Erkekler Melektir!

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ormancının biri, dalları nehrin üzerine sarkan ağacı keserken, baltasını suya düşürür. "Aman Tanrım!!" diye bağırdığında, karşısına bir peri çıkar ve niçin bağırdığını sorar.

Ormancı, baltasını suya düşürdüğünü, ama hayatını kazanabilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu anlatır. Peri suya dalar ve elinde altın bir baltayla tekrar belirir. "Baltan bu muydu?" diye sorar.

Ormancı, "hayır" cevabını verir.

Peri tekrar suya dalar ve bu defa elinde gümüş balta tutmaktadır.

- Baltan bu muydu?

- Hayır...

Peri, üçüncü defa sudan demir baltayla çıkar.

- Peki baltan bu muydu?

- Evet, der ormancı.

Onun dürüstlüğü perinin çok hoşuna gider ve baltaların üçünü de ormancıya verir.

Aradan birkaç ay geçer. Bir gün, ormanda eşiyle birlikte yürürken, karısı suya düşer. Ormancı gene "Aman Tanrım!" diye bağırır ve peri gene eskisi gibi karşısında belirir.

- Ne diye bağırıyorsun?

- Karım suya düştü.

Peri suya dalar ve Jennifer Lopez ile birlikte geri döner. "Senin karın bu mu?" diye sorar. Ormancı hemen "Evet" cevabını verir.

- Yalan söylüyorsun... Gerçek karın Jennifer Lopez değil.

Ormancı özür dileyerek durumu izah eder:

- Özür dilerim sevgili peri. Ortada bir yanlış anlama var. Eğer Jennifer Lopez için hayır deseydim, bu sefer Catherine Zeta-Jones ile geri dönecektin; ona da hayır deseydim karımla dönecek ve her üçünü de bana verecektin. Ben fakir bir adamım, üç kadının sorumluluğunu taşıyacak değilim. Bu yüzden Jennifer Lopez'e hemen evet dedim.

http://fwmail.net/fikra/erkekler-melektir/

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
İyi de J.Lopezin suda ne işi var ? :p

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
hangi su acaba bu nerdedir ki

v3l1baba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben olsam o melegi yakalar zincirlerdim,sonra ne istersem onu getirir gotururdu.eyi de olurdu haaa.

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ormancıya bir soru sormak istiyom kimi yiyon olm sen :D:D karı dırdırını bilirim açık konuşsaydın bari :D:D beni yiyemezsin :D