Regal COOL 2681 Buzdolabı

Bu konuyu okuyanlar

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
52669779.regal-cool-2681.jpg

[h=2]Ürün özellikleri - Regal COOL 2681[/h]
Formasyon Bağımsız
Stil Üst dondurucu
[h=3]Enerji[/h]
Enerji sınıfı A
Enerji tüketimi 412 kWh
[h=3]Fonksiyonlar[/h]
No frost Hayır
[h=3]Bölmeler[/h]
Dondurucu raf sayısı 2
[h=3]Raflar[/h]
Soğutucu raf sayısı 4
[h=3]Boyutlar[/h]
Genişlik 54 cm
Yükseklik 160 cm
Derinlik 63.8 cm
[h=3]Ek özellikler[/h]
Dondurucu kapasitesi 2.5 kg/day
Çift taraflı kullanılabilir kapı Evet
Ekran Hayır

• Buzdolabı tipi: Çift kapılı statik
  • Değiştirilebilir kapı açılış yönü: Evet
  • Enerji sınıfı: A
  • Brüt hacim: 268 lt
  • Çıkarıp yıkanabilen kapı rafları: Evet
  • Enerji tüketimi (kWs/24 saat): 1.25
  • Dondurma kapasitesi (kg/24 saat): 2
  • Boyutlar (Y x G x D): 160 x 54 x 60 (cm)

Mağazalar ve fiyatları kaynak ta bulabilirsiniz.
Kaynak

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
[MENTION=142972]tambjk[/MENTION] Bu bölümde nasıl bir konu bekliyordun konu saçma diye eleştiriyorsun saçma olmayanı aç da görelim veya gereksiz yere ortamı germe istersen ...

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
:) siz beni hiçbir hakaret etmediğim halde sürekli sansürlerseniz kendimi nasıl savunabilir, ifade edebilirim ki?

Size forumculuk dersi verecek değilim ama;

-x marka diğer rakip ürünlere oranla %50 enerji tasaruflu bir buzdolabı üretmiştir,
-y markasının bilmemne mağazasında %30 indirim vardır,
-z markasının 123 nolu modelinde üretimden kaynaklı hata vardır ve toplatılıyordur,
-t marka çamaşır makinelerinin motorları çin de üretiliyordur ve radyo aktivideten dolayı bazı ülkelerde yasaklanmıştır,
-x,y,z,t markalarının aynı seviyedeki ürünleri fiyat/performans/dayanıklılık gibi kriterlerle karşılaştırılmıştır,
-v markası türkiyede en çok satan model olmuştur,
-w markası tasarım harikası yeni bir seri duyurmuştur,
-yeni evlenenler için beyez eşya set kapmanyaları vardır,
-
-
-

bunların haberleri yapılabilir ve liste uzayıp gider. Olması gereken benim fikrimce böyle. Benim bu konuda bir iddiam yok o nedenle bir girişimin de olmadı. Bu yapılanı eleştirme yada daha iyisini isteme hakkım olmamasını gerektirmez.
@Korpe 'nin yaptığı google dan aratıp hiç bir özelliği olan standart ürünlerin kullanım klavuzlarından ilk sayfayı kapyalayıp foruma yapıştırmak. Gerçekten emek olsa saygı duyacağım...

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Sende yap ozaman madem iddan da tutarlısın senınkınıde gorelim ozaman..Ayrıca ben en azından bir girişimde bulunuyorum oda en azindan bu bolümler biraz canlansın hemde hic bir isteğim olmadan .. sen boyle insanlarin yaprıklarından açık aramak yada kendine bir pay cıkarmak ıcın baya iyi şeyler sarf ediyorsun yazık.. boyle kendini ne duruma düşürdüğünü umarim anlamişsindir.

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
[MENTION=115737]Kurşun Kalem[/MENTION] hocam bir çok ürünü ucuz evet :)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
[MENTION=142972]tambjk[/MENTION] Bu şekilde tepki göstersen kimsede senin mesajlarını silmez konuyu açan arkadaşta bir sonraki açacağı konusunda bunları göz önünde bulundurur.

Peki senin yaklaşım şeklin nasıl " Mod olmak için saçma konular açma " böyle bir cevaba oda benzer bir cevap verir bende yönetici olarak gelir mesajları silerim gerekirse üstüne birde ceza vermek zorunda kalırım.

Umarım anlatabilmişimdir olayı. :)

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Mod olmak icin :))) akıkoko öyle bir niyetim olsa idi zaten 2 hafta beklediler yöneticiler mod alımı icin cağrıda bulundular ozaman başvuru yapmadım da şimdimi yapacağım iyi forumlar

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
[MENTION=74929]Korpe[/MENTION] , herhangi iddia da bulunmadım, sadece fikirlerimi söyledim. Eğer bir girişimde bulunuyorsan eleştirileri de göze alman gerekir. Herkes yanlış yapabilir, benim yanlışım olmuşsa uyarırsınız ve ben açıklamasını yaparım. Senin yaptığının da yanlış olduğunu ifade ettim, eleştrimi kabul edersin yada etmezsin o senin bileceğin birşey. Ama eleştiri olmaz ise kalite yükselemez unutma.

Forum'un ilgili kısmı cansız katılıyorum fakat burda neden böyle olduğunun tespit edilmesi gerekiyor. Konu yetersizliğinden mi yoksa konulardaki kalite yetersizliğinden mi yada herneyse.

Günü geliyor beğeniyorum günü geliyor eleştiriyorum ama kesinlikle kötü bir niyetim yada buradan bir kazanç sağlama gibi amacım yok. Zaten insanlarla didişerek ne gibi bir kazanımım olabilir ki?

Nasıl bir duruma düştüğümü düşünüyorsun bilemiyorum ama pek umrumda değil açıkcası. Yorumlarım gayet açık(sansürlenenler dışında), buradan herkes kendine bir pay çıkaracaktır.

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=142972]tambjk[/MENTION]; bölüm yeni açıldı..bilmem farkında mısın? canlanması içinde çalışmalar yapılıyor.. [MENTION=74929]Korpe[/MENTION] gibi üyeler gözlerine ne çarptıysa konuyu açıyorlar..

bende biliyorum o dediğin özelliklerde ki eşyaların konusunu açmayı..

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
@tambjk; bölüm yeni açıldı..bilmem farkında mısın? canlanması içinde çalışmalar yapılıyor.. @Korpe gibi üyeler gözlerine ne çarptıysa konuyu açıyorlar..

bende biliyorum o dediğin özelliklerde ki eşyaların konusunu açmayı..

Farkındayım, eleştirim gözlerine ne çarptıysa paylaşmak yerine biraz daha seçici olunması ki haklı bir eleştiri.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
@Mai Nai :) saçma sapan konulara gerek var mı?

İnsanların açtığı konularda bu şekilde davranarak kötü bir şey paylaşmış izlenimi yaratmanız hoş bir durum mu?
Bu şekilde diğer üye arkadaşları da paylaşımdan soğuttuğunuzun farkındasınızdır umarım.

Herkes kurallar dahilinde istediği konuyu açar. Bir şey görürseniz, yada rahatsız olduğunuz bir durum olursa raporlarsınız mesajı ilgileniriz.
Konu ile alakalı istediğiniz yorumu yapabilirsiniz, ama kişiye modluğa kasıyorsun gibi laflar söylemek yakışmıyor sizlere.

Herkes cevap vermiş sana üstüne gitmişiz gibi olmuş daha fazla uzatmak istemiyorum, umarız anlatmak istediğimizi anlamışsındır.

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
@Korpe , herhangi iddia da bulunmadım, sadece fikirlerimi söyledim. Eğer bir girişimde bulunuyorsan eleştirileri de göze alman gerekir. Herkes yanlış yapabilir, benim yanlışım olmuşsa uyarırsınız ve ben açıklamasını yaparım. Senin yaptığının da yanlış olduğunu ifade ettim, eleştrimi kabul edersin yada etmezsin o senin bileceğin birşey. Ama eleştiri olmaz ise kalite yükselemez unutma.

Forum'un ilgili kısmı cansız katılıyorum fakat burda neden böyle olduğunun tespit edilmesi gerekiyor. Konu yetersizliğinden mi yoksa konulardaki kalite yetersizliğinden mi yada herneyse.

Günü geliyor beğeniyorum günü geliyor eleştiriyorum ama kesinlikle kötü bir niyetim yada buradan bir kazanç sağlama gibi amacım yok. Zaten insanlarla didişerek ne gibi bir kazanımım olabilir ki?

Nasıl bir duruma düştüğümü düşünüyorsun bilemiyorum ama pek umrumda değil açıkcası. Yorumlarım gayet açık(sansürlenenler dışında), buradan herkes kendine bir pay çıkaracaktır.

Farkındamısın ılk yazdiğin ve sonra yazdıklarınla bu yorumun 3 ayrı kişi gibi halen aynı şeye devam ediyorsun..

Farkındayım, eleştirim gözlerine ne çarptıysa paylaşmak yerine biraz daha seçici olunması ki haklı bir eleştiri.

hiç bir şeyin farkında değilsin.. (benim fikrim senin dediğin gibi) herşeyden kendine pay çıkarmayı bırak

eklemeyi unuttum 4 kişi aynı fikirde sen halen ayri dünyalardasın.. neyse ALLAHA EMANET ol uzatmaya gerek yok ben bitireyim..

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18

sana, Ayşe'ye, Fatma'ya göre haklı bir eleştiri, Hüseyin'e, Mehmet'e göre değil...
bölümü canlandırmak için önerilerini bizlere bildirebilirsin arkadaşım, ama lütfen kişilere açtığı konular yüzünden eleştiri yapma..

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
mod arkadaslardan ricam mesajlarımı silsinler mümkünse konu bayağı sapti ve alakası kalmadı..

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Ben konuyu uzatmamak için kısa kesiyorum, siz 4 koldan saldırmaya devam ediyorsunuz;
@Mai Nai ; Saçma olan şeye saçma derim, hakaret değil küfür değil. Sözüm kişiye değil yaptığı eyleme. Yaptığınız haksız sansürlemelerin insanları forumdan soğutacağını da hesaba katınız. Herkes kurallar dahilinde konu açabildiği gibi, diğerleri de kurallar dahilinde yorum yapabilir. Yapılan birşeyi saçma bulduğunu ifade etmek ne zmndan beri kural dışı oldu da sansüre maruz kalıyor? Ayrıca Mod'luğa kasmak hakaret değil, bunda alınılaacak birşey yok, yaptığı davranış çoğu kişinin aklına bu fikri getirebilir.
@Korpe ; Benim böyle şeylerden kendime pay çıkardığımı söylemişsin. Pay çıkartması gereken kişilerin başında geliyorsun bu polemikte. Özellikle birdaha ki açacağın konuda 3 kere düşünürsün.
@angel75 ; Eleştirilerime tabiki de herkes katılacak diye birşey söz konusu değil. Ne demek eleştiri yapma, bu eleştirilmeye karşı duyulan tahammülsüzlük niye? Forum kurallarına göre eleştiri yapmak yasak mı ki? Ayrıca eleştirilerimde kişiye hakaret yada küfür yok. Forum yöneticilerinin eleştirilere biraz daha fazla tahamülü olsa keşke, bizde yönetimde gördüğümüz sıkıntıları rahatlıkla dile getirebilsek.

Çok faydalı bir tartışma olduğunu düşünüyorum, @Mai Nai 'nin de dediği gibi kalmalı ki herkes gerekli dersi çıkarsın. Emin olun bu tartışmadan sonra özellikle beyez eşya bölümüne açılacak konuların kalitesi yükselecektir.

Son olarak bana yüklenmek ve Korpe'yi savunmak için bu kadar çabalayacağınıza keşke eleştiri getirdiğim noktaları objektif bir şekilde değerlendirebilseydiniz. ( 4 kişi bana karşı birlik olup cevap yazma gayreti yerine, birlik olup bu bölümü nasıl daha da canlandırabiliriz diye harcasalardı eminim ki hiç bu polemiklere gerek kalmazdı :) )

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=142972]tambjk[/MENTION]; arkadaşım ben sana eleştiri yapma demedim.. açılan konulara eleştiri yapma dedim.. eğer bu buzdolabı spor bölümüne açılsaydı istediğin kadar eleştiri yapardın..

sen ancak burada "bu buzdolabı artık çok klasik vb" türde eleştiri yapabilirsin... yan tarafta da "siz asıl bu buzdolabına" bakın diyebilirsin..

ha Korpe, ha başka biri.. kim olursa olsun sen ona ilk mesajındaki gibi bir yorum atarsan burada herkes onu savunur, onu korur...

sonuç olarak; bir buzdolabı konusu açılmıştır.. ister yeni teknolojili olsun ister eski... [MENTION=74929]Korpe[/MENTION]; bu konuyu açtığı için teşekkürler.. devamını bekliyoruz...

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
@Korpe ; Benim böyle şeylerden kendime pay çıkardığımı söylemişsin. Pay çıkartması gereken kişilerin başında geliyorsun bu polemikte. Özellikle birdaha ki açacağın konuda 3 kere düşünürsün.

emredersiniz paşam sen ılkın eleştiri nasıl yapılır ve nasıl hitap edilir onun için kendince bir düşün sonra ben kendime bakarım.

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Valla süpermiş [MENTION=74929]Korpe[/MENTION].
Ben yeni bir eve taşınacağım, site site aramaktansa, adeta istediğimi buldum.
Fiyatı da şahane.
[MENTION=142972]tambjk[/MENTION], bana pek saçma gelmedi.
Kendi forumumda istediğimi buldum sayılır.

Eleştiri yapmak yerine saçma olmayan konularını bekliyorum.
Seni de bir görelim bakalım.

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
çocukmusunuz, güldürmeyin beni :) birbirinize destek çıkıp iltifatlar teşekkürler fln.

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
çocukmusunuz, güldürmeyin beni :) birbirinize destek çıkıp iltifatlar teşekkürler fln.

56 yaşındayım ama çocuğum kardeş.
İşime gelen bir iletiye olumlu yanıt yazmak ne kadar çocukluksa.
Senin bu konuda iletilerini de göremedik.
Hala traş.
Sen gülmeye devam et ama büyüklerin işine karışma.
Boş laftan başka bir işe yaramıyorsun bari saygıyı öğren.