Samsung Galaxy S3 üm Çalındı

Bu konuyu okuyanlar

Red Bull

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merak Ettiğim Birşey Var Samsung Galaxy S3 ümüz Çalındığında Yapılacak Pek Fazla Birşey Yok.
Bilen Varsa Samsung Dive den kontrol eder.Yerini Öğrenebilir.

Ama Şöylede Bir Husus Var S3 in IMESİ silinip üzerine başka bir imei kaydedilebiliyor bu işlemden sonra nasıl cihaz bulunacak?

eğer cihaz bu işlemlerden sonra bulunamayacaksa

İphone 4s Güvenlik Konusunda Bir Adım Daha Önde

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
naptın usta sen bende çalındı diye atladım konuya dedim gitti adamın telefonu :D

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Ben de BLackBatuhanınkini çaldılarda adam sonunda bu eziyetten kurtuldu sandım :p

Red Bull

Asistan
Reaksiyon puanı
0
naptın usta sen bende çalındı diye atladım konuya dedim gitti adamın telefonu :D
hehe editörler dahi böyle yanıltıcı haber başlıkları ile açıyor konuları bende açayım dedim :)

iphonun Reklamını yapmak için mi açtın bu konuyu?
he doğrudur epılın fan boyuyum ben .
soru soruyorum bildiklerimin doğruluk payını ölçüyorum
Ben de BLackBatuhanınkini çaldılarda adam sonunda bu eziyetten kurtuldu sandım :p
ahaha iyi güldüm :)

ahaha çok komik hadi gülelim.
çok alıngansın :)

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Gercek sandım. Bu yanıltıcı olmamıs baya baya yanıltıyor :D

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
TR Dile gerek yok iki basit ayarlaması var. Kilidi yanlış girdim anında mail gönderdi suratımı ve bulunduğum yeri :)

Red Bull

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TR Dile gerek yok iki basit ayarlaması var. Kilidi yanlış girdim anında mail gönderdi suratımı ve bulunduğum yeri :)
vayy örtmenim süpersiniz.
memleketiniz uzak olmayaydı gelip çayınızı içecedim :)
[MENTION=16260]__kadıköyRAP__[/MENTION] Örtmenim bide bana navigasyonda internet kullanmayan bir uygulama önebilirmisiniz igo felan varmış kac dolar olursa olsun alıcam sorun değil navigon var internet olmadığı sürece bir anlamı olmuyor :)

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Merak Ettiğim Birşey Var Samsung Galaxy S3 ümüz Çalındığında Yapılacak Pek Fazla Birşey Yok.
Bilen Varsa Samsung Dive den kontrol eder.Yerini Öğrenebilir.

Ama Şöylede Bir Husus Var S3 in IMESİ silinip üzerine başka bir imei kaydedilebiliyor bu işlemden sonra nasıl cihaz bulunacak?

eğer cihaz bu işlemlerden sonra bulunamayacaksa

İphone 4s Güvenlik Konusunda Bir Adım Daha Önde

Galaxy S3'ü alıp üzerine Odin ile wipe özellikli ROM atarsınız ve telefon kutudan yeni çıkmış gibi olur. iPhone 4S konusunda da yanılıyorsunuz. Onu da DFU moda alıp güzelinden bir FW yüklersiniz ve olur size sıfır telefon. DFU'ya alma sebebi de telefonda parola olma ihtimali yüzünden. Yoksa iTunes sizden parolayı ister. Ancak DFU modu ile direk atabilirsiniz.

Red Bull

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Galaxy S3'ü alıp üzerine Odin ile wipe özellikli ROM atarsınız ve telefon kutudan yeni çıkmış gibi olur. iPhone 4S konusunda da yanılıyorsunuz. Onu da DFU moda alıp güzelinden bir FW yüklersiniz ve olur size sıfır telefon. DFU'ya alma sebebi de telefonda parola olma ihtimali yüzünden. Yoksa iTunes sizden parolayı ister. Ancak DFU modu ile direk atabilirsiniz.
hocam benım bahsettiğim ile sizin yazdığınızı pek bağdaştıramadım ben.
ben cihaz calındıgında diyorum adam ımei attırır kullanır
ıphone de böyle bir dünya olmadığı yönünde çok duyum aldım

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
hocam benım bahsettiğim ile sizin yazdığınızı pek bağdaştıramadım ben.
ben cihaz calındıgında diyorum adam ımei attırır kullanır
ıphone de böyle bir dünya olmadığı yönünde çok duyum aldım

O konuda haklısınız. Ancak iPhone daha güvenli diyerek tek markayı yüceltmek olmamış. Birçok markaya IMEI atılamıyor. Ne yazık ki Samsung onlardan biri değil.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
vayy örtmenim süpersiniz.
memleketiniz uzak olmayaydı gelip çayınızı içecedim :)
@__kadıköyRAP__ Örtmenim bide bana navigasyonda internet kullanmayan bir uygulama önebilirmisiniz igo felan varmış kac dolar olursa olsun alıcam sorun değil navigon var internet olmadığı sürece bir anlamı olmuyor :)

iGO android için satılmıyor, businesslara satıyorlar :)
Sygic de güzeldir o da türkiye haritası 23.99€ :)

Red Bull

Asistan
Reaksiyon puanı
0

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Sygic google playde bedava 14 günlük onu indiriyorsun. Haritasının kodunu falan satın alıyorsun sanırım sistem nasıl işliyor bilmiyorum ama sayfa burada.
http://www.sygic.com/en/android:buy-now

Örtmenim googleplay store linki verebilirseniz çok hora geçer :)

yani şimdi bu sygic de interneti kullanacakmı örtmenim

yok kullanmıyor

14 gün dene seversen alırsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Iphone mi güvenli :) gülelim de bosa gitmesin. 12 milyon iphone kullanicisinin telefonunda yaptigi herseyi bütün bilgilerinin calindigini duymadiysan biraz google yap. Hatta imei numarani verip telefonuna girilip girilmedigini gösteren siteler bile mevcut. Arastir bulursun hadi gecmis olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben s3 umu çaldırrım savcılıga dilekce verdım faturası oldugu icin ılgıleneceklermiş, ımea numarasını sorgula dıye bı lınk var hergun ordan kontrol edıyorum değiştirmemişler inş bulunur