izleyip karar verirsin. bence solayıda düşün derim tasarımı göreceli olarak güzel ve oyun performansı ace 2 daha iyi

Performans olarak daha iyi evet. Desire X nasıl olur o açıdan onu görmek lazım. Heralde desire x-sola-ace 2 üçlüsü arasında karar vermem gerekecek.

virüslü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Performans olarak daha iyi evet. Desire X nasıl olur o açıdan onu görmek lazım. Heralde desire x-sola-ace 2 üçlüsü arasında karar vermem gerekecek.

kesinlikle haklısın. ama bence desire x bu yarışta biraz geride kalıck gibi duruyo adreno 203 gpusunu kullanması sebebiyle