Twitter Hesap Dondurma ve Takipçilerin Silinmesi

Bu konuyu okuyanlar

nonameaccount

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar twitter hesabımı dün itibariyle dondurup bugün açtım following ve followers sayıları 0 gösteriyor! Önceden de böyle olmuştu ama düzeliyordu. Bekliyorum ama hala düzelmedi :( Takipçilerimin tamamen silinmesi gibi bir durum söz konusu olabilir mi ? Bu durumu twitter'a nasıl bildirebilirim. İngilizcem pek iyi değil mail atsam anlayıp geri dönüş yapmazlar lütfen yardım edin

nonameaccount

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya ingilizcesi iyi olan kimse yok mu ? Dün düzeldi bugün yeniden dondurmak zorunda kaldım ve açtım 1 saattir düzelmesini bekliyorum! Neden bu forumda kimse kimseye yardım etmek istemiyor ? Neden herkes kendine müslüman ? Yardım edin lütfen, mutlaka aranızda bilen biri vardır iki kelime yazmak zor geliyorsa telefon numaramı vereyim söylesin o zaman...

nonameaccount

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Allah aşkına yardımcı olun ya. 2 günden beri hesabım düzelmedi 0 takipçi 0 takip edilen! Başka birini takip etmek istiyorum o da olmuyor. Anasayfaya yeni tweet gelmiyor.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
silinmiyorlar, hesabın kendine gelmesi zaman alıyor, bende aynı sorunla karşılaştım :) tarayıcı geçmişini sil, çerezleri falan sil.. bi de öyle dene

nonameaccount

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
silinmiyorlar, hesabın kendine gelmesi zaman alıyor, bende aynı sorunla karşılaştım :) tarayıcı geçmişini sil, çerezleri falan sil.. bi de öyle dene
Kardeşim önceden birkaç saat içerisinde düzeliyordu ama şimdi neredeyse 2 gün oldu hala düzelmedi. Dondurup tekrar açıyorum bakıyorum yine düzelme yok. Sabaha kadar açık tutuyorum yine aynı. Twitter'dan destek istedim sorununuz çözüldü gibi görünüyor diye cevap geldi. Hala aynı tekrar gönderdim bende. Dediğin gibi çerezleri de sildim bekliyorum bir gelişme yok.

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Bir insan neden twitter hesabını askıya alır, ertesi gün tekrar açar ki?

1 seneden fazladır twiter kullanıyorum kimi zaman haftalarca ne olmuş ne bitmiş diye bakmadığım oldu bir gün bile hesabımı askıya almayı düşünmedim...

nonameaccount

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Özel nedenlerden dolayı geçici süreliğine birkaç kez devre dışı bırakmak zorunda kaldım kimi zaman bu 2 3 gün uzadı ama hiç böyle bir sorun çıkarmamıştı ama en son 2 gün önce devre dışı bıraktım ve açtığımdan beri böyle. Düzelsin bir daha devre dışı bırakmıycam. Ama düzelmiyor ki :(

SinekValesi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Bu gibi sorunlarda Twitter hesabınızı 48 saat içerisinde restore edeceğini söylüyor. Bkz.

Eğer 48 saatlik süreden sonra hala düzelme olmazsa şuradan twitter destek ekibiyle iletişime geçebilir, sorunu çözebilirsiniz. Saygılar.

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ya git kumda oyna.Aç kapa aç kapa hela kapısımı bu günü birlik vuruyorsun.

Marissa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba , twitter hesabini tekrar aktiflestirdigimizde hesabi korumali olan kullanicilara tekrardan ekleme talebi gidiyor mu acaba ?

Son mesajlar