İnternet açılmıyor.msn acık google acık ama başka bir yere girmiyor

Bu konuyu okuyanlar

yarenpc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 3gundur herkezsen aynı şikayet geliyor msn acılıyor google acılıyor ama arama yapmıyor başka herhangi bir sayfada acılmıyor bu neden olabilir?Mozilla Firefox u kurunca bunda acılıyor ama internet explorerde acılmıyor bir çeşit virus muacaba ?

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
muhtemelen bi çeşit virüs. taratmayı denemediniz mi?

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
wuamgrds.exe isimli bir program çalışan işlemler arasında var mı bir bak , eğer varsa işlemi sonlandırıp devam etmeyi bir dene bakalım

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Microsoft İnternet Explorer programından kaynaklanan bir sorun bu Microsoft sorunu çözene kadar alternatif tarayıcı kullanmanız gerekecek.

wuamgrds.exe dosyası varsa eğer msn dahi açamaması lazım.

yarenpc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cevaplarınız için teşekkür ederim bir deneyeyim ben

KOSEUNAY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bizim şirkette 3pc var ve ağ bağlantısı ile bağlı. ancak 2pc de sorun yok ana pc de google virüslü uyarısı geliyor. ne yapılabilir. pc terimlerinden fazla anlamıyorum. şuraya gir şunu yaz bunu yap şeklinde yazarsanız sevinirim arkadaşlar.

---------- saat 09:50 eklendi ---------- önceki mesaj saat 09:48 eklenmişti ----------

muhtemelen bi çeşit virüs. taratmayı denemediniz mi?

Tarattıktan sonra açılmaz oldu goole zaten.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bence bu sorundan mağdur olanlar bi antivirüs programlarını da yazsa iyi olur. Anket olur hem hangi antivirüslü pclerde bu problem var ona göre elimizi ayağımızı uzatalım :D Ben comodo kullanıyordum eset6'ya geçtim memnunum ikisinden de ve uzun zamandır bu tarz problemler yaşamadım mesela.