Ücretsiz İsmek Kurs Kayıtları Başlıyor

Bu konuyu okuyanlar

webmasteryolcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ismek 2012-2013 kurs kayıtları

İstanbullular için mesleki eğitim imkanı sunan ismek yeni bir eğitim yılı için kayıtlar başlıyor. ismek 2013 eğitim yılı için kayıtların başlangıç tarihi 3 eylül 2012 olarak belirlenmiştir. İsmekte eğitim almak isteyen bay ve bayanlar için size en yakın yada almak istediğiniz eğitim branşı bulunan ismek kurs merkezine bizzat giderek ön kayıt ve kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

ismek 2013 eğitim almak isteyenler
Gerekli bilgileri tekrar hatırlatmakta fayda var evet değerli arkadaşlar ismek öğrenmek, gelişmek ve kendini geliştirmek isteyen herkes için kapısını açmaktadır. Yaş sınırı olmayan ismek kurslarında yeni bir meslek, yeni bir beceri yada MEB tarafından verilen siz bir çok kapıyı açacak olan sertifika sahibi olmanızı sağlamaktadır.

ismek 2013 kurslarına kimler katılabilir
Gönül isterki tüm Türkiyedeki insanların faydalanması lakin belediye hizmeti olması sebebiyle sadece istanbulda yaşayanlarla sınırlıdır. İstanbulun neresinde olursanız olun şuan hemen hemen her mahallede bulunan ismek eğitim merkezleri size en yakın olana gidebilirsiniz.

Her yaştan insan ismek kurslarına katılabilir
Çocuk yaştan itibaren 70 yaşına kadar cinsiyet farketmeksizin ismek kurslarına katılabilirsiniz. Öğrenmenin yaşı olmadığını kanıtlayan bir çok insan arasına sizde adınızı yazdırmak yeni birşeyler öğrenmek isteyen herkesi bekliyrouz.

İsmek Kursları Ücretlimi?
ismek 2013 eğitim yılı ve önceside dahil olmak üzere kayıtta, eğitim sürecinde ve sertifikanızı alırkende dahil sizden hiç bir suretle ücret talep etmez tamamen ücretsiz olan ismek 2013 eğitim öğretim yılına katılacaklar için tek masraf bazı eğitimlerde kulanılan materyallerin kursiyerler tarafından kullanılmasıdır. Örnek bilgisayar onarım (Donanım kursu) gerekli olan tornavida, pense, karga burun vs teçhizatları kursiyer kendi imkanları ile temin etmekte olup kurs sonunda kendinde kalmaktadır.

ismek 2013 kurs süresi kaç saat?
Bu sorunun genel bir cevabı yoktur. Çünkü onlarca ismek eğitim branşı arasında 2 ay sürende var 6 ay sürende var ismek eğitim süresinin net cevabı için sitemizde yer alan branş detaylarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Bana en yakın ismek kurs merkezi nerede
Evet bu soru oldukça mantıklı çünkü ismek her mahallede size en yakın noktada lakin her mahallede tüm kurslar mevcut olmayabilir o nedenle gitmek istediğiniz branşı öncelikle iyi seçerek web sitemizde yer alan ismek kurs merkezleri listesinden size en yakın kursu bulabilir yada aşağıdaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

İsmek Kursları okuluma işime engel olurmu
ismek 2013 eğitim dönemide dahil olmak üzere okuyan, çalışan arkadaşlarımızın işine yada okuluna engel olmayacak şekilde hafta içi hafta sonu olmak üzere eğitim saatleri bulunmaktadır. Dileyen hafta içi eğitim alır dileyen hafta sonu öğlen öncesi yada öğlen sonrası yada akşam eğitim seanslarına katılabilirsiniz.

İstediğim ismek kurslarına katılabilirmiyim
Tabiki demeyi isterdim ama bu konu maalesef okadar kolay değil arkadaşlar ismek kurslarında çok basit hobi düzeyinde kurslardan akademmik bilgi seviyesine kadar yüzlerce branş bulunmaktadır. O nedenla bazı kurslar için bazı gereksinimler tecrübeler gerekmektedir. Örnek web proğramlama eğitimi alabilmek için daha önce web tasatım eğitimi almış olmanız yada web proğramlama kursuna gitmeden önce ismek kurslarımızdan web tasarım eğitimi almalısınız bunun gibi durumlar.

İsmek, Kurslar, Branşlar yada şubeler hakkında soru görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum formundan sorabilirsiniz. Editörlerimiz aynı kısımda sorunuza yanıt verecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.
Kaynak: ismek 2012-2013 kurs kayıtları

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:)sultanciftliginde oturuyorum bana en yakın ismek kursu nerede

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ismek web sayfasında 16 olmam gerektiği yazıyor ama ben 1998 doğumluyum yani şu an 14 yaşındayım ama okul yılına göre seneye 16 oluyorum acaba ne zaman katılabilirim?

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Web tasarıma gitmek istiyorum ama 15 yaş istiyor lar :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
esenyalıda oturuyorum bana en yakın ismek kurusu hangisi acaba...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben daha önce hiç kurslara gitmedim şimdi ise kuaför kursuna gitmek istiyorum hiç deneyimim yok yani bigim yok bu konuda acaba kayıt olmak için ön bilgi gerekiyormu

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
benim bildiğim ön koşul yok ama gideceğin ismekin telefonunu ara sor çekinme

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ismek bilgisayar kursunda kursiyerim,mustafa levent koç hocanın öğrencisiyim, ders anlatımı, derse teşvik edici sohbeti, espirileri çok güzel,, herkese tavsiye ederimm..

A

aınadajwne jok

SDN Okuru
:crying:13 yaşındayım fotoğrafçılık kursuna gitmek istiyorum 13 yaşında olduğum için katılabilir miyim ?

AHMT06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar İBB'nin bizlere verdiği en büyük olanaklardan birisi bu İSMEK'tir...Evde boş boş oturacağınıza bu kurslara gidin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende kuaför kursu isyorum haz. yasım tm 19 kuaförlük sertifiasıyla dükkan acma imkanı oluyormu:blush::cool:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben ön muhasebe kursuna gitmek istiyorumm kayıt yapacak ismek kurslarının hangisi boş acil olarak kayıtlar doluyor

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
öncelikle ismekin sayfasından sana yakın olan kursları tespit et, bazılarında yazıyorlar kayıtlarımız doldu diye böyle bir ibare yoksa kursu ara kontenjan var mi öğren.

webmasteryolcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba Değerli arkadaşlar burada sorulanıza yanıt vererek sizlere destek olmaya çalışacağım. Aynı Zamanda http://www.ismekkurs.com sitesindende güncel bilgiler ve duyuruları inceleyebilirsiniz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

:)sultanciftliginde oturuyorum bana en yakın ismek kursu nerede

Çekmekköy ilçemizde yer alan farklı kursmerkezinden birini seçebilirsin.

resim kursu nerede var?

233 kurs merkezi içerisinde en az 100 150 tanesinde vardır buraya yazmam saçma olur siz oturdunuz yeri belirtin

ismek web sayfasında 16 olmam gerektiği yazıyor ama ben 1998 doğumluyum yani şu an 14 yaşındayım ama okul yılına göre seneye 16 oluyorum acaba ne zaman katılabilirim?

İsmek meslek edindirme kursları olması nedeniyle 16 ve üzeri yaş gerekir

Web tasarıma gitmek istiyorum ama 15 yaş istiyor lar :(

Hayır 16 ve üzeri yaş gerekir

esenyalıda oturuyorum bana en yakın ismek kurusu hangisi acaba...

Kartal ilçemizde bulunan 8 farklı şubeden yararlanabilirsiniz.

merhaba ben daha önce hiç kurslara gitmedim şimdi ise kuaför kursuna gitmek istiyorum hiç deneyimim yok yani bigim yok bu konuda acaba kayıt olmak için ön bilgi gerekiyormu

Merhaba ismek eğitim yeridir eğitmek için var olup tecrübe deneyim aramaz çünkü işi öğretmektir.

ismek bilgisayar kursunda kursiyerim,mustafa levent koç hocanın öğrencisiyim, ders anlatımı, derse teşvik edici sohbeti, espirileri çok güzel,, herkese tavsiye ederimm..

Evet çok güzel ortamlar oluşuyor bizzat bende yaşadım 2008 yılında

:crying:13 yaşındayım fotoğrafçılık kursuna gitmek istiyorum 13 yaşında olduğum için katılabilir miyim ?

16 Yaşına girince bu idealini başarabilirsin

Arkadaşlar İBB'nin bizlere verdiği en büyük olanaklardan birisi bu İSMEK'tir...Evde boş boş oturacağınıza bu kurslara gidin

Çok haklısınız bu imkanlarla eğitim almak çok keyifli olmalı kesinlikle değerlendirilmelidir.

bende kuaför kursu isyorum haz. yasım tm 19 kuaförlük sertifiasıyla dükkan acma imkanı oluyormu:blush::cool:

Evet değerli arkadaşlar MEB sertifikası ile iş kurma işyeri açma imkanınız olacaktır.

Yeni sorulara bu sayfa ve İsmek sayfalarından ücretsiz olarak bilgilendirme yapılacaktır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu sene oğlum okula başlayacak bende boş duracağıma bişeyler yapmak istiyorum istediğim dallar iğne oyası çeyizlik ürünler yalnız bunların saat kaçta hizmet verdiğini öğrenmek istiyorum ben öğleden sonra gitmek istiyorum saat 4 yada 5 de çıkmam gerekiyorki oğlum okuldan çıkacak diye bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim birde herhangi bir masraf yapılıyormu benim istediğim dallarda lütfen cevap yazın şimdiden teşekkürler

webmasteryolcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ismek-kurs-kayitlari.png

İsmek 2013 - 2014 kurs kayıtları başladı

5 Eylül 2013 perşembe günü başlayan ismek kayıtları 233 kurs merkezinde hafta içi, hafta sonu mesai saatlerinde gerçekleşecektir. 16 yaş ve üzeri bireyler için geçerli olan ismek eğitimlerinden yararlanmak için size en yakın, ismek kurs merkezine nüfus cüzdanı fotokopisi ile başvurunuz.

bu sene oğlum okula başlayacak bende boş duracağıma bişeyler yapmak istiyorum istediğim dallar iğne oyası çeyizlik ürünler yalnız bunların saat kaçta hizmet verdiğini öğrenmek istiyorum ben öğleden sonra gitmek istiyorum saat 4 yada 5 de çıkmam gerekiyorki oğlum okuldan çıkacak diye bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim birde herhangi bir masraf yapılıyormu benim istediğim dallarda lütfen cevap yazın şimdiden teşekkürler

İsmek kursları tamamen ücretsiz olup, öğlenden önce ve sonra şeklinde eğitim saatleri mevcuttur. Size en yakın ismek kurs merkezinden saatler ile ilgili bilgi almalısınız.

Nasıl kayıt yaptırıcam?

Size en yakın ismek kurs merkezine bizzat giderek sadece nüfus cüzdanı fotokopisi gerekmektedir.

kurs sonunda bize iş bulma imkanında yardımcı olunacak mı :?

İş garantili değil, fakat eğiti boyunca bir çok firmadan iş ilanı, duyurusu yapılıyor.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Belediyelerin yaptığı en güzel uygulama bu bence.

schindler2013

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arıcılık kursunu görünce sevinmiştim. Ama bir tek Arnavutköyde varmış :(

webmasteryolcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arıcılık kursunu görünce sevinmiştim. Ama bir tek Arnavutköyde varmış :(

Yeni branş olması nedeniyle ilk etapta denemeler yapılmakta, ilerleyen yıllarda şubeler artmaktadır.

İsmek Usta Öğretici Aranıyor
İstanbulda ücretsiz kurs denince ilk akla gelen ismek, 250 branşta verdiği eğitimler için, lise ve üniversite mezunu usta öğreticiler almaktadır. İnternet üzerinden online başvuru imkanı olup, sizde İstanbul Büyükşehir Belediyesi olanakları ile kariyer yapma şansını elde edeceksiniz. Aşağıda yer alan linkten ismek iş başvurusu ve gerekli şartlar belirtilmektedir.

Kaynak: http://www.ismekkurs.com/ismek-is-basvurusu

schindler2013

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni branş olması nedeniyle ilk etapta denemeler yapılmakta, ilerleyen yıllarda şubeler artmaktadır.

İsmek Usta Öğretici Aranıyor
İstanbulda ücretsiz kurs denince ilk akla gelen ismek, 250 branşta verdiği eğitimler için, lise ve üniversite mezunu usta öğreticiler almaktadır. İnternet üzerinden online başvuru imkanı olup, sizde İstanbul Büyükşehir Belediyesi olanakları ile kariyer yapma şansını elde edeceksiniz. Aşağıda yer alan linkten ismek iş başvurusu ve gerekli şartlar belirtilmektedir.

Kaynak: http://www.ismekkurs.com/ismek-is-basvurusu

Bilgilendirme için teşekkürler