Nokia Lumia 920 Hakkında Herşey

Bu konuyu okuyanlar

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
güzel bir telefona benziyor.ram kaç gb o yazmamış.

FerdiCantemur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lumia 920, 1.5 GHz çift çekirdekli Snapdragon S4 işlemci, PureViewteknolojisine sahip 8 Megapiksel arka kamera, 4.5 inch dokunmatik ekran,Full HD video kayıt özelliği, 2000 mAh pil gibi özelliklere sahip

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
kablosuz şarj olayı wi-fi ile mi olacak eğer öyleyse sağlığa zararlı olur

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
onu bunu bilmemde şarkı süper

"32 GB dahili hafıza ile gelen ... 1 GB dahili hafıza ve USB'den şarj olabilme gibi özellikleri de bulunuyor."

DAHİLİ HAFIZASI KAÇ ? 32 mi 1 mi hacı?

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
ilerde acısını çekersin ama kanser falan

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
donanım bakımından bu defa iyi bir iş çıkartmış nokia. fiyatı da uygun olursa alınabilir bir telefon olacaktır. yine de samsung ve htc'nin de wp8 telefonlarını görmek lazım.

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
[MENTION=174029]Özgür Çetin[/MENTION]

Anasayfadaki resimde ''ilk kez ShiftDele.Net'te'' diye yazıyor bir yazım hatası var bilginize.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Telefon güzel duruyor. İşletim sistemi de tutarsa belki satılır. Nokia sonunda düzgün donanımlar kullanmaya başladı.

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
Yakında Windows Phone bölümünede talip olacam gibi gözüküyor hehe :D

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Efsane geri mi dönüyor sanki? :) Hem de Windows'un mobile'de pazar arayışıyla beraber...

sesu12

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Güzel telefon olmuş, Nokia pazara geri dönüyor..

free_agent

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Nokia eski günlere dönüşün sinyallerini verdi bence.

Tasarım çok iyi,renk çeşitliliği güzel olmuş
Kamera muazzam,city lens,hareketli foto ve istenmeyen kişileri fotodan çıkartma özellikleriyle akıllı telefonlardaki açık ara en iyi kamera
Ekran ve dokunmatik kalitesi çok iyi(puremotion hd+)
Windows phone 8 işletim sistemi harika ama marketin gelişmesi gerek,microsoft mobil pazara ağırlığının koymak isteyecektir, o yüzden market gelişecektir
Kablosuz şarj ve müzik özellikleri telefonun albenisini arttırıyor.
Donanım olarak tek çekirdekle bile çok iyi iş çıkartan wp8 bu donanımla çok iyi çalışacaktır.

Pek eksisi olmayan bir telefon.Tabi soru işaretleri yok değil.Ama Nokia beklenen atılımı gerçekleştirdi diyebiliriz.Çok kızıyordum Nokia'ya ama birgün tekrar toparlanacağını tahmin ediyordum.Bugün görünen o ki Nokia devler ligine geri dönüyor.

sesu12

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Fiyatı nekadar acaba bu makinenin ?

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
Nokia eski günlere dönmeye başladı.Tasarımı çok hoşuma gitti.Donanımı da güzel.Bakalım fiyatı ne olacak ?

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Nefis olmuş ama sağolsun Nokia TÜrkiye bu telefonu 2012 içinde sunamaz bence.

Nokia Türkiye'nin iddiası 2012 içinde satışa sunulacak diyor ama...

Sarı renk ütopik olmuş. Farklı olmak isteyenlerin ilk tercihi olacaktır.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Aslında çok şık ama özellikleri tatminkar değil.Nokia bir şekilde paçayı kurtarabilir.Ucuz fiyat politikası uygulayarak.Eğer bu telefon S3 ve iPhone 5 ile aynı veya yakın fiyatta olursa Nokia'ya yazık olur.1000-1200 lira arası yapsın bu telefonu Nokia PATLAR GİDER !!!

tastk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence harika bir iş çıkarmışlar fiyatının 1.500 TL yi geçiceğini zannetmiyorum iyi bir satış hacmi yakalyabilirler

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Çok şık bir telefon.
Donanım wp8 ile nasıl bir performans sergiler bekleyip görmek lazım.
Fiyat aralığı 1000-1300 aralığı olursa iyi bir satış grafiği yakalar.
Tebrikler Nokia sonunda iyi iş çıkarttın.

Seni Androide de bekleriz :)

musdi27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazı özellikleri ile rakiplerinden üstün.Örneğin; 326 ppi pixel yoğunluğuna sahip PureMotion HD+ ve ClearBlack teknolojili bir ekrana sahip olması..PureView teknolojili 8.7 Mpix kamera ve hareketli cisimleri fotodan silmesi..Kablosuz şarj..Ve güzel aksesuarları...

Ayrıca internette bu telefon hakkında araştırma yaparken bir videoya rastladım; videoda 3 kişinin fotoğrafını çekiyordu.Hepsini gülerken çekemiyor ve ayarlardan gülmeyen kişinin yüzünü, gülerken çektiği fotoğraftaki yüzle değiştirebiliyordu (Aynı mekanda art arda çekim yapmıştı.) .Bu özelliği çok dikkatimi çekti.Acaba diğer WP8 cihazlarında da böyle bir özellik var mıdır?

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ben fiyatını 1.500 ve üzeri olmasını bekliyorum.. Windows phone arayüzü hoşuma gitmiyor yeni sistem üzerine çalışmalı bence nokia ve çok çabuk toparlayabileceğini sanmıyorum zamana ihtiyacı var nokianın..

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
etrafta windows phone kullanan yokki bakalım nasıl birşey şu win li nokialar ona göre alınır en azından milletten farkınız olur iphonea verilen paraya yazık ama bu telefona değer

Ultrayer6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ekran küçük değil, windows phone 8'de kutucuklar ortaya konulduğu için öyle görünüyor. windows phone 7'de de kutucuklar ortada değil, sola yapışıktı. o haliyle ekran sadece solda değildi değil mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen türkyede son fiyat olarak 1100 1200 olursa patlar gider android falan yalan olur kandırmayı kendinizi :D