Samsung galaxy s3 mü,LG Optimus 4X HD mi,htc one x mi

Bu konuyu okuyanlar

camelerin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim tavsiyem Galaxy S3.Donanım olarak çok iyi bir telefon,performans olarakta çok başarılı lakin ne Galaxy de nede 4X te kullanılan malzeme One X hissiyatı vermemekte.Hani o kadar para verince insan eline aldımmı verdiği paranın dolgunluğunu hissetmek istiyor lakin bu seferde değiştirilemez bataryası ve batarya gücü verdiği hissiyatları öldürüyor.One x ve 4X te Tegra 3 ün desteğiyle bir fark yaratıyor ki buda önemli bir durum.Batarya olarak Samsung galaxy s3 yine rakiplerinden önplan da duruyor.Kamera olarak S3 gündüz ışığını iyi kullanabiliyor,fakat gece aynı başarıyı gösteremiyor.Sonuç olarak benim tavsiyem Galaxy S3

halberhacker58

Asistan
Reaksiyon puanı
0
peki note 2 nasıl bana çok büyük geliyo zaten bende s3 varda note 2 dealabilir ah birax küçük olsa

0mrdr5

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Dur mübarek optimus g çıkıyor onu bekle :D

0mrdr5

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Dostum donanımına bakarsan anlarsın. Optimus G S3 ü dümdüz eder :D lg nin güncelleme sıkıntısı vardı fakat yazılım ekibini komple değiştirdi artık sorun yaşamaz herhalde.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lg alıp, yazılım konusunda tabiri caizse dımdızlak ortada kalmak da ayrı bir mesele,yerse tabi.Sadece benim 2,3 tane tanıdığım var bu yüzden hergün Lg'ye lanetler okuyan, ki bu insanlar dünya kadar para bayıldılar o telefonlara,gidip bir samsung,htc de elbet alırlardı.

halberhacker58

Asistan
Reaksiyon puanı
0
doğrudur kardeşim lg nin zaten güncelleme konusunda kötülüğünü duymuştum ama bu kadarını beklemiyodum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
siz teknolojide geri kalmakla mı yükümlüsünüz. Eğer android alacaksan Galaxy s3 hepsini ezer eğer ben samsung sevmem diorsan htc one x yada one s al eğer android sevmiyorsan nokia nın hiç birini saymıyorum zaten pekte iyi değil sağlam diolar nokia ama babamında nokia vardı düştü ve bozuldu hani nokia nın sağlamlılığı. nokia nın işlemci olsun vb hiç sevmedim en iyisi Samsung galaxy serileri wave gibileri haric yani s2-s3-ace vb , HTC one xveya one s- ve iphone 4den sonrası 4-4s-5 ve gelecek olanlar bunlar ideal diğerler pof. Şuanda en çok telefon üreten ve marka samsungun diğerlerinden üstün olduğu malum. Zaten bu yüzden belli markaları android sıkıntısı çekiyor. lg olsun sony ve motorola bunlar evet iyiler ama dediklerime içinde sayılmazlar.

JazzLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s3-one c yada 4x her biri çook iyi telefonlar fakat sen kendini hangi markaya daha yakın görüyosan hangisi içine daha çok siniyosa onu al yada biraz bekle lg optimus g yi al(güncelleme sıkıntısı yaşanmayacak bu telefonda adamlar ciddi söz vermişler böyle açıklama getirdiler).

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg optimus4xede söz verdi hala bekliyo millet güncellemeyi sözünü tuıtmaz lg ama lg optimus g piyasadaki tüm telefonları ezer geçer buna hiç şüphe yok çünkü telefonun özellikleri iyi olduğu için buna daha çok önem verip yazılım en üst düzeyde tutacaklarını düşünüyorum

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Tasarım ve ekran olarak LG ancak diğer konularda S3 derim ben.

Milton Sirotta

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Tasarım ve arayüzü iyi olsun istersen One X.Donanımı ve yazılımı iyi olsun istersen S3.Paran ikisine de yetmiyorsa 4X HD.Seçim sana kalmış ama senin yerinde olsam One X olabilirdi.Her ne kadar bataryası az gitsede tasarımı çok güzel,kamerası ve müzik sesi de iyi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kesinlikle 4x herşeyde donanım ekran arayüz farketmez bu cihaz bir harika

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg optımuz 4x kullanıyorum arkadasım da s3 var kullanınca 4x ın perrformans olarak kalitesi hert yonden belli oluyor