Galaxy s2 test

Bu konuyu okuyanlar

sese5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ilk defa 2. el telefon alıcam. garantili felan. şimdi kontrole gittiğimde nelere bakmam gerektiğini soruyorum ? bildiklerim: kamera pembe ekran sorunu için kamerayı kontrol edicem. *#0*# bunla pixelleri kontrol edicem. çiziğine, inciğine cıncığına bakıcam. başka ne var ?

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
telefonu kokla ciddiyim adam belki sigara veya başka bir koku sindirmiştir telfona ayrıca batryanın akmadığına yanların ve kapağın tam oturduğuna dikkat et

sese5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi aklıma geldi. bu adam bir şeyler yapmıştır da becermiştir belki. telefonda şarj sorunu olabilir mi ? şarjı hemen bitiyor felan ? öyleyse sorun telefonda mıdır bataryada mı ? bunları nasıl kontrol ederim ? bu arada saolun hamza hocam. diğerlerinden de cvp bekliyorum

mgb10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Büyük ihtimal 1650lik tir o aldığında git 1850lik varsa onlardan al yeni batarya orjinal al

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
telefonun açılıp açılmadığına (vida olarak) bluetooth wifi veya ağ bağlantısının çalışır halde olmasına özellikle telefonun köşe ve tepe kısımlarında çizik, düşme belirtisi ve çatlaklarının olup olmadığına... bataryanın şişmemiş olması gerekli bataryanın alt kısmındaki küçük beyaz kağıdın farklı bir renge bürünmemesi daha da incelerim dersen ekranda çizik olmamasına bakabilirsin :)

sese5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi adam çiziksiz felan diyor inceleyince görücez zaten. bana daha çok yazılım ve telefonun içi lazımdı onları da siz hatırlattınız saolun. başka varsa bilen lütfen söylesin. vida olarak açılmayı kolayca anlarmıyız ki ? belli olur mu yani ? wifi bağlantısı olmayan bir yerde olabiliriz. wifi nasıl kontrol edicem ?

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
şimdi adam çiziksiz felan diyor inceleyince görücez zaten. bana daha çok yazılım ve telefonun içi lazımdı onları da siz hatırlattınız saolun. başka varsa bilen lütfen söylesin. vida olarak açılmayı kolayca anlarmıyız ki ? belli olur mu yani ? wifi bağlantısı olmayan bir yerde olabiliriz. wifi nasıl kontrol edicem ?

vidayı anlayabilirsiniz biraz dikkat gerekli zaten açılmış ise direk bırakın... wifi yi açmanız yeterli olacaktır ilk kontrol için... küçük beyaz kağıt çok önemli onu atlamayın

sese5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vidayı anlayabilirsiniz biraz dikkat gerekli zaten açılmış ise direk bırakın... wifi yi açmanız yeterli olacaktır ilk kontrol için... küçük beyaz kağıt çok önemli onu atlamayın
çok saolun. uyarıları almaya devam ediyorum. başka bilen varsa yazsın lütfen. önemli çünkü. (öğrenciyim, şapa gelirsem çok pis zarara gelirim)

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
çok saolun. uyarıları almaya devam ediyorum. başka bilen varsa yazsın lütfen. önemli çünkü. (öğrenciyim, şapa gelirsem çok pis zarara gelirim)

ilk kontrol için sadece bunları yapabilirsin :) ha birde imei kontrolü yapabilirsiniz... garantisi varmı falan öğrenirsiniz hemen

sese5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk kontrol için sadece bunları yapabilirsin :) ha birde imei kontrolü yapabilirsiniz... garantisi varmı falan öğrenirsiniz hemen
garantisi var dedi. k2 iletişim yazan bi kağıt vardı ilan resminde. türkiye malı dedi. türkiye garantili dedi. en çok korktuğum olaylardan birisi bunu da anlatırsanız süper olur. şimdi btk ya girince napıcam. orjinal olduğunu, sorunsuz olduğunu garantili olduğunu nasıl anlıcam ? ne yazması gerekicek ? imei telefonun neresinde yazıyor ? ne cvp verirsiniz bu dediklerime ? yordum sizi kusura bakmayın

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
garantisi var dedi. k2 iletişim yazan bi kağıt vardı ilan resminde. türkiye malı dedi. türkiye garantili dedi. en çok korktuğum olaylardan birisi bunu da anlatırsanız süper olur. şimdi btk ya girince napıcam. orjinal olduğunu, sorunsuz olduğunu garantili olduğunu nasıl anlıcam ? ne yazması gerekicek ? imei telefonun neresinde yazıyor ? ne cvp verirsiniz bu dediklerime ? yordum sizi kusura bakmayın

estağfirullah önemli değil ... arama kısmında *#06# yazarsanız imei numarası ekrana gelecektir bu numaranın telefonun arkasındaki numara ile örtüşmesi çok önemli (resimde örnek var)
imei_location2.gif

sorgulamayı buradan yapabilirsiniz ... sonuş aşağıdaki gibi olmalı

400775_135250073287795_130118126_n.jpg

oyungezgini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Temiz bir telefon kendisini net belli eder. Kapaklar, ekran ve bir arkadaşın dediği gibi kokusu.

sese5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
listeledim her şeyi. inşallah unuttuğumuz bir şey yoktur saolun abiler, kardeşler..

sese5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tolga cem beyden neleri kontrol etmem gerektiğini söylemesini istedim. ''bizde sıfır ayarında garantili s2 var onu sana satalım'' dedi :D koyun can kasap et derdinde :D