MTP USB aygıtı yüklemesi başarısız. Çözümü bilen yardım etsin.

Bu konuyu okuyanlar

emreke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, telefonu(xperia sola) usb ile bilgisayara bağlayınca MTP USB aygıt sürücücüsü yazılımı yüklenmiyor, bundan dolayı telefonumu bilgisayarda göremiyorum, pc companion da telefonu görmüyor. 2 farklı bilgisayarda da denedim fakat sorunu çözemedim nedir bu mtp aygıt hatası anlamadım. hataya aşağıda resimlerden bakabilirsiniz.
cr6pm.png

cr8k2.jpg

m.Mypat

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://www.devid.info/tr/51467

Buradaki dosyayı indirip bir deneyebilirsin. Rar dan çıkardıktan sonra Aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelleştir diyip çıkardığımız dosyaları hedef olarak gösterelim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yok sorun düzelmedi mtp usb aygıtı yine başarısız. :(((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çözüm:

Telefon > menü > ayarlar > uygulamalar > uygulamaları yönet > Tümü > MTPApp bul ön bellek ve verileri temizle ( telefon PC'ye bağlı olmayacak bu sırada ) sonra bağla PC'ne :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben xperi s kullanıyorumm tlefonumu bilgisayara bağladığımda mtp başarısız diyor yardımcı olabilirmisiniz bu konuda şimdiden teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benımkıde LG-P705 Aynı hatayı bende alıyorum cogu secenegı denedım gende ıse yaramadı yardım edermısınz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aygıt ve yazıcılardan mtp yi tıkla donanım dan aygıtı güncelle sorun çözükldü :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende galaxy wonder var bendede mtp hatası veriyo ne yapicam?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben casper nirvana tablet 7 inç kullanıtorum aygıtı sürücü yazılımı yüklenmiyor diyor neyapabilirim lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
casper nirvana tablet için usb kablosunu taktığımda 'yüksek hızlı olmayan hub'a bağlı bir yüksek hızlı usb aygıtı' diye birşey çıkıyor yardım alabilir miyim lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayarım açıkken bianda mavi ekren geliyo. bilgisayarınızı yedinden başlatın birdaha aynı sorunla karsılaşırsanız sunucunuza basvurun diyo ne yapabilirm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a
benim sony xperia lt 22 telefonum var bilgisayarımda xp yüklü olduğu için telefonu depolama aygıtı olarakta görmüyor modem olarakta görmüyor modem olarak kullanmak istediğim den dolayı mtp device hatas yükleme sırasında bir hata oluştu diyor sorunu nasıl çözerim ? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefon galaxy s3 mtp yazılımı hatası veriyor nasıl düzeltirim bilen varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimki de wonder mtp hatası veriyoo yardımcı olur musunzu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım sony xperi L mtp hatası verıyor pc ye baglanamıyorum delircemm yardımmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sony xperi l var bende aynı hatayı veriyor yüklenmiyor bu mtp nese delirtcek benıı yardımm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benımki SAMSUNG Galaxy S3 aynı sorunu ben de yasıyorum yardımlarınızı bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum :)

oduncu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kaspersky kullanırken boyle bi sorunla karşılaşmıştım reg ayarlarından bişeyler silmek gerekiyordu

turan3068

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
- 'regedit' diyip registry editörü açıyoruz.
- Sonra sırasıyla hkeylocalmachine>system>current control set>control>class'ı açıyoruz.
- Burada en altta yada bir üstünde “{EEC5AD98-8080-425F-922A-DABF3DE3F69A}” yazan yeri bulup tıklıyoruz.
- Sol tarafta açılan pencerede en altta Upperfilters adlı satırı sağ tıklayıp siliyoruz.

sonra kapatıp açın sonra usb yi bağlayın tanıması gerekiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bendede aynı sorun var s3 mini yi usb ye bağlıyom bu donanımı yüklerken sorun oldu aygıtın yüklenmesi sırasında hata oluştu belirtilen hizmet yüklü değil diyor ya lütfen yardım

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Aynı sorunu ben de yaşadım. Cihazın usb bağlantısını kesin, bilgisayarım>aygıt yöneticisinden cihazı kaldırıp tekrar bağlayın, driverler tekrar yüklenip cihazı görecektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çözüm:

Telefon > menü > ayarlar > uygulamalar > uygulamaları yönet > Tümü > MTPApp bul ön bellek ve verileri temizle ( telefon PC'ye bağlı olmayacak bu sırada ) sonra bağla PC'ne :)

Aynı yolu izledim ama ban de ön bellekte 0 yazıyo olmadı malesef