Xperia Arc Android 4.0.4 Sorunu !

Bu konuyu okuyanlar

Xperia-Arc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben 2.3.4te çok seviyordum telefonumu gayet seri ve hızlıydı ama 4e geçtikten sonra menü ve ekran geçişlerinde takılmalar oluyor ve artık eskisi gibi her oyunu oynayamıyorum oynayamıyorum telefonum çok yavaş !!!!

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Fabrika ayarlarına sıfırlamanı öneririm .

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Geçmeyeydin gardaş zorlamı geçirdiler

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Geçmeyeydin gardaş zorlamı geçirdiler

Geçmesi lazım artık avrupada İCS'yi eskittiler biz hala Jelly Bean yüzü göremedik. Sonuçta İCS ile birlikte performans artışı birçok +lar katıyor cihaza.Fabrika ayarlarına sıfırlar ise sorun bence çözülür

Bu arada çok güldüm yorumuna :D :D :D

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Geçmesi lazım artık avrupada İCS'yi eskittiler biz hala Jelly Bean yüzü göremedik. Sonuçta İCS ile birlikte performans artışı birçok +lar katıyor cihaza.Fabrika ayarlarına sıfırlar ise sorun bence çözülür

Bu arada çok güldüm yorumuna :D :D :D
:D :D :D valla ben daha bırak ICSyi Value pack yüzü göremedim daha :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bir şey sorucam bende sony xperia sola var ıcs yi ben mi güncelliyeceğim yoka telefon kendi kendine mi güncelleşecek

Litityum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir şey sorucam bende sony xperia sola var ıcs yi ben mi güncelliyeceğim yoka telefon kendi kendine mi güncelleşecek
Bilgisayar Üzerinden Güncellenecek sanırsam ama tam emin değilim. Xperia Neo V cihazımı Bilgisaar üzerinden güncellemiştim.

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2

Bu tür büyük degişiklikleri telefondan güncellemen imkansız. Bilgisayar üzerinden PC Companion ya da Sony Update Service programlarını yükleyerek telefonunu güncelleyebilirsin. :)

Yandık anam :D s3 alacağım teprik yokmu :D Ben neli alıcam şimdi ve en iyisi ne :D

Sen neli alıcaksın :D S3 ler İCS yani İce Cream Sandwich güncellemesi geliyor yani Androidin. 4.0.4 versiyonu en son diyebiliriz cünkü Jelly Bean alan telefon pek yok gibi. İCS'den Sonra Jelly Bean güncellemesini alıcaksın ve S3 ile hayatına devam ediceksin :D

Bu arada Asistan oldum :lol:

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Yandık anam :D s3 alacağım teprik yokmu :D Ben neli alıcam şimdi ve en iyisi ne :D
Jelly Bean en son şimdi.Ama Key Lime Pie'ı bekletirler diyorlar.Jelly Bean'i kullanan bi Nexus var herhalde.Ama S3'e de bu sıralar güncelleme gelecek deniyor :D

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Bu tür büyük degişiklikleri telefondan güncellemen imkansız. Bilgisayar üzerinden PC Companion ya da Sony Update Service programlarını yükleyerek telefonunu güncelleyebilirsin. :)

Sen neli alıcaksın :D S3 ler İCS yani İce Cream Sandwich güncellemesi geliyor yani Androidin. 4.0.4 versiyonu en son diyebiliriz cünkü Jelly Bean alan telefon pek yok gibi. İCS'den Sonra Jelly Bean güncellemesini alıcaksın ve S3 ile hayatına devam ediceksin :D

Bu arada Asistan oldum :lol:
Bana her yol trabzon :D Sabah akşam girersen öyle olur :D

Jelly Bean en son şimdi.Ama Key Lime Pie'ı bekletirler diyorlar.Jelly Bean'i kullanan bi Nexus var herhalde.Ama S3'e de bu sıralar güncelleme gelecek deniyor :D
Gelirse gelsin umrumda diil :|

Xperia-Arc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yorumlarınıza çok güldüm sağolunda sonucta herkes performans artacak diye geçti ıcsye bende fabrika ayarlarına sıfırladım ama ram ve işlemci çok kullanılıyo android 2de böle değildi sony jell bean verecek deniliyor jelly bean güncellemesi ile telefon hızlanırmı sizce yani jelly bean ıcsden hafif mi ??

burgazlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mrb arkadaşlar ben experia P kullanıyorum ve 4.0.4 güncellemesini bilgisayar üzerinden yaptım.Telefon çok farklı oldu ama bende ağırlaşma, takılma gibi sorunlar yok.Pil de süre arttı(yoğun kullanımda bile 2 gün Oldu) bayağı.Rom güncellemesinden sonra fabrika ayarlarına dönüş yaptım,hiç sorun yok. Haydi Sony JB bekliyoruz artık.

Xperia-Arc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bi cevap yazn daa koskoca forumda bi yardm eden yok ?

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2

Yahu Sony'nin neyi varmış bütün firmalardan iyi ne güncelleme sıkıntısı yok ne de yazılımsal olarak bir problemi yok kullanmadan yorum yapan insanlara hep gıcık olmuşumdur sizin yüzünüzden insanların akılları karışıyor.

yorumlarınıza çok güldüm sağolunda sonucta herkes performans artacak diye geçti ıcsye bende fabrika ayarlarına sıfırladım ama ram ve işlemci çok kullanılıyo android 2de böle değildi sony jell bean verecek deniliyor jelly bean güncellemesi ile telefon hızlanırmı sizce yani jelly bean ıcsden hafif mi ??

Arkadaşım öncelikle dedigim gibi Xperia S sahibiyim 1GB rami var android işletim sistemleri ramin bir kısmını alır zaten sistemden.Yani 1GB ise ramin 850 kalır.Ancak hepsi dolu bile olsa bir program bir oyun açmak istediginde açabilirsin hiçbir sorun olmaz.Android 4.0.4 kapsamlı bir android sürümü ve gingerbreadden daha iyi bu nedenle rami bir tık daha fazla kullanıyor olabilir telefon kasmıyorsa sorun yok cünkü fabrika ayarlarına sıfırladın mı bütün problemler ortadan kalkıyor.Gelelim Jelly Bean konusuna Sony 2011 modelleri için Jelly Bean verecek mi vermeyecek mi belli değil sanırım . Ancak Jelly Bean vermese bile Sony'nin yaptıgı acıklamaya göre 2011 xperialara kücük kücük ara güncellemeler vericek . Çeşitli hızlandırmalar vb. ha ben isterim Jelly Bean'imi dersen rom yükleyebilirsin.

Bu arada cevap vermekte geciktim kusra bakma :)

Xperia-Arc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yahu Sony'nin neyi varmış bütün firmalardan iyi ne güncelleme sıkıntısı yok ne de yazılımsal olarak bir problemi yok kullanmadan yorum yapan insanlara hep gıcık olmuşumdur sizin yüzünüzden insanların akılları karışıyor.

Arkadaşım öncelikle dedigim gibi Xperia S sahibiyim 1GB rami var android işletim sistemleri ramin bir kısmını alır zaten sistemden.Yani 1GB ise ramin 850 kalır.Ancak hepsi dolu bile olsa bir program bir oyun açmak istediginde açabilirsin hiçbir sorun olmaz.Android 4.0.4 kapsamlı bir android sürümü ve gingerbreadden daha iyi bu nedenle rami bir tık daha fazla kullanıyor olabilir telefon kasmıyorsa sorun yok cünkü fabrika ayarlarına sıfırladın mı bütün problemler ortadan kalkıyor.Gelelim Jelly Bean konusuna Sony 2011 modelleri için Jelly Bean verecek mi vermeyecek mi belli değil sanırım . Ancak Jelly Bean vermese bile Sony'nin yaptıgı acıklamaya göre 2011 xperialara kücük kücük ara güncellemeler vericek . Çeşitli hızlandırmalar vb. ha ben isterim Jelly Bean'imi dersen rom yükleyebilirsin.

Bu arada cevap vermekte geciktim kusra bakma :)

sağol arkadaşım ya dediklerin ikna edici düzeyde bende ram 512 sistem dışında kalan ise 34o civarı hatta daha az 3 4 kere sıfırladım fabrşka ayarına ama menü geçişleri falan takılmalar oluyor sd dosyası olan oyunlar yüklediğimde ise mesela nfs hot pursuit araba sesi takılmalı gelio inşallah düzeltirler sony 1 numara ! :D bide herkes senin kadar duyarlı olsa

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
sağol arkadaşım ya dediklerin ikna edici düzeyde bende ram 512 sistem dışında kalan ise 34o civarı hatta daha az 3 4 kere sıfırladım fabrşka ayarına ama menü geçişleri falan takılmalar oluyor sd dosyası olan oyunlar yüklediğimde ise mesela nfs hot pursuit araba sesi takılmalı gelio inşallah düzeltirler sony 1 numara ! :D bide herkes senin kadar duyarlı olsa

Hot pursuit bende de sorunlu sorunu genel sanırım . Eğer herhangi bir sorunun olursa bir mesaj uzagındayım hocam iyi forumlar :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
0212473777 bu numarayı ara destek hattı seni eski sürüme tekrar geçirirler telefonda tarif ediyorlar güncellem iptalini

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar sony ericson xperia arc s kullanicisiyim birkac ay once aldim telefonumu herhangi bir problemim yoktu fakat son birkac haftadir oyun oynarken kendi kendine kapaniyor guncelleme yapmistim ondan kaynakli bir hatami yoksa baska sebep mi vardir bilemiyorum bu konuda bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi acaba bana :)

tiryaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar sony ericson xperia arc s kullanicisiyim birkac ay once aldim telefonumu herhangi bir problemim yoktu fakat son birkac haftadir oyun oynarken kendi kendine kapaniyor guncelleme yapmistim ondan kaynakli bir hatami yoksa baska sebep mi vardir bilemiyorum bu konuda bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi acaba bana :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
arc s e android 4.0 güncellemesi yaramadı :) oyunlarda kasılmalar filan yapıyor. en iyisi 2.3 e geri döndürmeniz sanırım :)

tiryaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arc s e android 4.0 güncellemesi yaramadı :) oyunlarda kasılmalar filan yapıyor. en iyisi 2.3 e geri döndürmeniz sanırım :)
aynen ya bu surume gectıgımden berı telefonda yavaslamalar kasılmalar oldu ozellikle oyun oynarken kendiliğinden kapanıyor :((

efee05

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Altın gününe çevirdiler pasta,börek :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım bazı arc s lerin arka kapakları sorunlu ve batarya hareket ettiği için kapanıyor..batarya ile kapak arasına kağıt sıkıştır büyük bir olasılıkla olacaktır..2 arkadaşım bu şekilde sorunsuz kullanıyor bende de var ama bende henüz kapanma olmadı..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2.3.7 sürümüne nasıl geri dönülür bunuda birisi açıklarmı acaba rica etsek ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eskı surume nasıl donulcek bendede aynı problemler oldu 4.0 gectım ekran takılıyor intenet hızı dustu bazen msj yazıyo gozukuyo yazılmıyo bunun uzerıne telefoncu ya da yolladım fakat hıcbırsey yapamadılar hala aynı