Cep Telefonu Mu Tablet Bilgisayar Mı Dizüstü Bilgisayar Mı Portatif Oyun Konsolu Mu?

Bu konuyu okuyanlar

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şu anda Dünya'nın en kararsızıyla,maymun iştahlısıyla karşı karşıyasınız :biggrin: Öncelikle söylemeliyim ki şu anda evde sıkıntıdan ölüyorum,oyun konsolum da,dizüstü bilgisayarım da,tablet bilgisayarım da,cep telefonum da yok.Ablamın dizüstü bilgisayarını kullanıyorum,daha önce Nokia 6070 cep telefonum vardı,kamerası daha 0.3 MP'ydi size öyle deyim.Şu anda teknolojik olarak bir MP3 çalarım var. (Philips GoGear) Bu arada 7.sınıf yakında başlıyor.Normalde bisiklet sürerek ve havuza giderek eğleniyorum,ama artık teknolojiye sıkı bir giriş yapmam lazım.Ocakta elime 820 TL geçecek ve bunla aşağıda gördüğünüz dört aletten birini almayı düşünüyorum;

Cep Telefonu - HTC ChaCha - 499.90 TL

phone.png

Tablet Bilgisayar - Sony Tablet P - 514,47 TL

Sony-Tablet-P.jpeg

Dizüstü Bilgisayar - HP 630 - 801.60 TL

bilgi-net_132792487770.jpg

Portatif Oyun Konsolu - Nintendo 3DS XL - 700 TL

3ds-xl-yellow-5.png

Öncelikle madem o kadar paran varmış tam bütçene uyan bir şey al demeyin,sadece bunlardan birini almayı düşünüyorum,ve bu arada parası yüksek olana göre de düşünmeyin,hangisi beni daha çok eğlendirir ve ihtiyaçlarımı karşılar?

patientia

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar şu anda Dünya'nın en kararsızıyla,maymun iştahlısıyla karşı karşıyasınız :biggrin: Öncelikle söylemeliyim ki şu anda evde sıkıntıdan ölüyorum,oyun konsolum da,dizüstü bilgisayarım da,tablet bilgisayarım da,cep telefonum da yok.Ablamın dizüstü bilgisayarını kullanıyorum,daha önce Nokia 6070 cep telefonum vardı,kamerası daha 0.3 MP'ydi size öyle deyim.Şu anda teknolojik olarak bir MP3 çalarım var. (Philips GoGear) Bu arada 7.sınıf yakında başlıyor.Normalde bisiklet sürerek ve havuza giderek eğleniyorum,ama artık teknolojiye sıkı bir giriş yapmam lazım.Ocakta elime 820 TL geçecek ve bunla aşağıda gördüğünüz dört aletten birini almayı düşünüyorum;

Cep Telefonu - HTC ChaCha - 499.90 TL

phone.png

Tablet Bilgisayar - Sony Tablet P - 514,47 TL

Sony-Tablet-P.jpeg

Dizüstü Bilgisayar - HP 630 - 801.60 TL

bilgi-net_132792487770.jpg

Portatif Oyun Konsolu - Nintendo 3DS XL - 700 TL

3ds-xl-yellow-5.png

Öncelikle madem o kadar paran varmış tam bütçene uyan bir şey al demeyin,sadece bunlardan birini almayı düşünüyorum,ve bu arada parası yüksek olana göre de düşünmeyin,hangisi beni daha çok eğlendirir ve ihtiyaçlarımı karşılar?

Aman Nintendo'ya bulaşma derim :D :D cünkü portatif oyun konsolları bana göre Nintendonun pek başarılı değil Xperia P tablette pek başarılı bulmuyorum cünkü Sony yavaş yavaş geliştirmeye başladı kendini örnegin IFA 2012 deki Xperia Tablet S onun için sağlam bir başlangıç oldu eski tabletlerinden şikayetçi çoğu kişiler.

Ben sana telefon öneririm Xperia Arc S önerebilirim gittigidiyor 'da 0 Arc S ler 899 tl den başlıyor.Bakarsan bi iyi olur.Eğer illa bilgisayar diye tutturucak olursan ben sana toplama masaüstü bilgisayar öneririm.Cünkü oyun olsun vb. daha rahat hem 800 TL'lik bir laptop'tan aman aman bir performans alamazsın sonuçta.

Ben Ankara'da iken kasamı 900 tl'ye toplatmıştım gayette özellikleri iyiydi o zaman göre hala iyi bakarsak kabaca şöyle:

4 GB Ram
İntel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz(İ3 İ5 İ7 o zaman yeni cıkmıstı pek bilgim yoktu haklarında o nedenle böyle :) )
Ekran kartı:ATI RADEON HD 4600 2.5 GB 128 BİT

kabaca böyle bir şey de düşünebilirsin bence :)

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Bence bilgisayar al ama laptop alma.O fiyata o laptoptan daha iyi bir sistem toplanabilir.

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Sony Tablet P'den de vazgeçtim tablet olarak,eğer tablet alırsam Blackberry PlayBook alırım...

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Para,para,para :) Param olsa tabi ki de Galaxy Note alırım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Taşınabilir konsol olarak psp al çünkü nintendo nun oyunları psp nin oyunlarının yanında sönük kalıyor ayrıca psp yi kırdırıp bedavaya yüzlerce oyun oynayabilirsin. psp'ler 250-450 lira arasında şimdi yeni ps vita çııktı ama onlar kırılamıyor daha o yüzden psp en iyisi .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:confused1:arkadaş bu sıkıntı bendede var pc mi yoksa telefonmu diye düşünüyorum[ telefonumda var pcde eski modeller:cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende tablet laptop ve telefon arasında karar veremiyoru lütfen yardım edin ve bir sorum daha var laptop ve tablet aynı işi mi görüyor tablet leptoptan dahamı kullanışsız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler heyecanlanmayın şimdi hepsini yapacak birşey sony xperia play