Samsung Galaxy Note şarj sorunu

Bu konuyu okuyanlar

idagureli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar galay note 3 4 gün oluyor alalı telefonun şarjı inanılmaz çabuk bitiyor gps internet kapasamda çabuk bitiyor ki benim işim sürekli şnternette... 1 1.5 saat içinde şarjım tamamen bitiyor ve şarja taktıgımda %100 dolması 3 4 saati buluyor bir kaç tane application indirdim pili kontrol eden ama hiçbiri işe yaramadı bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
kardeşim daha 3-4 gün oldu diyosun daha pili açılmamış ki tmm yine yetmez şarjı ama 1-1,5 saatte bitmmez 1 aya en iyi performansı alırsın

Péder

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bende galaxy s3 var ilk günler 8-9 saati geçmiyordu şarjı 1-2 hafta kullandım şimdi daha iyi 1.5 güne yakın gidiyor

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Nolursa olsun ama pil 1 saatte bitmez bitiyorsa sorun vardir. 7 saat civari olabilir , ama 1 saatte bitmemeli.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Tel de sıkıntı vardır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkakadaslar telefonumu sarjdan cıkarttım ama halen sarj oluyor ıbaresı cıkıyor sorun neden kaynaklanır????????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonumu sarja takıyorum sarj oluyr ibaresi çıkıyor 20saniye sonra sarj ibaresi gidiyor sorun nedir telefonum daha yeni üstelik

By Fixed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum sen telefonun fabrika ayarlarına döndür büyük ihtimal sorun kalmayacaktır. Eğer sorun devam ediyorsa Wipe işlemlerini yap. Google'da yazarsan bulursun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende samsung note 3 e sahibim daha 6 ay oldu ama şarj olmuyor kapandı kaldı hiç bir şekilde dolmuyor