Google Chrome durduk yere donuyor

Bu konuyu okuyanlar

sputnik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

bilgisayarımda son sürüm google chrome yüklü. Bu 21. versiyon geldiğinden beri durduk yere sayfada donmalar oluyor. yeni sekmede yeniden aciyorum belli bi süre sonra gene donuyor. eklentiler arasında flash player var. onu devre dışı bırakınca gayet güzel geziyorum. bir çok şey denedim (Chrome silip, tekrar yükledim. flash playeri aynı şekilde.) ama gene de yapamadım. problemim halen devam ediyor. Bu gibi bir problemi yaşayıp, üstesinden gelen varmı? yardım bekliyorum.

iyi günler.

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
başka bi tarayıcıda böyle sorun oluyormu denedin mi ? sistemden kaynaklı olabilir belki

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Hangi antivirüsü kullanıyorsunuz? Norton ise onun Chrome'a kurduğu eklentiyi devre dışı bırakın. Norton kullanmıyorsanız söyleyecek bir şeyim yok. :D

sputnik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
norton yok. microsoft security essentials var. firefox sorunsuz kullaniyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende firefox sorunsuz kullanıyorum chrome da ekran kartı sürücüsü çalışmayı durdurdu hatası veriyor

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Chrome 20. sürümden sonra çok resimli sayfalarda kaydırma yaparken takılmalar oluyor. Firefox da öyle bir sorun yok.

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
flash player da çok fazla ram yemeye başladı.. opera chrome firefox ve ie yüklü.. biri açmazsa diğeri açıyor, hiçbiri açmazsa ie kesin açar :D

burnin26

Asistan
Reaksiyon puanı
1
son surum bende de bazen flası durduruyor

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
ben firefox'tan bu yüzden chrome'a geçmiştim, onda da başladı donmalar.
yine firefox'a mı dönsem diye düşünmeye başladım iyice...

birine alışınca da öyle zor oluyor ki bir diğerine geçmek yahu! :)

CMYK

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Aynı problem bende de var tümden kaldırıp kurdum 10 dakika kullandıktan sonra tekrar eski yavaş chrome ama yindede firefoxtan hızlı :) Bu arada norton kullanıyorum eklenti kaldırılmış halde.

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
bende de mesela 10 dk hiç kullanmasam chrome u diyelim bi sekmeye tıkladığımda donarak çalışıyor bazende pcyi donduruyor yandexe mi geçsek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aga norton var ise chroma kurduğu eklentiyi devre dışı bırakın yada silin norton değilse bilemiyorum...

StarK03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
genelde şöyle bir şey var yeni bir tarayıcı çıktığı zaman en başlarda herkes hızından memnun ama daha sonralarda gelen güncellemeler ile diğer tarayıcılardan bir farkı kalmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende tüm tarayıcılar yavaş çalışıyor. Firefox yine Crhome göre iyi ama yine kasıntı var. Bilgisayarda kasma problemi yaşamadığım halde bunu yaşamak çok sinir bozucu oluyor. Ne yapmam lazım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de vardı, az önce antivürüs programını (panda antivürüs) kaldırdım ve sorun düzeldi.